THE FRAJLE

Farmer Bojsi

Obećava
Poruka
88
Ne znam postoji li ovde tema vezana za bend, ali one u svakom slucaju zasluzuju paznju. The frajle predstavljaju pravo osvezenje i melem za usi. Gledajuci i slusajuci ih, imate pred sobom kompletan dozivljaj jer je ocigledno da se vodi racuna o svakom detalju, sa merom i ukusom. Njihov nastup je kao fino upakovana kutija sa vanilicama, svezim, mirisnim i ukusnim. The frajle mogu sa ponosom na toj kutijici da napisu “Made in Serbia”, pa zato i ne cudi uspeh koji imaju na koncertima po okolini a bogami i sire. Prosto sam ljubomoran na Novi Sad, jer kod nas u Beogradu ima malo bendova koji mogu time da se pohvale (naravno EKV tesko da ce neko skoro dostici :) ). Iako volim tvrdji zvuk, The Frajle su me odmah osvojile svojim vintage stilom.

Nedavno je objavljen prvi album. Ukoliko zelite da ga imate, molim vas da ne nabavljate kopije nego idite u radnju i kupite original. Devojke su to zasluzile!

Sajt:
[/CENTER]
 
Ovakav performans, kao u ovoj obradi moze da se izvede bez problema bilo gde. Znam kako zvuce nasi bendovi na engleskom i uvek se oseca ta jezicka barijera, cak je Atomsko Skloniste jednom izdalo plocu na engleskom doduse sa stranim pevacem pa se to nekako osetilo i nije zvucalo kao original. “Love Hunters” su ostavile daleko iza sebe. O Stulicu da ne pricam. Jedino je mozda Lajbah uspeo to da probije, slusao sam ih na Exit-u i skidam im kapu. Moram da priznam da se mozda pomalo osecam kao kada Novak Djokovic igra pa nisam u stanju da razmisljam i ocenjujem racionalno, (ipak su devojke nase) ali realno Frajle RASTURAJU.
 

Back
Top