Tinejdzeri,pomagaj te!

plavusica:
Probaj da se zaposlis na pumpi (da brises stakla).
Znam da zvuci neverovatno ali tako mozes, uz malo srece, zaraditi puno vise para nego kao bebisiterka.
Zaradis po sto evra nedeljno.
Mada u Novom Sadu je tesko zaposliti se na pumpi, cak ti treba i veza...
cuj, CAK... ne da joj treba, nego joj treba debela veza...
 
srećica:
Komsije pored nas se sele!Sestra i ja smo to oduvek cekale,jer smo imale san da mi kupimo taj stan(tacnije,da moji kupe stan).Ali sad mi imamo mali problem,moji su u skripcu...zelim da im pomognem,tako sto cu bar malo da zaradim para.Sad ja trazim savet,pitam vas,sta ja,koja imam 15 godina(jos malo pa cu...) mogu da radim da bih zaradila pare.Zivim u gradu koji je tu malo iz BGDa :shock: ...help :D


Poz
evo ja cu da ti placam da me cuvas...svaki dan... 8)
 
mario80:
srećica:
Komsije pored nas se sele!Sestra i ja smo to oduvek cekale,jer smo imale san da mi kupimo taj stan(tacnije,da moji kupe stan).Ali sad mi imamo mali problem,moji su u skripcu...zelim da im pomognem,tako sto cu bar malo da zaradim para.Sad ja trazim savet,pitam vas,sta ja,koja imam 15 godina(jos malo pa cu...) mogu da radim da bih zaradila pare.Zivim u gradu koji je tu malo iz BGDa :shock: ...help :D


Poz
evo ja cu da ti placam da me cuvas...svaki dan... 8)

koliko nudis?prihvatam(treba mi 20000)znam za taj posao na pumpi,ali ovde treba neverovatno debela vezaaaaaa :?
 
Poducavaj klince engleski ako imaju problema.Evo ja sam jednoj komsinici pomogao da joj sin zavrsi 6. razred jos sam imao dozvolu da iskoristim svaku meru da ga nateram da nauci,pisao mu sastave za pismeni,idiotske pesmice i sto je najbolje uzimao fiiinu kintu. ;)
 
srećica:
Komsije pored nas se sele!Sestra i ja smo to oduvek cekale,jer smo imale san da mi kupimo taj stan(tacnije,da moji kupe stan).Ali sad mi imamo mali problem,moji su u skripcu...zelim da im pomognem,tako sto cu bar malo da zaradim para.Sad ja trazim savet,pitam vas,sta ja,koja imam 15 godina(jos malo pa cu...) mogu da radim da bih zaradila pare.Zivim u gradu koji je tu malo iz BGDa :shock: ...help :D


Poz
NEMA sanse da zaradis taj kes! jedino da pocnes da se dajes za isto!AHaH nemoj! :D :D :D :D
 
EXcalibur:
srećica:
Komsije pored nas se sele!Sestra i ja smo to oduvek cekale,jer smo imale san da mi kupimo taj stan(tacnije,da moji kupe stan).Ali sad mi imamo mali problem,moji su u skripcu...zelim da im pomognem,tako sto cu bar malo da zaradim para.Sad ja trazim savet,pitam vas,sta ja,koja imam 15 godina(jos malo pa cu...) mogu da radim da bih zaradila pare.Zivim u gradu koji je tu malo iz BGDa :shock: ...help :D


Poz
NEMA sanse da zaradis taj kes! jedino da pocnes da se dajes za isto!AHaH nemoj! :D :D :D :D

Sve se moze kad se hoce :wink:
 

Back
Top