Тест европских вредности

Yebi ga ekonomisto,sad me razocara.
Koje prosecne plate,bre.?
Kolika je prosecan plata u Srbiji bez Beograda.
koliko se para vrtelo u BG u vreme satrapa a koliko sada?
Ali opet ti kazem nisam za Srbiju kao rajsko ostrvo jeftine radne snage.

Ti si mene odavno razočarao......Kada govorim o Rumuniji i Bugarskoj i kod njih je ista situacija sa prosečnom platom što znači da prosek izvlače glavni gradovi što ne bi trebalo da bude tako ali je tako.......................Šta ćemo sad ,a genije?
 
Topsone, чему толико смајлија... само одају нервозу. Доста је и један. Рецимо, кад те видим, реагујем овако:lol:

Шта сад сам ти ја толико битан, а ова ситауција, изолација Србије ништа... Ја знам да си ти мој фан, али немој претеривати.
Колико видим, ти си за улазак Србије у ЕУ, је ли тако? То је твој став. Али чему? Ти ниси Србин, нити држављанин Србије. Од кад су то Јевреји алтруисти?!?:roll:
Или, чак да ти то за добро Србије... не схватам рационални аспект тога. Израел није у ЕУ, па шта му фали. Учествује и без тога на песми евровизије:-P

Али ако сам ти и даље ја најбитнији (ти рече да не радиш "ово" због мене:roll: ), онда ме једно занима: Колико сам се ја то размножио по овом форуму?
Ајде наведи моје остале налоге који су тренутно активни. Ајде да се мало смејем, и видим како ти напредује "праћење":lol:

Ево, може и уз 'ладну фанту8)

Pa i ja slicno reagujem kad vidim tebe, samo ja stavim :lol: :lol: :lol:.... Ti si jedna komedija od coveka... vidim da si pored "knjizevnosti" presao i na forumsku psihologiju....:D

Zivim ovde vec devetu godinu.... ucio slavistiku....istoriju Srbije.... tako da mi je ostalo to interesovanje i simpatije prema Srbiji, sto me ke kasnije i preporucilo za posao koji obavljam.... ta tvoja ironija i sarkazam "Jevreji altruisti" samo pokazuje koliko si u stvari plitak i jadan.... e bas zbog toga ti radim "ovo".... i tebi i tvom prijatelju i Velikom Vodji......

A Izrael vec ima dovoljno mocnih i jakih saveznika da mu Evropska unija kao takva i nije potrebna.... za razliku od Srbije koja nema ni jednog iskrenog i istinskog saveznika.... kako danas, tako i kroz istoriju.... i to sve zbog ljudi koji su bili na vlasti i koji su nedorasli trenutku u kom su upravljali zemljom.....

Sto se tice razmnozavanja, reci cu ti samo okvirno dva puta si zensko i cetiri puta musko.... :lol: :lol: znaci bipolac.... Eto, smej se... i zamoli rodjaka da pokusa malo u "Politiku" da te gurne.... Vreme polako bledi.... valjda zbog takvih kao sto si ti.....
 
Nažalost nama je to jedino preostalo a za to je kriva crveno-crna koalicija................

I nismo najjeftinija radna snaga jer su nam prosečne plate ipak malo veće nego u Rumuniji i Bugarskoj.............Niske stope dažbina su zato da bi se podstakli strani investitori da posluju kod nas a to za Rusiju ne razumem šta si hteo da kažeš..............

Alo pa dokle ce vise da bude kriva ta CC koalicija.Ajde prvih 3-4 godine da se vadite na to ali 8 godina. Ej 8 godina. Pa tako je onda moglo posle drugog svetskog rata da se vade da je za sve kriva hitlerova nemacka i da i dan danas budemo razruseni i da nemamo nista.A kako to da su kod nas vece plate nego u RU i BG kada su one u EU???

A i to kolika je kod nas prosecna plata stvarno je diskutabilno pitanje i sigurno nije ona koju nam vlast prezentira.
 
Ti si mene odavno razočarao......Kada govorim o Rumuniji i Bugarskoj i kod njih je ista situacija sa prosečnom platom što znači da prosek izvlače glavni gradovi što ne bi trebalo da bude tako ali je tako.......................Šta ćemo sad ,a genije?

