Teroristu nakon hapšenja mučili strujom: nova užasavajuća scena, vojnici mu spustili pantalone, a onda nastao pakao

Baš je zabavno kada vjeruješ u sve što ti se sviđa, samo ne znam zašto si skroman?
Podebljaj malo.
photo_2022-05-08_23-03-26.jpg
 
Smešni su ovi što se oduševljavaju na mučenje ljudi, ma ko oni bili i šta su uradili, onda gospodo niste ništa bolji od njih.
ne vidim ista da je smesno , ali ti mozda i vidis .inace iz psihologije licnosti , osobe koje su doziveli ono sto se u Jugoslaviji desili , nemaju taj osecaj da se prema osoboma koje hladnokrvno ubijaju , pa i jednu osobu , neke simpatije.
Tako , da su uhvaceni , da je nad njima i izvrsen ocito i rucni rad a koji su to bile situacije...to se ne zna.
i da , itekako bih i voleo da se , i sazna ko je dao nalog i organizovao i da se i oni kazne , na ovaj i ili onaj nacin.
 
.
Наши медији су општа спрдња и већ неко време само површно пређем преко наслова.

Долазим овде где се захваљујући стрпљивим колегама ипак профилтрира маса будалаштина

Све чланке овог типа преузимају из хрватских медија и, што посебно иритира углавном се не потруде да их коректно преведу.

Што се тиче овог садржаја, да парафразирам дон Корлеонеа са почетка првог филма Кум:

Остао је жив, а његове жртве нису...

Имао је могућност да напусти овај свет као прави џихадиста, али су смрадови одлучили оду по својих 5000 ЕУР.

Према томе, прича како је ово дело ИСИЛ је смешна, то нису никакви џихадисти већ обични плаћеници.

.

Ovi meni deluju kao priglupe budale. Verovatno su tek sada shvatili sta su uradili.

Sa druge strane, ti imas poremecene ljude koji ce ciniti strasne zlocine nevezano od moguce kazne. Neka hemija u glavi je tako smuckana. Na njih mucenje drugih ne utice. Oni su rodjeni zlocinci.

Kada se ovakve stvari dese, najvise pokazuju strah razumniji ljudi.
Polazim od sebe, da me sutra greskom pokupe na ulici i odvedu u neki podrum, kakva sam kukavica, ja bih sve priznala samo da me ne pipaju i da me odvedu na nepravednu robiju.
Bilo bi dovoljno da se pojave ispred mene jer i ti koji uzivaju u legalnim mucenjima za drzavu imaju neku falinku jos od malih nogu.
 
Aha, ti si još na starom zavjetu.
Lijepo ja kažem, nema većih licemjera od vjernika
Занимљиво је како ти, као окорели присталица ционистичког старозаветног ,,обрачуна са терористима", замераш неком другом начин на који решавају исто то питање. Како се то назива? :think:
 
Ovi meni deluju kao priglupe budale. Verovatno su tek sada shvatili sta su uradili.

Sa druge strane, ti imas poremecene ljude koji ce ciniti strasne zlocine nevezano od moguce kazne. Neka hemija u glavi je tako smuckana. Na njih mucenje drugih ne utice. Oni su rodjeni zlocinci.

Kada se ovakve stvari dese, najvise pokazuju strah razumniji ljudi.
Polazim od sebe, da me sutra greskom pokupe na ulici i odvedu u neki podrum, kakva sam kukavica, ja bih sve priznala samo da me ne pipaju i da me odvedu na nepravednu robiju.
Bilo bi dovoljno da se pojave ispred mene jer i ti koji uzivaju u legalnim mucenjima za drzavu imaju neku falinku jos od malih nogu.
.
Када пажљивије погледаш, ни мало нису били "приглупе будале".

Цео напад је изведен врло организовано, а постоје и други докази да се ради о добро планираном и организованом нападу увежбаних злочинаца.

Прво, треба знати где се злочин догодио. То је тржни центар у власништву компаније Крокус Група. Власници Крокус Групе су породица Агаларов. Они су Азербејџанци.

Агаларови су успешно посредовали у тајним преговорима Русије и Турске 2016. након што су Турци оборили руски авион, а побуњеници у делу Сирије уз турску границу убили оба пилота (Ердоган је тада тражио да пилоте не дирају, али су их подивљали идиоти убили, све снимили и објавили на Интернету. Обојицу је Ердоган касније убио, а Руси су у међувремену ту територију буквално сравнили са земљом).

