Тадић прети "Свим легалним средствима"!

Kad biram izmedju života i demokratije, biram život po svaku cenu, pa čak i po cenu demokratije.

A kao zviot ce da ti stane ako neko drugi bude na vlasti....Radikali?:lol:
Tebi bash isprali mozak "mrakom 90-tih" ako "demokrate" ne vladaju.:lol:
Koji debilizam..sva sretja pa tako nadam se ne razmishljaju politichari jer to jadno.
Po tvojoj logici onda Radikali su imali pravo da pale skupshtinu shto su zaobidjeni pri formiranju vlade posle proshlih ili pretproshlih izbora jer su valjda oni tada bili"pobednici".
 
Po toj logici znachi poshto su Radikali zasebno na nekoliko izboria pre ovih bili solo najjachi tada je isto zanemarivana volja naroda kada su se svi ostali skupili da bi pravili vladu van najjache parlamentarne stranke?
I po kojoj to logici DSS glasachi kao fol nisu znali da glasaju za koaliciju sa Radikalima?
Pa svakom sa mozgom je bilo jasno da ako je Koshtunica rasturio vladu sa DS-om da bi ishao na izbore,veoma je verovatno da nece ponovo sa njima praviti vladu:lol:..jer u protivnom,chemu izbori?

Očekivala sam ovakav komentar. I nije ista logika. Radikali nikada nisu razbili ostale. Kada su bili jači to je bila mala razlika i to nije isto. Da li je tridesetak mesta u Parlamentu (razlika između radikala i DS-a) mala razlika? Ne bih rekla.
Zašto glasači DSS-a nisu glasali onda za Radikale. Ne možeš reći da je neko mislio da je DSS jači od Radikala. Očigledno da imaju nešto tu što im ne štima.
 
Po pravu jedina stranka koja ima pravo da formira vladu je DS. Ona nije pobedila ostale sa malom razlikom. Razbila je sve ostale. Ove koalicije koje se najavljuju u tzv. narodnoj vladi su protiv narodne volje, pošto oni koji su glasali za DSS-NS nisu dali poverenje SRS i obrnuto.
osim isprazne retoricke gimnastike - po kojem tacno pravu je ds jedina stranka. ukazi na tacku ustava i zakona o izborima ako ti nije velik problem...?
 
A kao zviot ce da ti stane ako neko drugi bude na vlasti....Radikali?:lol:
Tebi bash isprali mozak "mrakom 90-tih" ako "demokrate" ne vladaju.:lol:
Koji debilizam..sva sretja pa tako nadam se ne razmishljaju politichari jer to jadno.
Po tvojoj logici onda Radikali su imali pravo da pale skupshtinu shto su zaobidjeni pri formiranju vlade posle proshlih ili pretproshlih izbora jer su valjda oni tada bili"pobednici".

Samo se ti teši da bi ti bilo dobro sa radikalima. Ako ti je to uteha, nemam ništa protiv. Da sam na Tadićevom mestu sve bih uradila da im ne dozvolim da se vrate. Uopšte ne bih birala sredstva, kao što ni oni nisu birali devedesetih.
 
Očekivala sam ovakav komentar. I nije ista logika. Radikali nikada nisu razbili ostale. Kada su bili jači to je bila mala razlika i to nije isto. Da li je tridesetak mesta u Parlamentu (razlika između radikala i DS-a) mala razlika? Ne bih rekla.
Zašto glasači DSS-a nisu glasali onda za Radikale. Ne možeš reći da je neko mislio da je DSS jači od Radikala. Očigledno da imaju nešto tu što im ne štima.

Zashto Socijalisti nisu glasali za Radikale?
Ili svi iz LDP-a za DS?
Kakve ima veze kolika je razlika?
Pobednik je onaj ko formira vladu,za nju treba 126 od 250 i to nema apsolutno nikakve veza sa tim ko je pojedinachno dobio pa makar i 124..ako ostali imaju 126.
I onaj ko ima 126 ima pravo da formira vladu.
Shta nije jasno?
 
Po pravu jedina stranka koja ima pravo da formira vladu je DS. Ona nije pobedila ostale sa malom razlikom. Razbila je sve ostale. Ove koalicije koje se najavljuju u tzv. narodnoj vladi su protiv narodne volje, pošto oni koji su glasali za DSS-NS nisu dali poverenje SRS i obrnuto.
osim isprazne retoricke gimnastike - po kojem tacno pravu je ds jedina stranka. ukazi na tacku ustava i zakona o izborima ako ti nije velik problem...?

Da li si ti tako glup ili se praviš glup da bi ispao pametan u svome društvu?
 
