Tema Šta trenutno slušate

Meni su ove top liste što ste ih postavili u glavni dio foruma teško degradiranje istog. Kakva je u njima priča sa edukacijom, pa su postavljene tu gdje jesu? Jedino bi imalo smisla da se postavlja samo novija muzika. Ovako su pomiješane babe i žabe. Te top liste ne želim ni da otvorim, a kamoli da nešto u njih postavljam.
Ova jedna tema je ostavljena ovde za one kojima je premeštenja ovakvih tema u podforum "teško palo". Ovo je iznimka od pravila iz respekta prema tim članovima.
Na ostalim temama zagovaramo priču.
 
Ova jedna tema je ostavljena ovde za one kojima je premeštenja ovakvih tema u podforum "teško palo". Ovo je iznimka od pravila iz respekta prema tim članovima.
Na ostalim temama zagovaramo priču.

Evo, javljam se kao neko kome je 'teško palo', čisto da ostanem dosledna ranijim stavovima vezanim na muzički deo foruma.
Da li si pravilno razumeo pitanje i šta je kazao ambidekster?

Možda ja ne kontam poentu?! Ubi me vrućina ; )
 
Evo, javljam se kao neko kome je 'teško palo', čisto da ostanem dosledna ranijim stavovima vezanim na muzički deo foruma.
Da li si pravilno razumeo pitanje i šta je kazao ambidekster?

Možda ja ne kontam poentu?! Ubi me vrućina ; )
pa sad, moguće je da je mislio na pesmu nedelje, ali zašto komentar u ovoj temi?

Pesma nedelje, komplet koji se sastoji od tri povezane teme, je kao anomalija foruma postavjena u lepljive teme upravo da se odvoji od regularnih tema za diskusiju. Shvatam animozitet ali upravo zato što su odvojene, pogotovo sa prefiksom, "viču" na one koji to ne vole da ih zaobiđu.
 
pa sad, moguće je da je mislio na pesmu nedelje, ali zašto komentar u ovoj temi?

Pesma nedelje, komplet koji se sastoji od tri povezane teme, je kao anomalija foruma postavjena u lepljive teme upravo da se odvoji od regularnih tema za diskusiju. Shvatam animozitet ali upravo zato što su odvojene, pogotovo sa prefiksom, "viču" na one koji to ne vole da ih zaobiđu.
Zašto komentar u ovoj temi?
Tema je otvorena kao protest na koncepciju kompletnog foruma Muzika, svidelo se tebi ili ne :mrgreen:
Uvodni postovi su jasnu, verovatno je čovek procenio da jedino u ovoj temi može da iskaže svoj stav.

I ambidekster je bio vrlo aktivan u forumu Muzika, verovatno, kao i ja, ne želi da se zavlači po sporednim delovima foruma.
Na svu sreću, u svakom podforumu, od Religije do Igrica, možemo postavljati ono što nam se sviđa i što volimo.

I ne razumem animozitet koji ti shvataš ; )
 
Zašto komentar u ovoj temi?
Tema je otvorena kao protest na koncepciju kompletnog foruma Muzika, svidelo se tebi ili ne :mrgreen:
Uvodni postovi su jasnu, verovatno je čovek procenio da jedino u ovoj temi može da iskaže svoj stav.

I ambidekster je bio vrlo aktivan u forumu Muzika, verovatno, kao i ja, ne želi da se zavlači po sporednim delovima foruma.
Na svu sreću, u svakom podforumu, od Religije do Igrica, možemo postavljati ono što nam se sviđa i što volimo.
evo od skoro i ovde imaš temu u glavnom forumu kao i na drugim forumima da samo postaviš jutub link ka pesmi koja ti se svidja ili trenutno slušaš.

I ne razumem animozitet koji ti shvataš ; )
odgovor leži ovde
... Te top liste ne želim ni da otvorim, a kamoli da nešto u njih postavljam.
kad tako odgovori meni to znači da ima animozitet (netrpeljivost) prema takvim temama. Prilično je jasno i glasno rekao (napisao).

A prilično je jasno iz onoga što je napisao da ne želi da vidi ni ovih par tema gde se samo kače klipovi ovde u glavnom delu foruma Muzika.
Bilo bi dobro da se @ambidekster65 sam javi i pojasni nam šta je hteo da kaže kada izgleda da imamo dva shvatanja.
 
Kapiram da je stvar oko top liste pesama meseca i sl..
Forum funkcioniše tako da je svačiji glas isto vredan, te ako neko nije zadovoljan glasanjem, morao bi da pojedinačno sve glasače ispita po kom osnovu glasaju. Glasamo po osnovu toga šta nam se sviđa!

Elem, Šta trenutno slušate izgleda divno, hvala vam jer ste me pomenuli i nadam se da ćemo se naslušati dobre muzike.
Pokušavam da se setim imena gitariste na kog otkidam, i kao... jao, šta su mu atributi... i ukucam ''najbolji ćelavi gitarista'' na engleskom. :zcepanje:
It worked!
 

Back
Top