The Brand New Krstarica TV SERIES Championship!

The Brand New Krstarica TV SERIES Championship dobio je svog prvog pobednika!!!!!

To je serija:

LOST!!!!!!!!!

Lost 12
The X Files 6
Only Fools And Horses 8


lost_banner.jpg

Lost_calendar-2008.jpg

Lost.jpg


Serija je svojom genijalnom i originalnom pricom potpuno zasluzila da bude prva medju tri stotine! Sada i zvanicno proglasavam seriju "Izgubljeni" omiljenom serijom Krstarice i od danas ona postaje serija od posebnog znacaja na ovom forumu!!!


:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:

Danas je za mene zaista poseban dan! Shvatio sam da sam bio domacin izuzetno uspesnog turnira i citavo ovo takmicenje ostace mi u najlepsem secanju!Ne postoji dovoljan broj reci kojim bih vam se zahvalio za zaista aktivno ucestvovanje na ovom turniru...Svako od vas je doprineo da ovo takmicenje serija bude kvalitetno i uspesno, zanimljivo i uzbudljivo, neizvesno i prijatno...Mnogo mi tesko pada sto je druzenju dosao kraj, jer sam se u medjuvremenu potpuno zaljubio u ovaj turnir.Neko vreme ce mi sigurno biti cudno sto necu morati da postavljam runde svako drugo vece, ali navici cu se...:D
Drago mi je sto ste zadovoljni mojim vodjenjem turnira, ali biti dobar domacin je mnogo lakse ako su i ostali glasaci divni kao sto ste vi bili...Za kraj vam cestitam od srca na ovom takmicenju, vi ste zasluzni za sve ovo cak i vise od mene...
Iskreno se radujem sto je ovaj turnir uneo uvek potrebno raspolozenje na forum i sto je ukrasio vasu svakodnevnicu...Nadam se da cemo uskoro imati prilike da se ponovo druzimo na ovaj nacin jer sam siguran da ce se pojaviti neko ko ce preuzeti moju ulogu kao sto sam je ja preuzeo od mojih prethodnika, koji su bili izvrsni i fantasticni...
Voleo bih da Madonna ostavi ovu temu otvorenu jos koji dan jer me mnogo zanimaju vasi utisci o pobedniku, ali i o celokupnom turniru...
Sve najbolje, veliki, veliki :kiss: od mene za vas!!!!!


:bye:
 
Poslednja izmena:
:klap::klap::klap:

Bravo za "Izgubljene " :super: !
Turnir je bio fantastican ,a kako i ne bi kada su sve serije koje su trebale da budu tu ,zaista i bile ! Koliko je zasluzena pobeda ove serije ,toliko ne bi nezasluzeno bilo ni da je bilo koja od preostale 2 u finalu ( pa cak i neke od onih koje su ispadale u prethodnim rundama ) pobedila ! Cestitke "gazda" Borisu za odlicno vodjenje turnira ,za budnost ( nisi se dao prevariti :p ),objektivnost i korektnost ...zeljno ocekujem neki od sledecih turnira jer imam jos omiljenih serija koje zaista treba da budu gledane ,pre svega od dolazecih ,mladjih narastaja ...a u nedostatku nekih novih ,kvalitetnih serija ,uvek je dobro podsetiti se onih u kojima smo nekad uzivali ili jos uvek uzivamo :ok: !!!
 

Back
Top