test iz jednog pitanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tuzni_patak:
I kako im je .....Da li se dobro slažu, mislim na sestru i njenog tipa.....
Koliko sestara imaš?

pa dobro se slazu
e sad ove sto su 2. koleno nijednu a imam daljih vishe.
a ti.
e sad me ti muvas ode jedan debil dodje drugi : )

ne ne sad ja muvam tebe

ne, nego kao ovu ubijenu sestru i tog tipa, da je tip nesto radio sa sestrom nemam pojma, u vezi teksta... mojne bre da ti lupim uzvicnik pa da ides kod moderatora da odgovaras.

zasto su ljudi ponekad dosadni, cak i ja? zasto to ne osete? a kako nekima uspeva da nikad nisu dosadni? zasto nekiljudi previse jedu?

danas sam se obradovala...kad sam shvatila da nisam progutala cackalicu..
to su bile 3 dobre vesti - 1. nisam toliko luda da sam progutala cackalicu 2. ne moram da povracam 3. teta koja je stavljala u lebac nije toliko luda da stavi i cackalicu.

mada i da sam je progutala imala bih dozivljaj isla bihu ludnicu onda sam shvatila da je jedino roditeljima bitno.

ajde uzvicnik ushake !!!
 
AntunTun:
...a i da nisam nikad nisam gotivio ta pitanja il testove il shta ja znam...al mi delovalo zanimljivo...

aa.dopalo ti se shot je pola familije pobijeno.

ma dobri su psihijatri, jedino shto kuckaju dook ti pricas, ko kad profesor pishe dok ti odgovaras i klima glavom...i ti pricas pricas...on klima klima...i onda u dnevniku dvojka
 
AntunTun:
ovo sam poqpio na nekom forumu i svidelo mi se...ok dakle...apel za one koji su videli nek tjute...

nekoj devojci je preminula majka...na sahrani ona je uprkos situaciji videla choveka svojih snova...dakle zaljubila se na ochevoj sahrani u nepoznatog choveka...

posle sahrane chovek je nestao i ona nije mogla nishta otkriti o njemu...i dalje je bila zaljubljena

nedugo potom...devojka je ubila svoju sestru...

zashto je devojka ubila svoju sestru?
kako sad na majcinoj sahrani upoznala coveka a na ocevoj se zaljubila...jesam li dobro procitala?
 
zato sto je kad je krenuo da prelazi ulicu kamion projurio munjevitom brzinom preko bare i zapljusnuo mu lice i voda mu je usla u oci i on je na trenutak zazmurio ali je nastavio da hoda i nepaznjom zgazio u odvod u koji mu se zaglavila noga dok je krajnjim naporom pokusavao da pobegne od sumanute krave koja bezi od svog podivljalog gazde kome treba jos jedna prodata litra za novi traktor?
ma mora da je to, nema sta drugo... :-D
 
el vama ljudi frka da kakite u chuchavvcu...mislim teo sad da otvorim temu al ne bi me razumeli proshlo bi ko ono s chachkanjem nosa...meni frka da kakim u prirodi i na chuchavcima...tj mrzim da chuchnem kad kakim tj sholja mi je srasla za dype...voleo bih da nije tako i da mogu i ja slobodno i nesputano chuchnuti...avaj o prirodo izdadoh te...

kako da povratim svoje iskonsko defekalisanje...kako da budem ponovo ono shto sam nekada bio...o kako da...
 
bio moj drugar buki na selu kod bake i deke...imao mozhda 8--9god...i on i 2 godine mladji buraz bili neshto u nekom shljiviq...i buki dobije dijareju...ono da krepa...i kao krene do qtje (poshto mu je chuchanje ko i meni problem)...i ono stiso se buki koracha kolko mu je stopalo...a buraz ide iza njega i zachikava ga...kao "ajde ajde useri se useri se"...i buki dodje do qtjnog praga...uhvati se za kvaq...a buraz ga samo gurne...i njemu kako su se rashirile noge tako "pppprrrrrrrljjjjjp"...niz butine...

na qtjnom pragu je bitan detalj...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top