Tadićeve laži izvalio svako ko ima bar grama mozga

Палма и Мркоњић ће да "намакну" Тадићу већину, то је јасно као дан. "Неформални разговори" су куповина Дачићевих сарадника.

Samo napred, haško - antihaška vlada, Đinđič, Sloba, Arkan, svi na gomili...JEVROPO, EVE ME!! Ali ako imaju X>125, pozdravljamo, skidamo kapu (šapku, šubaru, ko šta već nosi), počinjem odmah da lickam ovu moju kršinu od auta i spremam je za udaju, a za par meseci, pošto će standard da nabuja, momentalno apliciram za kredit za najbolji model FIAT-a iz Zastave, ono, klima, koža, ludilo...
 
Ne bih o Tadicu sada.

Vise o B92 jer prosto ne mogu da poverujem da su dozvolili ovoliku kritiku na racun Predsednika drzave.

To znaci samo jedno.
Osetili su da se politicka klima menja, i stoga pokusavaju da uhvate zadnji voz za produzetak svog bednog zivota.

Pa gospodo forumasi, ovo je mozda i prvo priznanje narodne volje, doduse na mala vrata ali bitno je da je to ucinila Bastilja.

Pitanje je da li ce ovo malo biti dovoljno da ne bude srusena ?
 
Тачно, један део народа се слаже са тим, али постоји и онај други део народа који се не слаже са тим, и који је само хтео да се сачека мало са потписивањем у ЕУ да уђемо као и све друге земље ЦЕЛОВИТИ, са Косовом и Метохијом.

Тадић је председник само једног дела народа. Потписује споразум пред изборе да би добио који поен и прихвата уцене ЕУ.
mozemo to da predstavimo i ovako
kad se izglasavao novi ustav - ja sam bila protiv njega zbog nekih krucijalnih stupidnih stavki i nisam izasla da glasam.
i taj ustav je nekako,na krajnje sumnjiv nacin usvojen,na moje razocarenje,a i na razocarenje jos ljudi.
i sta sad,jel je trebalo da se ceka dok se svi ne usaglasimo po pitanju ustava,pa tek onda da bude usvojen?i da kazem ova vlada je vlada samo jednog dela naroda i ja cu da se pravim da ne postoji?

milim o cemu ti pricas?
odluke se donose u vrhu i nikada ne mogu svi biti zadovoljni tim odlukama.i sta sad treba da idem pred skupstinu da se zapalim iz protesta ili da patim narednih deset godina sto mi nije bilo po volji.

na kraju krajeva ne dele ni svi ljudi misljenje sa tobom o celovitom ulasku,kao ni o gomili drugih pitanja vezanih sto za spoljnu sto za unutrasnju politiku.ali tako stvari stoje da ce neko uvek ostati nezadovoljan.
 
Ne bih o Tadicu sada.

Vise o B92 jer prosto ne mogu da poverujem da su dozvolili ovoliku kritiku na racun Predsednika drzave.

To znaci samo jedno.
Osetili su da se politicka klima menja, i stoga pokusavaju da uhvate zadnji voz za produzetak svog bednog zivota.

Pa gospodo forumasi, ovo je mozda i prvo priznanje narodne volje, doduse na mala vrata ali bitno je da je to ucinila Bastilja.
Tako je oduvek. Jednom sam zarad dokazivanja nekih stvari nekima ovde postavio tamo komentar koji je jedan patriota odavde rekao da ne može proći moderaciju. Naravno, prošao je.
Ne zavaravajte se.
 
Tako je oduvek. Jednom sam zarad dokazivanja nekih stvari nekima ovde postavio tamo komentar koji je jedan patriota odavde rekao da ne može proći moderaciju. Naravno, prošao je.
Ne zavaravajte se.


Ja sam pokusao jednom ali nisam prosao i pored sasvim nebitnog teksta.

Na mom primeru, verujem u price da nemoze da se pise na tom forumu.

Ipak su oni jos daleko od demokratije i Krstarice.
 
Većinu komentara na sajtu B92 su očigledo, a u puno toga opravdanom uputile Tadiću - njegove pristalice. Šta to govori? - to govori da su ljudi koji veruju u demokratiju - istinske demokrate. Da ne padaju na idole i političke bogove, da stvarnost posmatraju široko otvorenih očiju i da znaju koji su cilj pred sebe postavile.
Patriote, kako se na ovom pod-forumu većina njih svojim postovima prikazuje - su čini se samo vernici u, vrlo često, totalno bezumne ideje.
 
Ja sam pokusao jednom ali nisam prosao i pored sasvim nebitnog teksta.

Na mom primeru, verujem u price da nemoze da se pise na tom forumu.

