Takmičenje na temu "AUTOPORTRET"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Baaanzaaji!

Veoma poznat
Poruka
10.914
KONKURS




Dragi moji, ovim putem vas obavještavam da je KONKURS za drugo takmičenje podforuma Likovne umetnosti OTVOREN.


Tema takmičenja je Autoportret




-Pravo na takmičenje imaju svi korisnici Foruma Krstarica

- Na Takmičenju mogu učestvovati svi radovi likovne i primjenjene umjetnosti koji su inspirisani ovom temom.
Korisnici mogu učestvovati sa svim tehnikama Likovne i Primjenjene umjetnosti ( slikanim djelom, crtežom, grafikom, skulpturom, mozaikom, duborezom....)


PRAVILA TAKMIČENJA:

- Jedan učesnik smije poslati samo JEDAN rad.
- Djelo mora biti Vaše,
- Na djelu NE SMIJE da stoji potpis autora,
- O djelu treba napisati ukratko, dimenzije, tehnika i NAZIV DJELA
- Maksimalna VELIČINA fotografija koje mi budete slali je 800x600, pa obratite pažnju i na to.



Stičete uslov za TAKMIČENJE, tako što svoje radove šaljete MENI preko PP-a (radovi se ne kače ovdje).



KONKURS ZA SLANJE RADOVA JE OTVOREN DO 18.4. dakle, imate 15 dana za slanje radova.

19.4. će zvanično početi glasanje, i završiće se 25.4. kada će biti i zvanično proglašenje pobjednika.



*POBJEDNIK stiče pravo da bude postavljač sljedeće takmičarske teme.


Sve što nije jasno u vezi sa KONKURSOM, pitanje možete postaviti ovdje.


Pozdrav, i srećno,

Banzaj.

:)
 
Poslednja izmena:
KONKURS




Dragi moji, ovim putem vas obavještavam da je KONKURS za drugo takmičenje podforuma Likovne umetnosti OTVOREN.


Tema takmičenja je Autoportret




-Pravo na takmičenje imaju svi korisnici Foruma Krstarica

- Na Takmičenju mogu učestvovati svi radovi likovne i primjenjene umjetnosti koji su inspirisani ovom temom.
Korisnici mogu učestvovati sa svim tehnikama Likovne i Primjenjene umjetnosti ( slikanim djelom, crtežom, grafikom, skulpturom, mozaikom, duborezom....)


PRAVILA TAKMIČENJA:

- Jedan učesnik smije poslati samo JEDAN rad.
- Djelo mora biti Vaše,
- Na djelu NE SMIJE da stoji potpis autora,
- O djelu treba napisati ukratko, dimenzije, tehnika i NAZIV DJELA



Stičete uslov za TAKMIČENJE, tako što svoje radove šaljete MENI preko PP-a (radovi se ne kače ovdje).



KONKURS ZA SLANJE RADOVA JE OTVOREN DO 18.4. dakle, imate 15 dana za slanje radova.

20.4. će zvanično početi glasanje, i završiće se 25.4. kada će biti i zvanično proglašenje pobjednika.



*POBJEDNIK stiče pravo da bude postavljač sljedeće takmičarske teme.


Sve što nije jasno u vezi sa KONKURSOM, pitanje možete postaviti ovdje.


Pozdrav, i srećno,

Banzaj.

:)
srecno
 
Hvala.. :)

Da li je ovo prvo takmičenje na ovom pdf. ili ste imali i ranije nekakva takmičenja?
Ako ih je bilo, gde mogu da se vide radovi?
Bilo je jedno takmičenje prije dvije godine..
Evo link od proglašenja pobjednika:
http://forum.krstarica.com/threads/536381

ee, ovo je interesantno :D

Jeste, jeste, da ne bude samo se fotografi takmiče... :D

Nego, artistkinjo, ukoliko si zainteresovana, znaš šta ti je raditi. :)
 
Teško mi je, jer je tu ljepotu jednostavno nemoguće prenijeti na papir.... :lol: tako se tješim :sad2:

Šalim se, brat mi je rekao da na crtežu više ličim na jednu drugu curu, ali za koju mi svi kažu da ličimo. Uspjeh ili.? :confused:

Imamo vremena, još desetak dana, mogu to uraditi opet..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top