Tadiceva vlast sprecava dolazak low cost kompanija u Srbiju

Da li treba ugasiti JAT i odpustiti sve zaposlene?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
vise puta sam bio na specijalizaciji na surcinu.....nikako nisam mogao da shvatim koliko to raznoraznih direktora na aerodromu radi i cemu oni sluze ???? koliko je tamo zaposleno ljudi to j cudo jedno.....a aviona tek nekoliko....dobro i terminal i kargo centar donose profit....ali uz tehnicko osoblje i pilote koji stvarno rade slepa se 100 puta vise nepotrebnog osoblja.....i od kad sam poceo radnu karijeru koja je usko vezana uz vazduhoplovstvo /85/ JAT je rdovno poslovao sa gubitkom.....svi direktori su imali ogromne plate i dalje...gubitke je pokrivao budzet.....
 
ta kompanija pravi 10 godina gubitke

a u realnom zivotu firma koja 3 godine posluje sa gubitkom 99% bankrotira i propada

zato treba pustiti JAT da propadne i bankrotira a mi gradjani Srbije od toga mozemo da imamo samo koristi

Evo KORISTI:

- ostace nam svake godine 100 miliona evra u budzetu vise . Ti milioni evra ce se uloziti u puteve, skole , bolnice
- sa propascu JAT-a propasce JAT-ov monopol i placacemo avionske karte 5-10 puta jeftinije nego danas

SMRT JATU SLOBODA NARODU
 
ajde batice odaj nam tajnu u kojem javnom preduzecu radis?

Ni u jednom. :D Studiram. Privatni faks :D , znachi nema veze sa drzavom. Radim ovako sa strane shta upadne, ali ni to nema veze sa drzavom. :D Poslednji put sam za privatnika radio razvoz hrane... Pre toga privatni magacin... A pre toga privatno gradilishte... Nigde veze sa drzavom Tihomire. :per: A nisam ni u DS-u, tj, nisam drug chlan partije... :per: A ipak sam simpatizer DS-a, shto bi ti rekao tadicevac. :D Chik objasni to sada Tihomire... Samo nemoj nechime u fazonu: " Pa onda si jednostavno glup " , jer cu ovako virtualno da te ishutiram... :mrgreen:
 
Ni u jednom. :D Studiram. Privatni faks :D , znachi nema veze sa drzavom. Radim ovako sa strane shta upadne, ali ni to nema veze sa drzavom. :D Poslednji put sam za privatnika radio razvoz hrane... Pre toga privatni magacin... A pre toga privatno gradilishte... Nigde veze sa drzavom Tihomire. :per: A nisam ni u DS-u, tj, nisam drug chlan partije... :per: A ipak sam simpatizer DS-a, shto bi ti rekao tadicevac. :D Chik objasni to sada Tihomire... Samo nemoj nechime u fazonu: " Pa onda si jednostavno glup " , jer cu ovako virtualno da te ishutiram... :mrgreen:

i koja je tvoja korist od ove vlasti? mislim sta ti dobro vidis i sta si do sada dobio za svoj glas ?

voleo bih da razumem vas tadicevce , sta vas tera da dajete glas ovom najvecem skotu n avlasti u istoriji srbije?
 
i koja je tvoja korist od ove vlasti? mislim sta ti dobro vidis i sta si do sada dobio za svoj glas ?

voleo bih da razumem vas tadicevce , sta vas tera da dajete glas ovom najvecem skotu n avlasti u istoriji srbije?

