Tijanić na udaru zbog „48 sati svadba”

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slozila bih se sa prethodnim postovima,stravicna slika koja je za svaku osudu,ali njihov zivot trebalo bi se ticati samo njih.Devojka je ocito cekala rts da obelodani bruku,i cekala da dodju gratis da je vencaju.Ne razumem,jer koliko sam shvatila on je nije ucenjivao i brak nije bio ultimatum.Ja zapravo ni ne znam kakav je to profil licnosti,a sada mislim na devojku,koja isto tako udara 3 samara svom vereniku dok sedi sa njim u kafeu,u gradu,samo zato sto se javio devojci koja je prosla pored njih,a koju on poznaje.Elem,za sam kraj devojka je bas "zabiberila" pricajuci kako je novac u kuci smesten na tavanu,zamotan u vrecu,a ima ga i ispod kreveta,razumete li Vi o cemu se ipak radi.....Sta devojka prica....I on je zaprosio....Bice da je morao....ko zna istinu.....Batina je ,jos jednom kazem za osudu,ali zamerka je jednaka u oba pravca,ljudi moji oboje se tuku!!!!!!Ma ko li je prvi poceo??????
 
Ebiga, nasilje nad zenama moze samo na dva nacina da se zavrsi: ili gospodja pokupi decu i pravac roditelji, ili saceka ruzniju polovinu da zakunta, a onda ga usere od batina pajserom, pa tek onda pravac roditelji. Licno podrzavam drugu varijantu.

:lol::lol::lol:Da znaš da sam i ja za drugu varijantu.

Šta drugo da radi kad policija kaže da je to njihov lični problem. Tako je bilo do skoro, sad se možda nešto i promenilo.

Mada, zaista, batine... nezamislivo u 21. veku.

Sinoć sam gledala tu "svadbu", ona devojka, božemeoprosti, meni ne deluje baš sasvim normalno. O njemu da i ne govorim.
 
Slozila bih se sa prethodnim postovima,stravicna slika koja je za svaku osudu,ali njihov zivot trebalo bi se ticati samo njih.Devojka je ocito cekala rts da obelodani bruku,i cekala da dodju gratis da je vencaju.Ne razumem,jer koliko sam shvatila on je nije ucenjivao i brak nije bio ultimatum.Ja zapravo ni ne znam kakav je to profil licnosti,a sada mislim na devojku,koja isto tako udara 3 samara svom vereniku dok sedi sa njim u kafeu,u gradu,samo zato sto se javio devojci koja je prosla pored njih,a koju on poznaje.Elem,za sam kraj devojka je bas "zabiberila" pricajuci kako je novac u kuci smesten na tavanu,zamotan u vrecu,a ima ga i ispod kreveta,razumete li Vi o cemu se ipak radi.....Sta devojka prica....I on je zaprosio....Bice da je morao....ko zna istinu.....Batina je ,jos jednom kazem za osudu,ali zamerka je jednaka u oba pravca,ljudi moji oboje se tuku!!!!!!Ma ko li je prvi poceo??????


xaxa,...cula sam to za pare na tavanu.Strashno!

Jadna choveche!
Ona je zvala tu svadbu kako bi neko najzad video kako ona ima dechka.Da je potvrdi kao osobu,i javno kaze da mu je to devojka.
Njoj je ta emisija bila dozivljaj.
On je jadnu nikada nije izveo,a obecavao je.I cheka da se ona razboli kako bi on izashao!?!:shock:
Nisam znala da li da se smejem ili da plachem.:-(
Chak ni na burmu nije hteo da stavi njeno ime.
 
Šta drugo da radi kad policija kaže da je to njihov lični problem. Tako je bilo do skoro, sad se možda nešto i promenilo.
Jeste ****, da prostis. U BG i NS panduracija ponekad odradi neko 'apsenje nasilnika, iskljucivo pred kamerama. Po unutrasnjosti je i dalje opstenarodni obicaj da po koji put odvalis zeni sljagu, za njeno dobro :-? . A nece valjda narodna milicija, gvozdena pesnica komunizma, da narusava porodicni sklad?
 
Jeste ****, da prostis. U BG i NS panduracija ponekad odradi neko 'apsenje nasilnika, iskljucivo pred kamerama. Po unutrasnjosti je i dalje opstenarodni obicaj da po koji put odvalis zeni sljagu, za njeno dobro :-? . A nece valjda narodna milicija, gvozdena pesnica komunizma, da narusava porodicni sklad?

Ne znam pre koliko vremena, ali sam sigurna da je nasilje u porodici ušlo u krivični zakon za gonjenje po službenoj dužnosti. Znači, po zakonu to više nije "kućni problem". Nasilnik se hapsi i sudi mu se bez obzira da li će žena podneti prijavu, tereti ga država, kao za npr. pljačku. Policija valjda treba da reaguje kada "ima osnovanu sumnju da je krivično delo počinjeno". Ako ova emisija ne budi osnovanu sumnju, onda....:roll:
Hoću reći, ako ne bude istrage u ovom konkretnom slučaju, da li to znači da i policija i sud ignorišu zakon?
 