Nema potrebe biti genije.
Disparitet plata u Srbiji je 20:1.
Gde to jos ima?
Sever jug neka je 2:1 ili 3:1 a sta je ovo ovde.?
 
ta tvoja ironija i sarkazam "Jevreji altruisti" samo pokazuje koliko si u stvari plitak i jadan....

Шта се бре нервираш. Иронија и сарказам? Не, лепо сам ти поставио питање. Знам и ја понешто о твом (?!) народу. Читао сам Сингера, рецимо... Није ли неком Јеврејину најбитније да други буде добар Јеврејин... значи нема, оно "добар човек"?!?
Па висте "изабрани народ", зар не...

e bas zbog toga ti radim "ovo".... i tebi i tvom prijatelju i Velikom Vodji......

Не знам за "Великог Вођу", али ја сам се због "овога" силно потресао. Све ми се тресе стомак... од смеха :)
А због тог "Велики Вођа" он и постаје велики. Ви чедоиди сте опседнути с њим... чак и кад немате право гласа. То и од пацера некад чини зајебатог играча ;)

A Izrael vec ima dovoljno mocnih i jakih saveznika da mu Evropska unija kao takva i nije potrebna....

А "европске вредности"? Ништа од тога...
Само однос силе. Ето ти реалности :)

Sto se tice razmnozavanja, reci cu ti samo okvirno dva puta si zensko i cetiri puta musko....

Значи ових дана има овде шест мојих налога ;)
Е мрзи ме сад да идем са брзог одговора на дужи, а само тамо има лолчина...
Овде сам ионако службено, само убијам време с тобом... А више немам времена за губљење. Ајд' ћао!
 
Шта се бре нервираш. Иронија и сарказам? Не, лепо сам ти поставио питање. Знам и ја понешто о твом (?!) народу. Читао сам Сингера, рецимо... Није ли неком Јеврејину најбитније да други буде добар Јеврејин... значи нема, оно "добар човек"?!?
Па висте "изабрани народ", зар не...

Sopenhaur je lepo opisao kako sitne lazi postaju velike istine, i sta se dogada kad narod prihvati te "velike istine" pa tako i ti.....

Не знам за "Великог Вођу", али ја сам се због "овога" силно потресао. Све ми се тресе стомак... од смеха :)
А због тог "Велики Вођа" он и постаје велики. Ви чедоиди сте опседнути с њим... чак и кад немате право гласа. То и од пацера некад чини зајебатог играча ;)

Veliki vodja je samo jedna od licnosti koje su mislile da ce moci da naprave brlog... cak su jedno vreme i uspeli u tome, valjali ste se dovoljno dugo.... znam da vam je kolektivno krivo sto nema vise DUDovanja, ali sta da se radi....

А "европске вредности"? Ништа од тога...
Само однос силе. Ето ти реалности :)

Kroz istoriju se pokazalo da na pojedine narode samo sila ima efekta....


Значи ових дана има овде шест мојих налога ;)
Е мрзи ме сад да идем са брзог одговора на дужи, а само тамо има лолчина...
Овде сам ионако службено, само убијам време с тобом... А више немам времена за губљење. Ајд' ћао!

Ovih dana... :lol: :lol: e sajze, sajze :lol: ili kako vec bese tvoj sedmi nalog.... Mnogo se pravis nevin za nekog ko je pretio drugom forumasu da ce mu klati decu.... pa ste se malo jurili po okolnim BG selima.... pa si se onda samoizolovao dva meseca, kako bi valjda sam sebe kaznio.... :lol: Istorija tvojih poduhvata je poduga na ovom forumu.... a covece imas 34 godine, od tebe bi ljudi ocekivali da budes zreliji... kad ono....:mrgreen:
 
Ti si mene odavno razočarao......Kada govorim o Rumuniji i Bugarskoj i kod njih je ista situacija sa prosečnom platom što znači da prosek izvlače glavni gradovi što ne bi trebalo da bude tako ali je tako.......................Šta ćemo sad ,a genije?

