Telekom pokrenuo IPTV!!!

koja je cena iptva
jel izadje jefrinije od uvodjenja kabvske ili ne?
Zavisi koju kablovsku uvodiš i koliko košta to uvođenje. Obrati pažnju i na programe, šta ti nudi ta kablovska, a šta IPTV. Raspitaj se imaš li uslova za IPTV.
koliko se placa mesecno?
Osnovni 590 din. http://www.telekom.nadlanu.com/iptv/Pages/IPTV.aspx?ac=solo&br=5

Osnovni & Fun 740 din.

Osnovni & HBO 990 din.

Osnovni & Cinemax 890 din.

Osnovni & Za odrasle 790 din.

Osnovni, Fun & Cinemax 965 din.

Osnovni, HBO & Cinemax 1190 din.

Osnovni, Cinemax & Za odrasle 1.015 din.

Osnovni, Fun & HBO 1090 din.

Osnovni, Fun & Za odrasle 890 din.

Osnovni, HBO & Za odrasle 1140 din.

Osnovni, Fun, HBO & Za odrasle 1190 din.

Osnovni, Fun, HBO & Cinemax 1250 din.

Osnovni, HBO, Cinemax & Za odrasle 1300 din.

Osnovni, Fun, Cinemax & Za odrasle 1100 din.

Osnovni, Fun, HBO, Cinemax & Za odrasle 1350 din.

http://www.telekom.nadlanu.com/iptv/Pages/IPTV.aspx?ac=solo&br=25
 
@fizicki radnik
O čemu ti to? Ne razumeš očigledno. Spliter se podrazumeva!!! Ko ima lošu paricu ugrađenu u zgradi ili kući gde živi onda je protok lošiji i može dolaziti do povremenih, ne tako čestih, zastoja u slici. Nekom liku su menjali paricu jer je ona koju je imao bila stara i imao je problema sa prenosom slike.
Mnogi se raspituju da li će moći uskoro da se IPTV razvede na 2 TV-a. Mislim da će teško skorije moći jer bi u tom slučaju kroz paricu i kabl morala da idu 2 programa što će biti malo teže. Jedino ako se nešto ne bude menjalo u vezi toga.
 
Odličan potez Telekomovog IPTV-a!!! Uveden je još jedan sportski kanal Arena Sport, koji je nov, ali je veoma kvalitetan i to u okviru Osnovnog paketa. :) Inače, Arena Sport je već sad postao velika konkurencija Sport Klubu. Prvo je javljeno da će tu ekskluzivu imati samo korisnici PTT KDS-a, ali eto i Telekom se uključio u trku. :per:

Zanimljivo je da naši mediji slabo izveštavaju o tome, a prvi je vest na internetu objavio, pored KDS-a http://www.kds.co.yu/ , hrvatski M Portal.

TV Arena Sport - novi sportski kanal u Srbiji, Bosni i Hercegovini i Crnoj Gori
Autor teksta: M.K., jučer u 12:51

Gledatelji u Srbiji, Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini uskoro će moći uživati u novoj sportskoj televiziji TV Arena Sport koja je već započela sa probnim emitiranjem u srpskoj kabelskoj televiziji PTT KDS.

Kanal će u probnom režimu emitirati narednih mjesec dana, nakon čega kreće punom parom. Konkretnije informacije o cijelom projektu kao i to koji sportski sadržaji će se na novom kanalu emitirati saznat ćemo u narednim tjednima. Kada će i gdje će točno krenuti sa emitiranjem novi sportski kanal koji je izazvao velik interes javnosti, zasad nije sasvim jasno.

Zanimljivost je da PTT KDS - kabelska televizija koja broji tek nešto više od 100.000 korisnika u Srbiji (otprilike 10% pay tv tržišta) kanal TV Arena Sport najavljuje kao ekskluzivu za svoje korisnike što sigurno ne predstavlja dobru vijest za korisnike najveće kabelske televizije SBB koja broji preko 700.000 korisnika, kao ni za korisnike DTH platforme Total TV.

