The Vampire Diaries

Konacno jedna dobra epizoda. Jedino me je iznervirao Jeremy na kraju, ali nema veze bilo je dosta dobrih scena i situacija se koncano malo zaostrava. Ocekujem dosta sibanja u sledecoj epizodi... :D
 
Izgleda da samo ja gledam vampire. :sad2:

TVD je postala stvarno ozbiljna serija. U drugoj sezoni su svi nekako procvetali. Nina glumi mnogo bolje nego u prvoj. Mislio sam da nece moci da odglumi 2 tako razlicita lika, ali se sasvim lepo snasla. Caroline je dobila mnogo vise prostora, vampirizam je dao novu dimenziju njenom liku. Ostali su se odlicno uziveli u svoje uloge. CW produkcija je vrhunska kao kod SOA ili Supernatural... Takodje, novi likovi su sasvim dobro odradili posao - pre svih Mason preko kojeg je uvedena i prica o vukodlacima, a koliko vidim gostovace i Lauren Cohan (Bela iz Supernatural)... :D

Preporuka za sve koji traze dobru vampirsku seriju... :ok:
 
I ja gledam. :mrgreen: Ne znam, mene sve vise i vise smara serije, gledam je iz navike, ne vidim neko veliko poboljsanje u odnosu na prethodnu sezonu, jedino sto Nina glumi Katherine odlicno, tu me je zaista iznenadila ali nikakvog pomaka u glumi glavnog lika. Ostali su isti, ali kao sto kazes Carolinin lik se vise razvija, sto je odlicno. Jedini ˝new˝ vampir koji je ostao ziv... :roll: Mason mi je bio ok, ne preterano ubedljiv u glumi, ali nije strasno. Zanima me kakao ce JAson da se razvija u sl epizodama, sa Mattom koji ce da ga izaziva da ga ubije. :mrgreen:
 
Odgledao sam drugu sezonu do kraja ,sada treba da izadje i treca .Serija je po mom misljenju najbolja sa tom tematikom ,jedina zamerka je sto likovi imaju po 17godina u seriji (bilo bi bolje da su makar koledz i te fore ,20-tak i vise)jer izgledaju starije .U svakom slucaju super serija ,ako neko dozna kad bude dostupna treca sezona za skidanje neka postavi link .:)
 

Back
Top