У Румунији и Бугарској мања просечна плата него у Србији, и ако су ове у ЕУ. Иако су ове већ користиле предприступне фондове. Значи просек, и велики и мали градови. Шта ћемо сад, а "геније"? :lol:
 
Ovih dana... :lol: :lol: e sajze, sajze :lol: ili kako vec bese tvoj sedmi nalog.... Mnogo se pravis nevin za nekog ko je pretio drugom forumasu da ce mu klati decu.... pa ste se malo jurili po okolnim BG selima.... pa si se onda samoizolovao dva meseca, kako bi valjda sam sebe kaznio.... :lol: Istorija tvojih poduhvata je poduga na ovom forumu.... a covece imas 34 godine, od tebe bi ljudi ocekivali da budes zreliji... kad ono....:mrgreen:

Е сад Томспоне...
Нисам то био ја, већ неко од других мојих седам личности:lol:
Лепо сам те питао за ово сада, ти рече размножио сам се. Много бре живиш у прошлости. Не ваља ти то.

Него, ја још био добар према теби. Нисам коментарисао твоје студирање славистике и наорасну љубав према Србији (је ли, без Косова, Српске, Крајине...).
Биће да си се ти као слависта загрејао за Марка Перковића Томпсона, не знам само како да се једном Јеврејину свиди песма "Јасеновац и Градишка стара"... Биће да уметност не зна за границе, свиђа ти се тако и Адем Јашари...
Али уметност зна за идеологију. Ко не воли Запада, е хебига, тај је уметник само под наводницима...

Sopenhaur je lepo opisao kako sitne lazi postaju velike istine, i sta se dogada kad narod prihvati te "velike istine" pa tako i ti.....
Шопенхауер? То онај што је заклао Драгишу у серији "Идемо даље"?:lol:
Рекао сам ти шта сам прочитао код Сингера. Само "Мораш бити добар Јеврејин". Нигде нема "Мораш бити добар човек". А ти се сад вади:roll:

Kroz istoriju se pokazalo da na pojedine narode samo sila ima efekta....

Да знаш да си у праву
Litvinenko.jpg

За издајнике нема демократије, а неки су лепши кад оћелаве:D

grozny1.jpg

Прво се звао Грозни, одна ваљда лепи:cool:

wtc_9-11-1.jpg

Ево и мога фаворита...

Сила шта ћеш... Или ти се можда не свиђа.
Па некоме се можда не свиђа оно што раде они које ти много волиш и топло препоручујеш Србији, ваљда од силне љубави.
 
Е сад Томспоне...
Нисам то био ја, већ неко од других мојих седам личности:lol:
Лепо сам те питао за ово сада, ти рече размножио сам се. Много бре живиш у прошлости. Не ваља ти то.

Него, ја још био добар према теби. Нисам коментарисао твоје студирање славистике и наорасну љубав према Србији (је ли, без Косова, Српске, Крајине...).Биће да си се ти као слависта загрејао за Марка Перковића Томпсона, не знам само како да се једном Јеврејину свиди песма "Јасеновац и Градишка стара"... Биће да уметност не зна за границе, свиђа ти се тако и Адем Јашари...
Али уметност зна за идеологију. Ко не воли Запада, е хебига, тај је уметник само под наводницима...


Шопенхауер? То онај што је заклао Драгишу у серији "Идемо даље"?:lol:
Рекао сам ти шта сам прочитао код Сингера. Само "Мораш бити добар Јеврејин". Нигде нема "Мораш бити добар човек". А ти се сад вади:roll:



Да знаш да си у праву
Litvinenko.jpg

За издајнике нема демократије, а неки су лепши кад оћелаве:D
grozny1.jpg

Прво се звао Грозни, одна ваљда лепи:cool:

wtc_9-11-1.jpg

Ево и мога фаворита...
Сила шта ћеш... Или ти се можда не свиђа.
Па некоме се можда не свиђа оно што раде они које ти много волиш и топло препоручујеш Србији, ваљда од силне љубави.



