tange ili ne...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tange su zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a neka svi pricaju sta hoce
obicne gacice su totalno out i ja ih nikako ne volim vidjeti cak kada vidim finu djevojku a nosi obicne gacice odmah se ohladim :twisted: :twisted: :twisted:
 
lolla:
Nemam nista protiv tangi,ali me nerviraju ovi koji sad ne mogu kao bez njih a do prije par godina nisu ni culi da postoje.A sto se tice rubova koji se vide kroz odjecu,pa ima toliko vrsta vesa koji se ne primijeti ispod odjece,a i tange se vide ko malo bolje gleda...A li je valjda u tome i stos...A da zuljaju brate zuljaju... :D

Pa probaj da uzmesh svoj broj.. .Tange zuljaju kad uzmesh manje nego shto ti odgovaraju. No dobro, neke devojke jednostavno imaju veliku guzu.
:twisted:
Uostalom, i da sam otkrila JUCHE tange, zashto ne bih mogla da ih nosim i uzivam u njima? Shta, moram josh od pelena da ih nosim da bih legitimno mogla da udjem u njih?
:twisted:[/quote]
Ja nisam rekla da sam iskljucivo protiv tangi,ko hoce moze da ide i bez gaca ako mu to odgovara,sto se mene tice,ali me nervira kad se smatra da je neko out ako ne nosi tange,sto se da naslutiti iz nekih postova...
I jos nesto ja dobro znam koji broj nosim i nije stvar u velicini...
 
E ovo drugo mi se nije desilo...
A sto se tiche tangi OBOZAVAM ih (posebno u maskirnoj varijanti) i rado ih nosim... I to ne toliko zbog sexy look-a, nego i zbog odece... kad obucem neko suknjiche ili uze pantalone, mrzim kad se vide one linije od gaca:))). A i navikla sam ... Manje mi je vruce leti u njima, no u obicnim gacicama:)...
:twisted:[/quote
Rekla si da ti je manje vruce leti u tangama,a da li ih nosis i zimi ako nije tajna?
 
kosmopolit:
Gazdarica:
E, ebi ga, posmatrac, po tebi ispada da samo zgodne djevojke mogu da nose tange... :roll: :roll: :roll:

slazem se sa posmatracem :)
ma neka i ostale nose, ali neka ne oblace nesto providno ...tad mi svejedno :D

Slažem se! tange su i izmišljene da se NE bi video veš ispod odeće, a danas, ako pogledate pažljivo, "moderno" je obući ih ispod belih pantalona u kontrastnoj boji (crvene, crne), ili ih isfuraju iz pantalona, preko bokova...Neukus!
Inače, i ja glasam za tange!
Odavno je to već sasvim normalna stvar...
 
sunchica:
Tange da, ali pre tri godine , ako ne i vishe . Sada su mi totalno anti-sexi . Pre mozda boxerice i to mushke !!

U suštini, boksreice mi ponekad služe kao pidžamica!!! A, ovog leta su ponovo profurane kilote...mnogo lepše stoje od tangica, erotičnije su, i imaju više materijala, pa se čak i dezen vidi!!!
URA ZA FRANCUZE što su ih izmislili!!!!!
 
Hmmm ....dame , zar vas ne zulja ona pertlica sto se zavuce u guzu :)(kao ono kad ti se zavuku gace,hehe

Eto ja pitao a vi me sada ubijte.Odmah da kazem , neko ce reci , probaj pa ces videti hehehe golicljiv sam ne mogu :))) :oops:
 
Jos jedan glas za tange. Neka ih nosi ko god hoce, stvar izbora. Zasto bi me nerviralo ako nekoj ne stoji, ako je njoj dobro i meni je. Jos mi je bolje ako je guza lepa, a najbolje ako se jos i providi ... I sta to ljude nervira kako se neko obukao, a kao mu ne stoji? Ma ja sam za totalnu slobodu i slobodu svih.
 
Rekla si da ti je manje vruce leti u tangama,a da li ih nosis i zimi ako nije tajna?[/quote]

Au, al me zbuni sa kvotovanjem:).
Pa zimi redje, mada ih ni tad ne zaobidjem... Stvar navike, I guess. Tad pitanje vrucine svakako nije aktuelno.
:twisted:
 
Ja nisam rekla da sam iskljucivo protiv tangi,ko hoce moze da ide i bez gaca ako mu to odgovara,sto se mene tice,ali me nervira kad se smatra da je neko out ako ne nosi tange,sto se da naslutiti iz nekih postova...
I jos nesto ja dobro znam koji broj nosim i nije stvar u velicini...[/quote]

Nacin na koji je napisan odgovor 'za one koji su juche otkrili tange' me je naveo na drugaciji utisak!
By the way, nisam rekla da su devojke out koje ne nose tange, shot se da zakljuciti iz MOJIH postova..
:twisted:
 
devojke nosite li tange obicne gace ili ih uopste ne nosite?
Da li vam se dogodilo da nosite minic,a niste obukle gacice i neko vam je vide `icku

tange samo ako sam sigurna da ce mi brzo biti skinute
e, da, i bila bez donjeg vesa ispod haljine, ali retko, i niko ko ne treba nije video :lol:
ali sam jednom bila bez icega ispod nekog sakoa, i pola kafica videlo, a ja kasno skontala da se vidi:rumenko:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top