The best

oho,ko je na mojoj listi dobrih forumasha....taki,saki,bufla,djorax,mannibals,cupka,gucci :lol: ,livija,TANKIAN :roll: ,keeper,legolas,pajper,goldfish,banegad,ARIEL BRE.... :-D

shitt list:top modelsica/lutkica,cobrasic..........
 
c031.gif
 
uffffffffff spisak bi bio duzi od moje kose :lol:
cek da vidim koga ne voljem
ah da: V, vanzi, vanzemaljac i jos tako glupi nazivi (sve je jedna osoba), bejbicu i mad_man-a
 
AntunTun:
zashto mene livija nije pozvala na pivo?...ko da je bitno shto ja imam penis...
jao pa mislila sam.. al me bilo sramota da te tako slobodno salecjem.... rekoh ko zna shta cjesh pomisliti....
e a meni je malo neprijatno shto ti imash penis.... ne znam kako bih se snashla.... yu yu....
 
Gotivni: bigs, psihologue, banegad, ohana, goldfish, klika, pajamaca, zviscevic, livija, gucci, mannibals, tankian, (makijaveli), mala_nis

Negotivni: opet gucci, smokva, helena33, valerija1986, topmodelsica, (womansecret) i naravno kajce, ne zameram im sto nisu umno sazrele nego sto im pamet i jezik lete pre tog sazrevanja :shock:
 
..jaoooo,jao,jao.....Sad sam ustala.....
Hmmmmmmmmm...
Gotivni:[/B]@lupi,keeper,kajce,whitenicky,tamplja90,psares.......zaboravila sam k'o da gledam nekoga........
A nervira ne i to u poslednje vrijeme @limun.........:):):):):)
 
Ja naaajviše volEm: PsD, Whitenicky, Psihologue, Psares, La Compadre 018, Jaques, Hator, Goldfish, Smokvica 8, Curse, Zikica, Minon...i sigurno sad nekoh zaboravih!!!
One manje simpatične ne primećujem...
 
Naj:Bufla i Zika,,,pa ponekad Ocean State...
Najgori:chika gad i Ue grad...Domacjin_Ue uglavnom moji sugradjani :lol: shalim se
A da da ne zaboravim Topmodelsicu,,,ono prsla neka djevojka
 
Last dance:
Ja naaajviše volEm: PsD, Whitenicky, Psihologue, Psares, La Compadre 018, Jaques, Hator, Goldfish, Smokvica 8, Curse, Zikica, Minon...i sigurno sad nekoh zaboravih!!!
One manje simpatične ne primećujem...
La compadre više ne postoji lutko...sad je mafijaš! 8-) :lol: ))...tj ja....
 

Back
Top