Terminator - The Sarah Connor Chronicles

Na imdb-u se pominju jos dve epizode.

Ja sam gledao do 18. Malo su se popravili u ove dve zadnje epizode. Ali jos ima besmislenog sadrzaja - kao ono kad Reese juri advokata cisto da ne bude kuci ili sa Jesse.

Ali dobro ako nista sredili su Riley. Toliko me je nervirala da sam navijao da je Cameron okine. To bi bilo bolje - bar bi saznali nesto. Ovako se Jesse opet izvukla. I onda opet besmisleni sadrzaji, te ziva je, te nije, te zovi, te roditelji, nista mi nije jasno...
:roll:
 
Meni su epizode 18. i 19.odlične i neverovatno koliko me je Riley nervirala celu sezonu da bi mi na kraju bilo žao što je onako završila.U suštini, nije bio loš zaplet sa Jesse (meni ne deluje da se izvukla) i Riley, a najzanimljiviji mi je u stvari trenutno John Henry. Nego, pročitala sam negde da će nakon ove sezone ukinuti seriju :eek:...da li je to potvrđeno? :sad2:
 
Joj, kako dobar kraj. Pravi terminatorski. :mafijas:

cameron_hell.jpg



Bio sam srecan kao mladi majmun kada sam video Cam:heart: kako upada u zatvor u stilu Charlesa Bronsona.

I ona scena sa Johnom u krevetu ono je bilo ludo. :worth::D

Bilo mi je dosta one filozofije koju su forsirali cele godine. Konacno malo prave akcije na kraju. Ove zadnje dve epizode su izvukle celu sezonu. Mozda i celu seriju. :klap:
 
Doista fenomenalne poslednje dve epizode!!! :super:
Posebno momenat kada je Derek poginuo - ubiše ga onako iznenada, bez ikakve drame i sl. ...stvarno genijalno :mrgreen:, iako mi je on možda bio i najbolji lik u seriji. Mada izgleda da će ga vratiti...ako uopšte bude bilo sledeće sezone.:(

Inače, meni nisu smetale ni one epizode sa manje akcije i više "filozofiranja"...
Šteta što će serija 99% da bude ukinuta...:sad2:
Ne mogu da verujem kakve gluposti od serija se prikazuju, a ukidaju jednu od kvalitetnijih aktuelnih sf serija :thumbdown:
 
Zar postoji neki drugi razlog za otkazivanje serija? :thumbdown:

Postoji. :)

Na onom mom linku gore su samo neki od parametara. Imaju jos mnogo toga, na primer gledanost kod zenske populacije itd...

Nekad nije toliko bitno koliko ljudi gleda vec ko gleda.

Tako je nastradao Blade the series iako je bila super serija i imala dobru gledanost. Utvrdili su da iako je gledanost dobra - nekih recimo sad sam vec i zaboravio 60% gledalaca su bile zene. Sto ih je mnogo potreslo posto su glavni sponzori serije bili proizvodjaci piva i automobilska industrija. Onda su ih sponzori napustili, otkazali reklame i morali su da otkazu seriju posle prve sezone.

Za to je sve krivo par epizoda u stilu i vampiri placu. Prvo je bila tuzna Blejdova sudbina, pa tuzna sudbina njegove pomagacice vampirice, pa na kraju i tuzna sudbina glavnog negativca. Mislim, nije ni cudo sto su domacice gledale seriju.
 

Back
Top