Ipak su oni jos daleko od demokratije i Krstarice.
Веруј ми, ја сам демократију Форума Б92 осетио на својој кожи и то више пута, они дозвољавају само део критичких текстова, да се створи привид атмосфере где постоје другачија мишљења, а ако виде да си упоран следи брисање постова, и на крају бановање.
Мене је један лик све време провоцирао, претио вешањем нас националиста и слично, када нисам одговарао слично њему на те увреде (што су модови вероватно очекивали, како би ме се решили), онда је следило упозорење модератора да ће ме бановати јер сам рекао да Срби на Косову живе попут Јевреја у нацистичкој Немачкој, под изговором да релативизујем јеврејске жртве. После тога сам убрзо банован јер сам се препирао са једним Албанцем који је тврдио да је Србија нацистичка земља (што модовима на Б92 није ни мало сметало). Од тада ми је јасно о каквом се форуму тамо ради и не идем више на места где се класичне стаљинистичке методе завијају у обланду бораца за демократију.
 
na kraju krajeva ne dele ni svi ljudi misljenje sa tobom o celovitom ulasku,kao ni o gomili drugih pitanja vezanih sto za spoljnu sto za unutrasnju politiku.ali tako stvari stoje da ce neko uvek ostati nezadovoljan.

Није питање "целовитог уласка" питање једног дела народа. То је ОБАВЕЗА и ДУЖНОСТ председника да поштује устав и брани територијални интегритет и суверенитет земље.
 
Koliko mandata Tadić ima kao Predsednik?
Kako ne spomenu Koštunicu koji drži možda najjaču funkciju u državi, a nema 10% podrške?
Što se tiče objektivnosti i pristrasnosti, pogledaj koliko tema ima od demokrata, a koliko od radikala (po stavovima, ''namenskim'' temama).
O rečniku i nastupu jednih i drugih ne vredi pričati, nije za poređenje.
I ne svađaj se, ne inati se.

Tadic ima mandat da bude predsednik Republike Srbije 5.god.,a ne mandate u skupstini.Sto se tice Kostunice,to je izborna matematika i sto je najvaznije u zakonu i ustavu nigde ne pise da neko sa 10% podrske ne moze biti premijer.

Председник Републике предлаже Народној скупштини кандидата за председника Владе кад год се бира нова Влада и при том је дужан да предложи оног кандидата који може да обезбеди избор Владе.


http://www.predsednik.yu/mwc/default.asp?c=201000&g=20061001204759&lng=cir&hs1=1


  1. Samo postujte zakon.!!!
 
Није питање "целовитог уласка" питање једног дела народа. То је ОБАВЕЗА и ДУЖНОСТ председника да поштује устав и брани територијални интегритет и суверенитет земље.
ja ne pricam o tadicu nego o delu naroda koji ne deli tvoje misljenje po raznim pitanjima koja se odlucuju u vrhu vlasti.procitaj jos jednom.
bojim se da si uspela da omasis sustinu posta :neutral:

a mi smo skrenuli sa teme pocev od onog plakanja zbog potpisivanja :confused:
 
ja intimno i ležem i ustajem sa Kosovom u mislima i to mi je prvo ime

u ovoj zemlji je možda 15% ljudi koji smatraju da je to najveći problem, ok ne priznajemo Ksoovo, i tu se stvar završava, da rešavamo druge probleme

slušam danas Jakšića koji kaže da će u slučaju pravljenja DS-SPS vlade Srbi napustiti Kosovo, znači, nisu napustili kad je ušao NATO, nisu napustili kad su divljali 17. marta 2004, nisu napustili kad su proglasili nezavisnost, nego će sada da napuste
i onda neki veruje da DSS i ostala klika nešto radi na tom Kosovu u korist tog naroda...
nisam to rekao ni za jednog političara, ali je Jakšić zreo da ga za muda okače na Terazijama jer kad narod ode sa Kosovoa, on će u svoj stan zajedno sa komšijom Ivanovićem, Trajkovićem, Artemijem, Oliverom Ivanovićem, a taj narod će u fiskulturne sale gimnazija
 
Tako je oduvek. Jednom sam zarad dokazivanja nekih stvari nekima ovde postavio tamo komentar koji je jedan patriota odavde rekao da ne može proći moderaciju. Naravno, prošao je.
Ne zavaravajte se.

Nema sta da se zavaravamo, vecina nas ovde je probala i tamo...Ja sam poslednji put probao pre nekoliko meseci, zasvrbela me tema u vezi Insajdera, redakcija istog je chatovala sa odusevljenim pucanstvom, i svi srecni u svojoj slozi, kako je kod njih uvek...cak mi se cini da je i Brankica the bitch imala par postova...i, sta bi? Ja napisem post, onako nebo-rebra kao ne kontam sta je u tom serijalu insajderski, ne vidim razliku izmedju zamke, klopke i njene emisije, objasnim im da je insajder onaj lik sa BBC koji je upao u NIKE i ELITE itd., bez imalo primesa vulgarnosti i cinizma...i sta bude? Bio sam reg. korisnik 42 sekunde, obrisali su me, moj post, cak i post jednog "njihovog" koji me je ljutito citirao!! Tada sam ukapirao da su oni klasicna SEKTA!!
 
ja intimno i ležem i ustajem sa Kosovom u mislima i to mi je prvo ime

u ovoj zemlji je možda 15% ljudi koji smatraju da je to najveći problem, ok ne priznajemo Ksoovo, i tu se stvar završava, da rešavamo druge probleme

slušam danas Jakšića koji kaže da će u slučaju pravljenja DS-SPS vlade Srbi napustiti Kosovo, znači, nisu napustili kad je ušao NATO, nisu napustili kad su divljali 17. marta 2004, nisu napustili kad su proglasili nezavisnost, nego će sada da napuste
i onda neki veruje da DSS i ostala klika nešto radi na tom Kosovu u korist tog naroda...
nisam to rekao ni za jednog političara, ali je Jakšić zreo da ga za muda okače na Terazijama jer kad narod ode sa Kosovoa, on će u svoj stan zajedno sa komšijom Ivanovićem, Trajkovićem, Artemijem, Oliverom Ivanovićem, a taj narod će u fiskulturne sale gimnazija

A da probas sa zenom?
 
