Teme za diskusiju

muskarci-zene-koriste-razlicite-strategije-slika-16112.jpg


Nastavlja se tihi rat medju polovima :tajna: :mrgreen:
Sledeći tekst je skraćeni kurs uz kratko obrazloženje šta činiti u odredjenim situacijama i koji kućni poslići nisu štetni po zdravlje muškarca :zcepanje:

TEME ZA DISKUSIJU:

S obzirom na kompleksnost teme u diskusiji učestvuje najvise 8 muških kandidata.

Tema 1:
Peglanje - Od veš mašine do ormana... taj misteriozan proces!

Tema 2:
Opasnost pri punjenju i pražnjenju posudice za led
(demonstracija i dijapozitivi)

Tema 3:
Ti i elektrika - Ekonomske prednosti i u kojim slučajevima se zove majstor.

Tema 4:
Poslednja naučna otkrića - Kuvanje i odnošenje smeća NE izaziva impotenciju .
:ljutko:

Tema 5:
Iako si u braku s njom, smeš da joj kupiš cveće!!!
(razgovor s psihijatrom)

Tema 6:
Papir za WC - Da li papir sam izraste na držaču za papir?

Tema 7:
Kako spustiti poklopac WC šolje - korak po korak!!!
(video konferencija s Harvarda).

Tema 8:
Deterdzenti - doziranje i upotreba!
(praktičan rad se izvodi na otvorenom)

Tema 9:
Osnovna razlika izmedju korpe za prljavi veš i poda!
(laboratorijski eksperiment)

Tema 10:
Muškarac kao suvozač - Da li je genetski moguće da ne
komentariše kad ona parkira? :ljutko:

Tema 11:
Komunikacija: mentalne vežbe za razumevanje, ako je nešto u
fioci, da se ne pita "a u kojoj?" nego da pokuša da (se) pronadje

Tema 12:
Da li se šoljica za kafu može sama preneteti do sudopere?
(praktican deo vodi David Copperfield).
:zcepanje:

82fd180cf63d347e1d232b8f95f89bf7_content_large.jpg
 
...e jedino što ne znam gde se šta nalazi po fiokicama ( mislim na one male i krcate )...tu ću uvek da budem duduk ... a prao sam veš i ručno ( ja sam imao domaćinstvo još u četvrtom osnovne ; kod G-đe Danice ; sve poslove smo radili jer smo imali kabinet za praktičnu nastavu ; zimnica , pranje , peglanje , kuvanje , čišćenje , ama sve ) ... majstori u mojoj kući nemaju pristup ; ima minsko sveznaličko polje do moje kuće ( kad hoću da se nasmejem neznalicama , pozovem majstora da mi popravi nešto i tad nastane cirkus od zafrkavanja - i čovek pobegne -- a ja nastupam ) -- moji sinovi govorili su, kad nešto unište : " kad dođe tata s posla, popraviće - nemoj mama da brineš " ... i da se ne hvalim više - sem ovog : i jutros kao i svakog vikenda kupim cveće i donesem kući ( cvećarka kaže : komšija da zamotam buket ; ne gospođo , neka ceo kraj blene u mene , i nek sve gospođe mi kažu sa osmehom -- dobro jutro komšija ) ...
 
A je l ovdje smije ostaviti komentar žena....haha....mislim,u ime svog muža....nama bi trebala labaratorijska vježba,tema broj 9....čini se vrlo korisna,pa eto...haha
hej,super ti je ovaj post!
 
123loncar;bt173047:
...e jedino što ne znam gde se šta nalazi po fiokicama ( mislim na one male i krcate )...tu ću uvek da budem duduk ... a prao sam veš i ručno ( ja sam imao domaćinstvo još u četvrtom osnovne ; kod G-đe Danice ; sve poslove smo radili jer smo imali kabinet za praktičnu nastavu ; zimnica , pranje , peglanje , kuvanje , čišćenje , ama sve ) ... majstori u mojoj kući nemaju pristup ; ima minsko sveznaličko polje do moje kuće ( kad hoću da se nasmejem neznalicama , pozovem majstora da mi popravi nešto i tad nastane cirkus od zafrkavanja - i čovek pobegne -- a ja nastupam ) -- moji sinovi govorili su, kad nešto unište : " kad dođe tata s posla, popraviće - nemoj mama da brineš " ... i da se ne hvalim više - sem ovog : i jutros kao i svakog vikenda kupim cveće i donesem kući ( cvećarka kaže : komšija da zamotam buket ; ne gospođo , neka ceo kraj blene u mene , i nek sve gospođe mi kažu sa osmehom -- dobro jutro komšija ) ...

Šta reći sem..Lončar, volela bih da si i moj komšija :zper::zcepanje:
Svaka čast tebi na iskrenosti , sigurno vrediš puno,blago tvojoj gospodji što te ima :super:
:zag: :cao:
 

Back
Top