Ne znam pre koliko vremena, ali sam sigurna da je nasilje u porodici ušlo u krivični zakon za gonjenje po službenoj dužnosti. Znači, po zakonu to više nije "kućni problem". Nasilnik se hapsi i sudi mu se bez obzira da li će žena podneti prijavu, tereti ga država, kao za npr. pljačku. Policija valjda treba da reaguje kada "ima osnovanu sumnju da je krivično delo počinjeno". Ako ova emisija ne budi osnovanu sumnju, onda....:roll:
Hoću reći, ako ne bude istrage u ovom konkretnom slučaju, da li to znači da i policija i sud ignorišu zakon?



Pa posle njene odluke da se ipak uda za njega, ne znam da li njega treba hapsiti, ili nju poslati na posmatranje, ili oboje pustiti da žive po želji, pa neka se šamaraju do mile volje.:wink:
 
Tijaniću ionako ističe mandat i ne može više da bude na čelu javne kuće RTS-a. Licemeran je povod pojedinih stranaka koje žele brže-bolje da postave svoje apartčike. To nije demokratija već ruganje istoj od strane onih koji nam sole pamet da su demokrate. Emisiju nisu gledali ali zato sve znaju. Kao u Titovo vreme kad se glasalo po partijskoj dužnosti. Blago nama kada nam je Tijanić gorući problem države! Blago nama!

Sa druge strane licemerno je što niko nije zatražio smenu patrijarha zato što je onaj pop osudjen jer je tukao svoju ženu?

A najlicemerniji ste svi vi jer vam kao žao snajke ali niko ne nudi bolju ponudu???
 
Pa posle njene odluke da se ipak uda za njega, ne znam da li njega treba hapsiti, ili nju poslati na posmatranje, ili oboje pustiti da žive po želji, pa neka se šamaraju do mile volje.:wink:

Tu bih se i mogla složiti...ali poenta je da to onda zakonski nema veze sa njom i njenim odlukama, mišljenjem, vaspitanjem, stavom...Ona se ne pita.

Kao kad bi npr. X priznao da je ubio Y. Pa onda još P,Q i N kažu "jeste, X ga je ubio, ali Y je to sigurno zaslužio". I policija zvižduće i gleda u nebo.

A reci kakvu bi poruku poslala vest da je posle priznanja u emisiji 48h svadba, protiv mladoženje podneta krivična prijava za nasilništvo. Eto prilike da i nekima zatucanima sine nešto u glavi o nasilju u porodici. Ili se ja malko zaluđujem?
 
Tu bih se i mogla složiti...ali poenta je da to onda zakonski nema veze sa njom i njenim odlukama, mišljenjem, vaspitanjem, stavom...Ona se ne pita.

Kao kad bi npr. X priznao da je ubio Y. Pa onda još P,Q i N kažu "jeste, X ga je ubio, ali Y je to sigurno zaslužio". I policija zvižduće i gleda u nebo.

A reci kakvu bi poruku poslala vest da je posle priznanja u emisiji 48h svadba, protiv mladoženje podneta krivična prijava za nasilništvo. Eto prilike da i nekima zatucanima sine nešto u glavi o nasilju u porodici. Ili se ja malko zaluđujem?


Ma kako ne, ako nista, neka odlezi jedno mesec dana u pritvoru, da se malo pribere.:lol:

Ali stvarno, zamisli nju nesrećnicu, zamisli taj mentalni sklop, neko te bije, a ti kažeš, pa dobro, nema veze, volim ga, udaću se ipak za njega. Pa stvarno...:confused:
 


Sa druge strane licemerno je što niko nije zatražio smenu patrijarha zato što je onaj pop osudjen jer je tukao svoju ženu?

A najlicemerniji ste svi vi jer vam kao žao snajke ali niko ne nudi bolju ponudu???

A jel ti zvrndovu, a u koju to svadbu 48h, pop tuk'o ženu? Nisam gledala tu jepizodu.
Ako moš na rapid šare da turiš pa da se krstim rukama i nogama?
 
odgledao sam emisiju i u potpunosti se slazem sto rece tijanic, da je rec o sjajnoj socio-psiholoskoj studiji a ne o odi nasilju....

ldp, i jos neke partije, i b92 pokusali su da emisiju zloupotrebe da bi tijanica srusili.... ali to je tako prozirno...
tu 48h svadbu je b92 emitovao kao prvu vest u pola sedam, odmah sam posumnjao da je rec o kampanji....
e to se zove nasilje, mada u jednom perfidnom obliku pod maskom brige za ljudska prava....

da se razumemo, ja tijanica ne gotivim uopste, niti rts, ali ne volim kad me neko pravi ovcom....

a ako cemo o velicanju nasilja u medijima, kad je b92 pustao onih 1000 emisija sa legijom, seticete se svih onih ekskluzivnih video spotova gde se jedinica busa u grudi, voleo bih da cujem rec strucnjaka da li tu imamo slucaj velicanja nasilja preko tih zivopisnih snimaka....
zamislite klince koji se loze na te vojne stvari, misici, cak noris, rambo, puske, dzipovi, opasni pogledi itd... mislim da je b92 veoma doprineo da tim klincima legija postane idol... jer klinac gleda sliku, potpada pod uticaj svega onog sto vidi, briga njega za prateci glas i komentarisanje neki tamo novinarcica u pozadini....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top