Za ovo sto je boldovano citiraj moje postove..... Singer je napisao i da je normalno da seksualne odnose imaju ljudi sa zivotinjama, pa ne vdim da si i tu izjavu prokomentarisao.... ne mozes na osnovu jednog coveka praviti generalizaciju... Licno gledam dal' je covek dobar ili los, a ne koje je vere ili nacije.... mada moram da kazem da samo u dva slucaja pravim izuzetak..... Ako jos jednom pogledas, videces da sam napisao simpatije.... A izmedju simpatije i ljubavi je velika razlika.... ali ne ocekujem da to razumes.... covek koji ne zna razliku izmedju Kralja i Kneza ne bi mogao znati i razliku izmedju simpatije i ljubavi.... Vidis da si se pogubio totalno.... Pa litvinjenka je ubio toj voljeni predsednik i njegova sluzba u kojoj je sluzio.... danas je vec bivsi predsednik Majcice..... A sto se tice tvog favorita, nemam nista posebno da dodam.... kod tebe idiotizam napreduje aritmetickog progresijom... sve vise i vise se gubis u postovima.... :lol:
 
ne mozes na osnovu jednog coveka praviti generalizaciju...

А шта, само је Сингер то написао...
Узгред, није Сингер изнео свој став, него као хроничар сасвим нормално бележио нечије ставове, који су по њему једноставни такви. Јеврејину је најбитније да је други добар Јеврејин, и то је тако. Остали су Гоји. Ни ја не кажем да ли је то добро или лоше.
Што би рекао Ниче, сваки народ мора да има своју таблицу добра и зла.
Ја сам поставио питање како је онда теби толико стало до Србије. Посебно што код тебе нисам уочио емпатију према српским жртвама.

Licno gledam dal' je covek dobar ili los, a ne koje je vere ili nacije....

И ја вала.
Много ми је дражи Ху Ђингтао него Чеда Јовановић, иако је овај други ваљда Србин :)

A izmedju simpatije i ljubavi je velika razlika.... ali ne ocekujem da to razumes....

А ти из симпатије трошиш време на "будале" (како си сам рекао)...
Ето, испада да Јевреји осим што су алтруисти плаћају и за нерад. Још ћу свашта преко форума да научим. Је ли, шта ти каже послодавац за форумашење?

Pa litvinjenka je ubio toj voljeni predsednik i njegova sluzba u kojoj je sluzio.... danas je vec bivsi predsednik Majcice.....

Па?!?
Узгред, нико ништа да докаже, зар не ;)

A sto se tice tvog favorita, nemam nista posebno da dodam....

И нема шта ту да се додаје. Многи у Србији славе тај дан. Шта мислиш зашто!?
 
А шта, само је Сингер то написао...
Узгред, није Сингер изнео свој став, него као хроничар сасвим нормално бележио нечије ставове, који су по њему једноставни такви. Јеврејину је најбитније да је други добар Јеврејин, и то је тако. Остали су Гоји. Ни ја не кажем да ли је то добро или лоше.
Што би рекао Ниче, сваки народ мора да има своју таблицу добра и зла.
Ја сам поставио питање како је онда теби толико стало до Србије. Посебно што код тебе нисам уочио емпатију према српским жртвама.


И ја вала.
Много ми је дражи Ху Ђингтао него Чеда Јовановић, иако је овај други ваљда Србин :)



А ти из симпатије трошиш време на "будале" (како си сам рекао)...
Ето, испада да Јевреји осим што су алтруисти плаћају и за нерад. Још ћу свашта преко форума да научим. Је ли, шта ти каже послодавац за форумашење?



Па?!?
Узгред, нико ништа да докаже, зар не ;)



И нема шта ту да се додаје. Многи у Србији славе тај дан. Шта мислиш зашто!?


Empatiju sam izgubio davno.... ne samo prema srpskim zrtvama.... vec i prema zrtvama mog naroda.... kad vidis neke stvari taj deo u tebi jednostavno odumre.... Radim ja konstantno.... ovo mi dodje kao i svim ostalim ventil....

Dokazali bi oni veoma lako... samo kad bi imali malo kooperacije od strane Rusa....

Neka slave.... svako ima pravo da slavi ono sto misli da je dobro za njega.... samo kasnije velika vecina uvidi da se zajebala... ali tad bude kasno....
 

Back
Top