tako lijepa, tako blizu, tako laka za zaradit

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spe...ype/ArticleView/articleId/110558/Default.aspx

Ove tri slatke male Rvatice su bolje od one dve raspale fuxe :lol:

hard_wash12-240710.jpg


Narocito ova srednja :per:

postove ti ne bih komentarisao, ali sto se riba tice, tj.ukusa, iako o njima ne vredi raspravljati, i nije ti neki... :rtfm::rtfm:
 
secas se one sexi teme na politici...koju se neki hteli da zatvore jer je remetila i provocirala forumase sa politike, a otvorili su je oni sa LJiS-a, tada sam ja otvorio slicnu na LJiS-u, to mi je jedino putovanje do te daleke i brezobrazne destinacije...:rumenko::rumenko:

A ti uradi ko neki eminentni forumasi sa Politike sto imaju klonove specijalno za LJiS jer ih sramota da idu sa osnovnim nalogom tamo :hahaha:

Znaju oni koji su :mrgreen:
 
Jedno su anoreksicne, drugo su dobre ribe a trece su ove sa 3 kile celulita :lol:

Pogledaj prvu sliku sa linka :sad2:

Horor

sta im se pravdas???Vids da su sklopocije na stiklama od 12 cm ,nebi li se doope zateglo
Polovine Srbije slinavi na Seku Aleksic,pa nije cudo sto su za neke ove grobine modeli:hahaha:
Daca mora da je rano potegao.Posle trece casice svaka mu je kao Brena:mrgreen:
 
Treba raspravu prebacit na politiku da moderacija ne zatvori temu. Dakle, ovdje se radi o gospodarskoj suradnji između dva naroda (a to automatski ima i političke aspekte), pardon, između Srba pravoslavaca i dubrovačkih Srba katolika.

OT: Cure ne zaslužuju da ih ovako popljujete, face im nisu loše a stas pokazuje da u Srbiji nema gladi:mrgreen:
 

Back
Top