Thrash Metal

Koji je po vama najbolji thrash band?

  • pantera

    glasova: 6 23,1%
  • Sepultura

    glasova: 1 3,8%
  • Metallica

    glasova: 9 34,6%
  • Slayer

    glasova: 3 11,5%
  • Megadeth

    glasova: 4 15,4%
  • Anthrax

    glasova: 0 0,0%
  • Kreator

    glasova: 2 7,7%
  • ne mogu da se odlucim svi su mi dobri...

    glasova: 1 3,8%

  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
Joj, ova tema polako umire... smrc...

Yoy ovo moroma da kažem, kakvog sam juče jakoooo dobrog thrashera vidjela, oci su mi stale...Al bas izgleda kao thrasher iz 80-tih...

Sad mi se plače, zar ovde niko nije glasao za Anthraxa... smrc...
 
Da pa ovde kod mene nema normalnih thrashera uglavnom su nenormalni :D ma najvishe ima skinheadsa kod nas...o boze na sta sam mislio kad sam to rekao... NA ZALOST najvise ima folkera kod nas :\ ali posle njih slede pozeri, skinheadsi, thrasheri, punkeri...malo je tuga ovde u Indjiji al shta cesh naviknesh se vremenom i verujesh u bolje sutra... evo pricha se da ce sledece godine doci Ac/Dc...nije sve tako crno... :D
 
E znaš kako, uvijek će biti više fenseraje, nego metalaca, punkera i rockera zajedno..

Evo kod mene veceras u centru Banjaluke, na jednoj bini ima death metal svirka... Jadni fenseri nemaju pojma sta ih ceka veceras...
 
hahaha pa idi pa mi javi kako je bilo voleo bih da se to desi ovde u indjiji...folkeri bi se razbezali i vikali shta je ovo nishta ne chujem!! i slicne fore...ipak je death neshto shto ne mogu svi slushati a neki kao shto su ti padaju dole kad chuju tako neshto...sad bash gledam koncert corpsa...kakav car prica normalno...pljune...i naglo promeni glas kad vikne Disposal of the body kakva promena kao da je preko transformatora izgovorio :D:D
 
Gorge je pravi death metal pjevac...Extra je... meni je najbolje kad kaže haaaaammer smaaaaashed faaaaace.... i počne da vrti kosom....

Ja nemam pojma kako će odreagovati folkeri, ali sgurno ce reci drogeraši ili slično tome....

Meni je smiješno ovde, folkeri duvaju smrču, a metalci (pravi metalci), samo drže čašu piva u ruci, i ne napiju se... čast izuzetcima, ali to su seljaci...
 
Sve shto si rekla je u potpunosti istinito i stoji...uz pivo mozda dodje josh poneshtoali sve je to ok...a da inache lik ima stvarno cool kosu voleo bih da imam takvu ali mi je priroda podarila kosu kao Jimmi Hendrix...
 
Imam ja druga koji ima kosu kao Slash, on padne u depresiju kad mu opadne jedna dlaka....

Mislim ovo je poruka za sve, ako želiš da imaš lijepu dugu kosu, šišaj je svaki treći mjesec, češljaj je i tako će brže da naraste (;
 
Stedza:
hmm...recimooooo ne znam zanimalo me je kad je metallica prestala da bude thrash meni se chini posle black albuma..


I ja mislim, vec sa black albuma spotovi su se krenulu vrtiti po mtv-u...
Meni je ok Metallica & SiM... Ali ipak to im je bila velika greška...

Moja sestra kaže da su prestali biti thrash metal, nakon što su se ošišali.... :lol:
 

Back
Top