Tolerancija

Citat:
Jacob
Mito nemoj se opet igras amnezije

Ti si ovde najmanje tolerantna individua od svih a ima ih dosta


eremita
Ма шта ми наприча??? Боље погледај све увреде које сте ми слали без икаквог пардона... а када добијете одговор онда куку-леле...

Да ли сам ја тебе икада упитао А ЗАШТО ТИ НЕ ВЕРУЈЕШ???Или било који други корисник који се изјаснио као православац??? Наравно да је одговор НЕ!
А одговор је НЕ зато што ја пре свега верујем да је вера питање СЛОБОДЕ ИЗБОРА и према томе бирај сам шта ти је воља - што опет не значи да ћу дозволити да ми се изругујеш због тога.
Овај пдф тзв.религија је по својим темама најбогохулнији форум који уопште постоји на српском језику... баш зато ми је и интересантан.
____________________________________________________________________________________________________

Живела толеранција ! z:dm::grudvanje:
 
Koliko ste tolerantni?

Meni kao Ateisti su drazi pravi vernici koji se drze "zivi i pusti druge da zive" maxime od ovih priucenih sto nikad Bibliju procitali nisu i gledaju me ko da sam pao s Marsa jer ne verujem u isto ko oni.

Не верујем да би те било који верник осудио због неверовања.

Међутим,оно што не може да буде део толеранције је да ти бушиш дно у истом чамцу у којем седимо и да вичеш "шта те брига шта ја радим,гледај своја посла".Мислим на толеранцију према тзв."људским правима" која промовишу и подстичу деструктивно понашање.
Ни овде те неће верник осудити("није му то задатак"z:lol:),али хоће(или би требао) да сасече грех.

Само желим да нагласим на замку која се често поистовећује са неверовањем и деструктивним чињењем која се (често намерно) оправдава неверовањем и одбацивањем "верских критеријума".
 

Back
Top