Kanal TV Arena Sport trebao bi emitirati sve one utakmice Uefine Lige prvaka na koje tv prava ne polažu televizije sa nacionalnom koncesijom, a slično će biti i sa Uefinom Europskom ligom. Neslužbeno se doznaje da će se na ovom kanalu između ostalog prikazivati i američki NFL, te talijanska nogometna liga Serie A. Sve u svemu, čini se vrlo zanimljivo.

(mPortal.com.hr)
Ovo je pun pogodak! :D


Primetio sam da Cinemax paketa više nema na IPTV-u. Zna li neko nešto više o tome? Do 1. septembra sam imao besplatno gledanje svih paketa, ali više nema Cinemax-a.
 
Poslednja izmena:
Evo i Telekom je postavio vest, a čini mi se da je sinoć nije bilo...
18.08.2009
Počeo sa radom novi kanal

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da je danas, 18.08.2009. godine počeo sa radom novi sportski kanal - Arena sport. Pred vama su atraktivni sportski sadržaji, koje ćete naći u okviru Osnovnog paketa, na kanalu 563 IPTV platforme.
Samo su mogli bar malo da opišu šta sve tačno nudi Arena Sport.:roll:
 
to jos niko ne zna ;)

ono sta je procurelo je

reč je o kablovskom TV kanalu koji će u prvoj fazi imati jedan program a predviđeno je da ponudu sredinom oktobra obogate još 3 specijalizovana sportska kanala. trenutno se može pratiti samo na PTT KDS-u, na poziciji K24 a od danas (utorak 18.8.09.) tokom dana i putem IPTV. današnje (čitaj večerašnje) utakmice LŠ biće emitovane na ovom kanalu i to jedna uživo (ne ona koju je izabrao RTS) a ostale kao snimak. kada sva 4 programa postanu operativna, radiće se 4+4.
što se tiče prava, otkupljena su za NFL, Copa Sudamericana, Serija A (jaci paket), Grcka liga, neka odbojka i još neke fudbalske lige i neki drugi sportovi

u toku su pregovori i sa drugim kablovskim operaterima

kad sva oprema stigne i kad se sve ''spakuje'', program će se emitovati u full HD-u
 
Данас је 22.08 а Арене Спорт нема. Као Ђекна, хоће али се незна кад` ће!
Dakle, restart, kako napisa gore "fizicki radnik", pa na 563.
bice i spanske lige (fudbal) :)
E, teško nama... :mrgreen:
A, je li neko primetio da je net brzi sa IPTV- om?! :whistling:
Moguće da je brži u nekim intervalima, ali mislim da je to slučaj kad se isključi IPTV. Nisam baš siguran...
 
Stvarno si bezobrazan sto si otisao predaleko od centrale pa imas zato samo 4mbps.
Nemas ni malo obzira prema Telekomu a jos trazis IPTV. Budi srecan sto i ADSL imas takav jadan kakav je ali posto ljudi ovde bolji videli nisu a bolji ima i svaka druga zemlja u nasem komsiluku onda se eto ocaravamo ovim nadzvucnim brzinama

A i taj adsl je reterdiran.Ima syebane protokole tako da se ne mogu skidati .png slike sa neta.
 
kad koristis najmoderniju tehnologiju telefonskih veza

tintele.gif
 
IPTV се нагло поправља.
Додали су ,,Основном пакету`` још 2 спортска канала: 565 Аренас и на 566 Аренас 2. Канал 563 изгледа је резервисан за још један спортски канал.
Замрзавање слике је такође сведено на минимум.
 