Pa evo, za pochetak... Mozda cu u 2010-oj po prvi put u zivotu otici dalje od Bugarske i Makedonije. :D A da nije ispalo ovako, ko zna da li bih mogao i u tu smrdljivu Bugarsku da odem... :roll: Dalje, " normalna " vlast je ipak neki koliki-toliki garant na nece biti novog bombardovanja, sankcija itd... :roll: Ma ima tu josh svashta neshto... A i ja bih voleo da razumem vas antiprotivne :D, shta vas tera da toliko mrzite Botu mladjanog? :lol:
 
Pa evo, za pochetak... Mozda cu u 2010-oj po prvi put u zivotu otici dalje od Bugarske i Makedonije. :D A da nije ispalo ovako, ko zna da li bih mogao i u tu smrdljivu Bugarsku da odem... :roll: Dalje, " normalna " vlast je ipak neki koliki-toliki garant na nece biti novog bombardovanja, sankcija itd... :roll: Ma ima tu josh svashta neshto... A i ja bih voleo da razumem vas antiprotivne :D, shta vas tera da toliko mrzite Botu mladjanog? :lol:

Pa neko mrzi sve, zato što su svi bolji od ništa. A kad si ništa, teško je...
 
Pa evo, za pochetak... Mozda cu u 2010-oj po prvi put u zivotu otici dalje od Bugarske i Makedonije. :D A da nije ispalo ovako, ko zna da li bih mogao i u tu smrdljivu Bugarsku da odem... :roll: Dalje, " normalna " vlast je ipak neki koliki-toliki garant na nece biti novog bombardovanja, sankcija itd... :roll: Ma ima tu josh svashta neshto... A i ja bih voleo da razumem vas antiprotivne :D, shta vas tera da toliko mrzite Botu mladjanog? :lol:

sine ovo samo pokazuje koliko je tvoja percepcija poremecena.

ko ima pare taj ide gde hoce . kad imas pare sva vrata su ti otvorena bez para ni kod rodjenih nisi dobrodosao.

e vidis u srbiji je sada ekonomski nikad gore, i vecina ljudi nema pare da ode do atomske banje, a kamoli da razmislja o putovanjima u evropu. vizni rezim za turisticka putovanja tj putovanja ljudi koji imaju novac nikad nije bio smetnja , vizni rezim je smetnja za gologuziju koja bi u evropu da radi na crno, krade, i "snalazi se"

mene za tu tvoju evropu stoli bojko ja zelim da moja srbija bude sredjena i uredjena drzava, da me boli patka ko je na vlasti, da privreda bude uspesna, gradjani nasmejani i srecni, porezi niski a institucije jake. sve mi to nemamo danas zahvaljujuci ovima za koje ti glasas.
 
Pa evo, za pochetak... Mozda cu u 2010-oj po prvi put u zivotu otici dalje od Bugarske i Makedonije. :D A da nije ispalo ovako, ko zna da li bih mogao i u tu smrdljivu Bugarsku da odem... :roll: Dalje, " normalna " vlast je ipak neki koliki-toliki garant na nece biti novog bombardovanja, sankcija itd... :roll: Ma ima tu josh svashta neshto... A i ja bih voleo da razumem vas antiprotivne :D, shta vas tera da toliko mrzite Botu mladjanog? :lol:

Од кога? :eek:

Од оних којој та врла власт хрли у наручје вукући васколику Србију за собом?

А шта ћемо када та власт падне - остаћемо у наручју оних који ће можда опет да нас бомбардују и уведу у санкције? И, без ове власти ће то и урадити?


Онда је једини логичан закључак да нас ова власт води директно ка вучјој јами...


По теби Бота нема алтернативу?
Јадан смо ти онда ми народ ако нам је Бота једина алтернатива...
 
sine ovo samo pokazuje koliko je tvoja percepcija poremecena.

ko ima pare taj ide gde hoce . kad imas pare sva vrata su ti otvorena bez para ni kod rodjenih nisi dobrodosao.

e vidis u srbiji je sada ekonomski nikad gore, i vecina ljudi nema pare da ode do atomske banje, a kamoli da razmislja o putovanjima u evropu. vizni rezim za turisticka putovanja tj putovanja ljudi koji imaju novac nikad nije bio smetnja , vizni rezim je smetnja za gologuziju koja bi u evropu da radi na crno, krade, i "snalazi se"

mene za tu tvoju evropu stoli bojko ja zelim da moja srbija bude sredjena i uredjena drzava, da me boli patka ko je na vlasti, da privreda bude uspesna, gradjani nasmejani i srecni, porezi niski a institucije jake. sve mi to nemamo danas zahvaljujuci ovima za koje ti glasas.