Ово је више за тему СВЕ ГЛУПОСТИ БОРИСА ТАДИЋА - али ево може и овде. Надам се да се сви сећате и његове кампање за Председника и његове кампања ЗА ТОТАЛНО ОСВАЈАЊЕ ВЛАСТИ У СРБИЈИ КОЈУ ЈЕ ВОДИО КАО ПРЕДСЕДНИК, надам се да се сећате шта је све трабуњао и причао, а ево шта дана одваљује:



TADIĆ: ZA SOCIJALNO ODGOVORNU VLADU,
NA BAZI NACIONALNOG POMIRENJA

POLITIKA - UNUTRAŠNJA - Ponedeljak, Maj 19, 2008 15:55

Tadic1234567.jpg


Predsednik Srbije i lider Demokratske stranke Boris Tadić izjavio je da je Srbiji potrebna socijalno odgovorna vlada, formirana na bazi nacionalnog pomirenja.

'Moj posao je da napravimo nacionalno pomirenje u Srbiji, da se političke snage 90-ih i političke snage koje su vodile Srbiju nakon 2000. godine objedine oko zajedničkih ciljeva, da umirimo stanovništvo, tenzije i nesporazume, da teške reči padnu u zaborav i da pokušamo da u sledeću deceniju uđemo kao stabilna i prosperitetna zemlja', rekao je Tadić u Staroj Pazovi.

Tadić je rekao da će sa Socijalističkom partijom Srbije razgovarati o formiranju vlade, i podržao saradnju socijalista i stranaka liste 'Za evropsku Srbiju' na lokalnom nivou koja je već dogovorena u nekim opštinama.

On je ponovo danas izrazio uverenje da će lista 'Za evropsku Srbiju' formirati novu Vladu Srbije, koja će biti rukovođena principima socijalne pravde, i istovremeno braniti evropski put države i njen teritorijalni integritet.

Prema njegovim rečima, lista 'Za evropsku Srbiju', čiji je nosilac bio, spremna je da formira vladu sa svim strankama koji žele evropsku Srbiju, da brane integritet zemlje, da otvore radna mesta, i koje neće obmanjivati građane lažnom nacionalnom politikom.

'Stranke koje su u kampanji pretile i delile građane na izdajnike i patriote dobile su mizeran broj glasova, ali ne radujem sa ja izbornom porazu svojih političkih protivnika. Nemam nijednu lošu reč za njih, i ako promene politiku i njima ću pružiti ruku', (:rotf::super::rotf::rotf::rotf::super:)rekao je Tadić.

On je obećao da će se naredna Vlada Srbije rukovoditi principima socijalne pravde i da će učiniti sve da teret razvoja društva ne pada samo na penzionere, seljake ili radnike, već da bude pravilno raspoređen.

'Mislim da se vlada može formirati samo ako napravimo realan plan kako ćemo obezbediti radna mesta i penzije, kako ćemo privući investicije, ne samo kako ćemo dve ili tri milijarde evra godišnje privlačiti u Srbiju, već kako ćemo ići prema pet milijardi, jer samo tako penzije mogu dostići visinu od 70 odsto plata. Sve ostalo bila bi pokvarena laž i obmanjivanje građana', istakao je Tadić.

Osvrćući se na oštru retoriku i uvredljiv jezik kome su neke stranke ostale sklone i nakon završetka izborne kampanje, Tadić je rekao da su građani pokazali šta misle o takvim strankama tako što su im poklonili 'mizeran' broj glasova.

'DSS je prekršila svoja predizborna obećanja jer je ta stranka govorila, sa brutalnošću koja je nezapamćena na izborima u Srbiji, da su svi oni koji su potpisali Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju izdajnici koje treba motkama utući, a sada ta stranka govori da neće poništavati taj sporazum. Dobro je da ta stranka to kaže, ali je loše da obmanjuje građane', ocenio je predsednik Srbije i lider DS-a.

'Ja mislim da se lažima ništa ne može postići i da tako ne može da se vodi politika. Tako isto mislim da se vlada ne može formirati na lažnim obećanjima', poručio je Tadić.

On se i u razgovoru sa građanima u Rumi osvrnuo na pitanje Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.

Tadić je rekao da javno postavlja pitanje onima koji su se protivili potpisivanju tog dokumenta da li ostaju pri stavu da će ga poništiti posle izbora i dodao da očekuje odgovor na to pitanje u roku od 24 sata.:rotf:
 

Back
Top