Sto se IPTV tice dajem vam informacije iz prve ruke!
Koristio sam najpre probnih mesec dana, desavalo se da se slika 'smrzne", prijavio sam smetnje, dosli ljudi iz Telekoma, resili problem sa paricama i od tada sve funkcionise perfektno.
Najjaci utisak ostavlja kvalitet slike i tona, slika je digitalna na onim kanalima koji emituju u digitalnoj tehnici...
Izbor kanala je odlican posebno nakon upada kanala arenasport 1 i 2 koji ozbiljno "prete" sportklubu! Favoriti su mi jos extreme sport, vh1, vh1 classic, natgeo wild, ESPN Classic...
Prebacivanje sa kanala na kanal traje izmedju 2 i 3 sekunde iz razloga sto tada imas opciju da listas kanale i da odaberes neki koji je recimo 20 mesta od kanala koji si pratio, zbog toga je taj odziv nekih 2-3 sekunde a inace kada direktno ukucas broj kanala- to ide brze i ok je!
Internet zaista ponekad "podivlja" i bas primetis da sljaka brze!
Bodu oci kanali tipa HRT1 I RAI1 koji su delimicno slobodni, vrlo cesto su kodirani i tada se ne mogu pratiti dok je OBN posle ponoci bez signala za IPTV korisnike.
Ono sto je zamerka je svakako to sto trenutno ne nude opciju za vise TV-a!
Te probleme ako rese pokupice dosta korisnika konkurenciji, u to sam siguran, stvarno je kvalitetna platforma i vredi je imati!
 
Poslednja izmena:
IPTV се нагло поправља.
Додали су ,,Основном пакету`` још 2 спортска канала: 565 Аренас и на 566 Аренас 2. Канал 563 изгледа је резервисан за још један спортски канал.
Замрзавање слике је такође сведено на минимум.
Ocekujem da na kanalu 563 ubace ESPN America?!?
 
Juče sam zvao telekom korisnički centar da vidim kada će mi isporučiti adsl kako bih podneo zahtev za iptv i dobih sledeći odgovor:
Iptv nema nikakve veze sa adsl-om i nema potrebe da imate adsl kako bi koristili iptv. U roku od 5 dana će se javiti monteri da donesu i instaliraju Iptv.

Da li neko ima Iptv a da nema adsl?
 
Da ima i ta varijanta. Donesu ti ruter hg520(adsl) i donesu ti iptv prijemnik, sve im je podeseno i samo te prikljuce. Znaci otvore ti samo jedan port i to za iptv, a ruter nemozes koristiti za internet. I ako si cekao vise od mesec dana, dobices obavestenje sms, da nema uslova za iptv.
Nadam se da sam ti nekako pomogao...
 
Juče sam zvao telekom korisnički centar da vidim kada će mi isporučiti adsl kako bih podneo zahtev za iptv i dobih sledeći odgovor:
Iptv nema nikakve veze sa adsl-om i nema potrebe da imate adsl kako bi koristili iptv. U roku od 5 dana će se javiti monteri da donesu i instaliraju Iptv.
Da li neko ima Iptv a da nema adsl?

Можда Вам је речено да нема везе са Интернетом а не АДСЛ-ом па их нисте добро разумели.
За пријем Open IPTV потребно је имати 3 компоненте:
1. Spliter асиметрични фреквентни чланак,
2. ADSL HG 520s са 4 Porta и могућност прикључка на Итернет а не мора,
3. STB (Set Top Box) што је уједно и основна компонента Open IPTV.

Без бриге, техничар за монтажу донеће Вам све те компоненте и повезати их а Вама остаје да завршите са захтевом и научите да рукујете даљинским управљачем. У почетку имаћете проблем да савладате све функције даљинског управљача па чак и помишљање да одустанете од ове Кабловске ТВ. Немојте одустајати, већ ортворите ,,Упутство за коришћење`` и корак по корак. Видећете какво задовољство пружа Open IPTV када будете савладали само основно руковање.А тек када савладате:,,Смнимање програма`` и ,,Видео на захтев`` имаћете Кабловску ТБ за сва времена.
Ја је користим од фебруара 2009г. и врло сам задовољан.
 
IPTV се нагло поправља.
Додали су ,,Основном пакету`` још 2 спортска канала: 565 Аренас и на 566- Арена 2. Канал 563 изгледа је резервисан за још један спортски канал.
Замрзавање слике је такође сведено на минимум.

И продужили су промо-период до краја 2009г. Зачи гледаш све Пакете а плаћаш само Основни пакет.
 

Back
Top