Ovo prvo nije tachno. Mozesh da imash para koliko hocesh, za neke zemlje ti svakako nece dati vizu... Ni turistichki. Bar je u mom sluchaju tako bilo. E, sada, da se zadrzimo malo na ovoj boldovanoj rechenici. Shta mislish koliko je te " gologuzije " u Srbiji? Mozesh li da osudish te ljude? Ja ne. Potpuno ih razumem. Zashto bi neki Amer vozio Bentlija, shmrkao koku i je*ao foto modele samo zato shto je rodjen kao dete nekih burzuja u USA, a ja vozio Juga i jedva skupljao za dvolitru piva samo zato shto sam odavde? Nema tu pravde, a ni logike. Normalno je da bi mnogi otishli u Amerike i Evrope da pucaju banke... Ne vidim tu problem, a vala i nishta chudno to nije. Nego... To shto ti zelish... Zelim i ja... Lepo je to... Ali reci mi sada... To shto " danas nemamo "... Kada smo imali?

По теби Бота нема алтернативу?

Ima, ali loshu... Jer ako se " alternativa " zameri " vuku " ... :roll: A hoce sigurno... :roll:
 
'Aj kad' si i ti rekao neshto pametno... :mazi: ... Pashce sneg verovatno... :think:



Tadicevski skutonosha... :hahaha: Zuta zver i te fore, a? :hahaha: Vidim Tihi uchish od najboljeg... :mrgreen:
ne uci on od nikoga , to ti je Jarryijeva autenticna forumska skola patriotizma , ekonomije i turizmologije ,tzv. - 3 u 1 :mrgreen:
evo ga jos jedan tadicevac

ajde batice odaj nam tajnu u kojem javnom preduzecu ili budzetskoj agenciji radis?

na koju su te sisu uvalili ?
garant je neki sorosevac u pitanju ,ti su jos gori od tadicevaca :evil:
 
Ovo prvo nije tachno. Mozesh da imash para koliko hocesh, za neke zemlje ti svakako nece dati vizu... Ni turistichki. Bar je u mom sluchaju tako bilo. E, sada, da se zadrzimo malo na ovoj boldovanoj rechenici. Shta mislish koliko je te " gologuzije " u Srbiji? Mozesh li da osudish te ljude? Ja ne. Potpuno ih razumem. Zashto bi neki Amer vozio Bentlija, shmrkao koku i je*ao foto modele samo zato shto je rodjen kao dete nekih burzuja u USA, a ja vozio Juga i jedva skupljao za dvolitru piva samo zato shto sam odavde? Nema tu pravde, a ni logike. Normalno je da bi mnogi otishli u Amerike i Evrope da pucaju banke... Ne vidim tu problem, a vala i nishta chudno to nije. Nego... To shto ti zelish... Zelim i ja... Lepo je to... Ali reci mi sada... To shto " danas nemamo "... Kada smo imali?



Ima, ali loshu... Jer ako se " alternativa " zameri " vuku " ... :roll: A hoce sigurno... :roll:

lupas. za SVAKU zemlju ce ti dati vizu ako uplatis aranzman preko turisticke agencije sto je ambasadi garancija da imas novca i da nisi klosar koji tamo ide da krade ili muva.

jedino kako cete odbiti jeste ako si na nekoj crnoj listi, tj ako imas neku prethodnu zabranu ulaska. a ako ides ko turista, da trosis pare tamo - svugde si rado vidjen gost.

upravo ovaj tvoj stav pokazuje koliko si ti mlad i zelen i koliko jos pojma nemas o zivotu.
 
ne uci on od nikoga , to ti je Jarryijeva autenticna forumska skola patriotizma , ekonomije i turizmologije ,tzv. - 3 u 1 :mrgreen:

garant je neki sorosevac u pitanju ,ti su jos gori od tadicevaca :evil:

Mislio sam na Krleta... :lol: On je patentirao te kovanice. :mrgreen:

jedino kako cete odbiti jeste ako si na nekoj crnoj listi

Ne samo napolje, nego i unutra... :roll: To si zaboravio. Sve " ozbiljne " zemlje vrshe proveru u Palati na terminalu... Dovoljno je da si samo privodjen, i znash kada cesh da dobijesh vizu? Nikad', a mozda ni tad'. Naravno da ne lupam, ovo sam lichno doziveo...
 
