TINA IVANOVIC

Aj bre bezi kada vidim grad show zgadi mi se zivot !!!! Inace nemam nista specijalno protiv narodnjaka i turbo folka ali brate gled aj sta ih je ko mrava samo to mogu da vidim na televiziji a drugu vrstu muzike uopste iu nepustaju !!! Ja mislim da bi grad trebalo saseci upola (odvojiti klosare koji neznaju da pevaju od onih koji znaju) !!! Doduse i tada ce ih biti jako puno ali opet bolje i to nego da slusam INDY (inace ona je gora od tine 10 X) !!!
 
Cula sam da joj montiraju glas-nema nikakav glas,nastupala je u jednoj diskoteci ovde skoro,znaci riba je njesra totalno,ne ume da peva nikako,ama bas nikako a i pesme su joj derilijum.
 
Kao sto je poznato jedan sam od onih koji smartaju da u URBANOM FOLKU nije sve crno i da u Grandu ima dobrih muzicara! Tina Ivanovic je clan granda ali nikako dobar muzicar! Kao i Stoja o kojoj sam malopre govorio Tina je jos jedna od onih osoba zbog kojih se pljuje na citav URBANI FOLK, jer njena muzika zaista nema veze sa mozgom,

tekstovi poput - Ako imas petlju ako imas herca,pokloni mi bundu od nerca
ili ne bi bilo lose da kabrio porse,parkiras u moju garazu,ful,koza,klima i dva rubina,da mi se sa ocima slazu

muzika,koja nema nikakve veze sa glasovnom intonaciom zastupljenom u pesmama a uz to jako losa ili gotovo nepostojeca intonacija kod koje se moze povuci znak jednakosti sa sapatom, sve jako podseca na Jelenu Karleusu,a kada nesto podseca na nj onda je to po mom ukusu - DNO DNA!

Ali opet kazem ko to voli nek izvoli ,svako neka slusa ono sta zeli!

P.S. A da je dobra macka, niko ne mote da kaze da nije, ona je riba i po ali to kako neko izgleda nema veze sa tim kakav je muzicar stoga da joj izgled u tom muzickom smislu ne cini nikakav plus!
 
čitala nešto o njoj i prema svemu sudeći, opaka je beštija
a i takve su joj pesme.. ona budna od nerca je njena
no, čula sam i kako priča u jednoj emisiji.. onako utanji glasić, tiho priča, malo trepće svojim tužnim našminkanim okicama..
i tako je potpuno je opčinila jednog mog druga..
mnjeh, to samo pokazuje koliko su muškarci gloopi
 
LPhoklica:
čitala nešto o njoj i prema svemu sudeću, opaka je beštija
a i takve su joj pesme.. ona budna od nerca je njena
no, čula sam i kako priča u jednoj emisiji.. onako utanji glasić, tiho priča, malo trepće svojim tužnim našminkanim okicama..
i tako je potpuno je opčinila jednog mog druga..
mnjeh, to samo pokazuje koliko su muškarci gloopi

ne znam za tvog druga,mene recimo nije opcinila, rekao sam vec sta mislim o njoj kao muzicaru,a iz te iste emisije koju si gledala vidi se da joj ni inteligencija nije jaca strana u svakom slucaju ekstra je riba!
 

Back
Top