Ти преговори (2016) вођени су у Азербејџану и због успешног учешћа Агаларови су добили посебан статус у Русији.

Сам комплекс се налази 24 км од центра Москве и на спољној је страни московског обилазног пута. Због тога су терористи брзо изашли из гужве и запутили се према Украјини.

Терористички напад требало је да се одигра пре избора у Русији (15-17 марта) јер би тада ефекат био највећи.

Постоји снимак од 7. марта једног од терориста у том простору, непосредно пред концерт Шамана који је био заказан за 11. март. Шаман је у Русији мега звезда и велики подржавалац Путина, нарочито код млађе публике, 16 до 30 година. Групу Пикник пред чији наступ се десио напад воли нешто старија публика (30 - 40 година). Иако је тешко замислити, ефекат масовног убиства омладине на концерту био би далеко страшнији и у таквој атмосфери избори би били у десетом плану, јавност би захтевала реакцију...

Стране амбасаде су упозориле на могућ терористички напад 8. марта.

Међутим, те мега звезде у Русији, Шаман, Билан и сл. на концертима имају своје, добро наоружано обезбеђење и вероватно би нападачи брзо били ликвидирани.

Све околности су се сложиле за безуман и бесмислен напад који отвара милион питања, поред безбедносних.

На безбедносна питања најлакше је одговорити.

Сви су очекивали терористички напад пре избора и када су избори прошли тензија је мало попустила. Агаларови су муслимани, Азербејџанци и они и иначе нису држали неко посебно обезбеђење јер се не очекује да муслимани изврше напад у простору који је у власништву муслимана. Поготово када се имају у виду њихове везе са Турском које су на највишем могућем нивоу. Напад се десио у удаљеном делу Москве, "са оне стране аутопута" и терористи су брзо изашли на аутопут и кренули према Украјини.

Што се тиче државне тортуре, ту си у праву и те ствари треба да буду што је могуће више под контролом цивилних власти, без компромиса.

Опште је уверење да су Руси пустили ове снимке да би колико толико спустили притисак гневне јавности јер не желе исхитрене реакције.

Бтњ, увелико су у току тајни преговори САД и Русије у координацији Ергогана, Истанбул-2.

.
 
Занимљиво је како ти, као окорели присталица ционистичког старозаветног ,,обрачуна са терористима", замераш неком другом начин на који решавају исто то питање. Како се то назива? :think:
A ne ne, zamjeram mu ako govori (laže) da je vjernik.
Vidiš, ja ne moram ljubiti svoje neprijatelje.
 
Pa ne, nego će neko nakon što mu ubiješ 150 sunarodnika da te izvede na kafu, pošalje u sigurno krilo zatvora, pomiluje posle 5 godina.
Ne kažem da treba da se pomiluju, naravno da su za njih doživotne robije.
Ali ne, nego mora da bude spektakl za napaljenu masu, možda bi trebalo da ih muče ispred okupljene mase, da narod svršava na to.
 
Ne kažem da treba da se pomiluju, naravno da su za njih doživotne robije.
Ali ne, nego mora da bude spektakl za napaljenu masu, možda bi trebalo da ih muče ispred okupljene mase, da narod svršava na to.

Prijatelju, imaš 140 ubijenih i 360 ranjenih, da li si ti svestan kolika je to cifra?

Ovo nije spektakl za napaljenu masu, ovo je zapravo jasno pokazivanje i drugima kako će proći ako se usude da probaju ovako nešto.

Što je sasvim normalno i očekivano jer ako ne pokažeš ovima kako će proći za ovo, može samo da se ponovi.
 
Prijatelju, imaš 140 ubijenih i 360 ranjenih, da li si ti svestan kolika je to cifra?

Ovo nije spektakl za napaljenu masu, ovo je zapravo jasno pokazivanje i drugima kako će proći ako se usude da probaju ovako nešto.

Što je sasvim normalno i očekivano jer ako ne pokažeš ovima kako će proći za ovo, može samo da se ponovi.
Znači jasno im sugeriraju da se opašu eksplozivom u slučaju da ih ulove, jel to?
 

Back
Top