Mislio sam na Krleta... :lol: On je patentirao te kovanice. :mrgreen:



Ne samo napolje, nego i unutra... :roll: To si zaboravio. Sve " ozbiljne " zemlje vrshe proveru u Palati na terminalu... Dovoljno je da si samo privodjen, i znash kada cesh da dobijesh vizu? Nikad', a mozda ni tad'. Naravno da ne lupam, ovo sam lichno doziveo...

lupas decko lupas.

uplati aranzman preko neke agencije za bilo gde i kazace ti da sve sto treba jeste da dostavis pasos i oni ce ti zavrsiti viziranje.

vidi se da nisi nigde mrdnuo van svog sela....
 
Ovo prvo nije tachno. Mozesh da imash para koliko hocesh, za neke zemlje ti svakako nece dati vizu... Ni turistichki. Bar je u mom sluchaju tako bilo. E, sada, da se zadrzimo malo na ovoj boldovanoj rechenici. Shta mislish koliko je te " gologuzije " u Srbiji? Mozesh li da osudish te ljude? Ja ne. Potpuno ih razumem. Zashto bi neki Amer vozio Bentlija, shmrkao koku i je*ao foto modele samo zato shto je rodjen kao dete nekih burzuja u USA, a ja vozio Juga i jedva skupljao za dvolitru piva samo zato shto sam odavde? Nema tu pravde, a ni logike. Normalno je da bi mnogi otishli u Amerike i Evrope da pucaju banke... Ne vidim tu problem, a vala i nishta chudno to nije. Nego... To shto ti zelish... Zelim i ja... Lepo je to... Ali reci mi sada... To shto " danas nemamo "... Kada smo imali?

pa to nema veze veze gde si rodjen nego ko su ti matorci , cak je mnogo verovatnije da ce burzujska deca iz nekih vukojebina od drzava poput Srbije , Bugarske ili Rusije gde su ogromne pare pokradene za par godina ,se ponasati tako bahato
jer na zapadu u razvijenijim zemljama ,uglavnom bogatasku decu uce da moraju da rade i da se skoluju i to dosta kvalitetno i tesko , od najranijih dana jer je uglavnom bogatstvo koje imaju dugo i tesko sticano ,nekad i generacijama ,pa u vecini slucajeva nisu bas skloni takvom razbacivanji i bahacenju kao sto je to recimo kod nas slucaj sa tatinim sinovima
osim ako nisi raspala crnacka klosarcina sto je izasla iz geta zahvaljujuci uspesnoj muzickoj karijeri ili dilovanju kreka ,pa onda tim primitivnim izdrkavanjima lece komplekse zbog svoje odvratne mladosti u nekoj rupcagi
 
Ima, ali loshu... Jer ako se " alternativa " zameri " vuku " ... :roll: A hoce sigurno... :roll:

upravo zbog takvih kao sto si ti , koji smatraju da tadic nema alternativu i da nema boljeg od njega srbija je danas dno dna ekonomski, nacionalno, na svakom planu prakticno...

zbog toga je srbija na dnu dna....

jer takvih kao ti, da kazem manje inteligentnih sa suzenim vidokrugom i percepcijom ima vise od nas koji vidimo bolje i dalje....

sve sto sam ja pricao da ce se desiti prosle godine ako pobedi tadic se i desilo....

pronadji moje postove iz recimo januara ove godine do danas pa mi javi sta od toga sto sam prognozirao da ce desiti se nije ostvarilo
 

Back
Top