Telo ili karakter ?

Fizionomija ili psihologija?

  • Vazno mi je da ima dobru sisu,bulju,misice,moze da bude glup/glupa kolko hoce.

  • Vazno mi je da ima dobru psihu,cvrst karakter i da mogu da pricam s njom/njim.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jao, kakva tema... Prvo, vazan je spoljasni izgled da bih uopste primetila tu osobu, ako je ruzan necu ni obracati paznju na njegov karakter...Drugo, sto svi pominju inteligenciju, kao da je to najbitnije...Moze neko biti lep i pametan, ako me iritira njegovo prisustvo, onda dzabe sve.. Najbitnje je da imamo neke slicnosti, da volimo slicne stvari i tako to... :p

Inace, vecini je bitno da je devojka lepa, ostalo nista nije vazno... Ima gomila takvih primera... Znam devojku koja je stvarno lepa, nije glupa, samo je lenja, pa je zato i los djak...Mada, to je sada ql, sto vise jedinica to si veca faca...:roll: Ali, toliko je pokvarena i bezobrazna,tracari 24 sata, pre podne mrzi sebe, a popdne ceo svet, cak i kada se smeje, vidi se da je ironicna... I to naravno nikom ne smeta, bila je sa celim gradom, a onda kad ih sutne, onda je svi oni pljuju i kazu da je djubre...:hahaha:
 
Pa....ima tema "Gradja ili lice",sta vam je vaznije tu,dal ima lepu facu,ili dobru gradju...ali,tu je fokus skroz na telo (sa sve facom mislim :lol:)...pa rekoh,da otvorim ovo. :)

sta vam je vaznije kod osobe koju volite,ili s kojom se zabavljate?

Da ima dobro telo,znaci da je dobra riba ili dobar frajer,a mogu da budu glupi i blentavi ko tuki...
ili
Da je osoba pametna,intaligentna,da poseduje odredjene vrline (ili mane),da ima dobar karakter,dusu sta li vec...

Da li vise gledate to fizicki,ili ovako...psihicki,krakter osobe? :)

Al cekaj znaci ako imam ortake koji su ovo pod 2 jel treba s njima da se zabavljam?jel sad kao idem po fakultetima i trazim ribu koja ima 10ke?jel joj na ulici prilazim ako joj na celu pise da je inteligentna ili ako mi se svidi dupe..sesi..geno..faca?
 
Al cekaj znaci ako imam ortake koji su ovo pod 2 jel treba s njima da se zabavljam?jel sad kao idem po fakultetima i trazim ribu koja ima 10ke?jel joj na ulici prilazim ako joj na celu pise da je inteligentna ili ako mi se svidi dupe..sesi..geno..faca?

Fffff......ni ti izgleda nisi shvatio temu kako treba....

pitao sam te sta te vise privlaci kod devojke.....ili kod decka,nznm sad sta volis. :lol:

e sad,ako startujes ribe na ulici... heh.
 

Back
Top