Tadicevska ekonomija: Daju 10.000 evra stranoj firmi iz budzeta za svakog zaposljenog

A porez plaćaš pa plaćaš. I da daju subvencije i da ne daju, porez moraš da platiš. Ništa tebi nije uzeto iz džepa.

aha, al kad zaboravis sve one nove krizne poreze i povecanja poreskih stopa iz kojih se i finansira ovaj kriminal :roll:
porezi su povecani - > uzima se vise iz mog dzepa -> to se preliva stranim kompanijama
 
aha, al kad zaboravis sve one nove krizne poreze i povecanja poreskih stopa iz kojih se i finansira ovaj kriminal :roll:
porezi su povecani - > uzima se vise iz mog dzepa -> to se preliva stranim kompanijama
Просто правило- у економији нема басплатног ручка.
Све те субвенције, мораће неко да плати...
Србија очигледно још није прихватила тржишне принципе.
Уосталом, како објаснити то што Србија још увек дотира новац за неке пропале, нерентабилне пројекте...
 
A porez plaćaš pa plaćaš. I da daju subvencije i da ne daju, porez moraš da platiš. Ništa tebi nije uzeto iz džepa.

sta ti ovo znaci "porez placas pa placas"

znaci ja placam i treba da me briga sto drugi to sto ja placam POKRADU?

jesi li ti normalan?

trece ZASTO ISTI USLOVI NISU PONUDJENI DOMACIM KOMPANIJAMA U VLASNISTVU NASIH DRZAVLJANA?

Zasto ja ili neki drugi srpski privrednik ne mogu da konkurisem i dobijem 10.000 evra subvencija po novootvorenom radnom mestu?

ZASTO SAM JA KAO DRZAVLJANIN SRBIJE I PORESKI OBVEZNIK OVE ZEMLJE DISKRIMINISAN U ODNOSU NA NEKOGA KO TO NIJE
 
Pa i u tom primeru bi neko rekao da se pare daju lopovima, samo domaćim, zar ne? Nikako ne valja. :mrgreen:
I kako bi tebe manje bolelo plaćanje poreza? Imao bi duševni mir što te u tom slučaju krade Srbin, a ne Nemac npr?

prvo i osnovno nijednoj profitabilnoj kompaniji nisu potrebne subvencije

trece subvencije kao instrument u ekonomiji postoje ISKLJUCIVO da bi zastitili domacu proizvodnju u odnosu na STRANU

a ovde se daje subvencija STRANOJ KOMPANIJI sto je vrhunac ekonomske perverzije.

to ti je odprilike ko da krades pare iz svoje kuce i dajes nekom strancu.

e to radi ova vlast i nadam se da cete zbog ovoga svi zavrsiti NA ROBIJI PLJACKASI SRBIJE
 
На Бироу за запошљавање незапослени Србин може да добије максимално 1,300 ЕУР да отвоти фирму и "самозапосли" се, скину га са евиденције а он мора две године да плаћа доприносе.
Ја сам схватио да нас експерти из владе са Динкићем на челу овим уствари хвеле дајући нам до знања како смо ми много способнији и паметнији од глупих странаца то нису у стању него морамо да им цалујемо по 10,000 еврића и ко зна шта још како би покренули посао.
Сиротињо, треба да смо поносни а не да се осећамо опљачкани.
 

Back
Top