Po pravu jedina stranka koja ima pravo da formira vladu je DS. Ona nije pobedila ostale sa malom razlikom. Razbila je sve ostale. Ove koalicije koje se najavljuju u tzv. narodnoj vladi su protiv narodne volje, pošto oni koji su glasali za DSS-NS nisu dali poverenje SRS i obrnuto. Da jesu, da ih smatraju dobrim, glasali bi za jednu stranku. Obe stranke su zasebno pukle, a naročito DSS i ko daje pravo das eokupljaju u Vladi? Sve što se dešava je čista borba za fotelje i ignorisanje volje naroda. A to ne gledamo prvi put od tih učesnika. Gadi mi se sve, a naročito oni koji ih podržavaju.

I ovo je skroz plitko. Koji vam je? Odakle ti znaš šta je u glavi nekog birača DSS? Ili ako ti nije jasno evo pitaj našeg Eremitu. Cela Srbija od pada vlade očekuje i smatra, posle svega i uprkos svemu, sasvim logičnom koaliciju SRS i DSS.
Ne možete braniti demokratiju služeći se zamenom teza, pretpostavkama i besmislem spekulacijama, ili još gore - podrškom nedemokratskim izjavama predsedinka, ne samo DS već i države Srbije.
Tadićeve izjave su sramotne i to treba javno i otvoreno reći, mislim ako si demokrata. Boli mene za fotelje ministara iz DS, ili, neka se dogovore s nekim i formiraju skupštinsku većinu ili neka se sele u opoziciju ako neko drugi to uradi. Sam to je poštovanje izborne volje građana.
 
Samo se ti teši da bi ti bilo dobro sa radikalima. Ako ti je to uteha, nemam ništa protiv. Da sam na Tadićevom mestu sve bih uradila da im ne dozvolim da se vrate. Uopšte ne bih birala sredstva, kao što ni oni nisu birali devedesetih.

Cekaj bre neshto si pobrkala.
Nisu Radikali koristili sva sredstva nego upravo ovi sa kojima bi DS sada da pravi vladu.Nisu Radikali vladali 5.Oktobra nego Socijalisti.:lol:
I ne bi bilo dobro ni bolje ali ne bi bilo ni gore ma ko bio na vlasti.
A ako ti zagovarash diktaturu zato shto ti se ne svidjaju rezultati onda si gora i od socijalista i od radikala iz najmrachnijih 90-tih jer chak ni Miloshevic nije zabranjivao koalicijie NAKON izbora nego je u najgorem pokushavao iste da pokrade pre konachnih rezultata.
Tim tvojim stavom ti recimo,dajesh Radikalima za pravo da sutra urade isto.Izvrshe uticaj na vojsku i smaknu diktatora.I po chemu je onda to demokratija?
Ljudi nauchite se da prihvatite neke osnovne norme,nece vam se svet srushiti ako mvashi nisu na vlasti.
 
Po pravu jedina stranka koja ima pravo da formira vladu je DS. Ona nije pobedila ostale sa malom razlikom. Razbila je sve ostale. Ove koalicije koje se najavljuju u tzv. narodnoj vladi su protiv narodne volje, pošto oni koji su glasali za DSS-NS nisu dali poverenje SRS i obrnuto. Da jesu, da ih smatraju dobrim, glasali bi za jednu stranku. Obe stranke su zasebno pukle, a naročito DSS i ko daje pravo das eokupljaju u Vladi? Sve što se dešava je čista borba za fotelje i ignorisanje volje naroda. A to ne gledamo prvi put od tih učesnika. Gadi mi se sve, a naročito oni koji ih podržavaju.

а гласачи ДС су дали поверење СПС-у и обрнуто...

да ли се ти правиш глупа, а у ствари си глупа и обрнуто (и у свом и у сваком друштву)?
 
I ovo je skroz plitko. Koji vam je? Odakle ti znaš šta je u glavi nekog birača DSS? Ili ako ti nije jasno evo pitaj našeg Eremitu. Cela Srbija od pada vlade očekuje i smatra, posle svega i uprkos svemu, sasvim logičnom koaliciju SRS i DSS.
Ne možete braniti demokratiju služeći se zamenom teza, pretpostavkama i besmislem spekulacijama, ili još gore - podrškom nedemokratskim izjavama predsedinka, ne samo DS već i države Srbije.
Tadićeve izjave su sramotne i to treba javno i otvoreno reći, mislim ako si demokrata. Boli mene za fotelje ministara iz DS, ili, neka se dogovore s nekim i formiraju skupštinsku većinu ili neka se sele u opoziciju ako neko drugi to uradi. Sam to je poštovanje izborne volje građana.

Тоооооооо легендо!!!! Има још људи који воле што је 1+1 једнако 2 !!!
 
Ma možda je logično da se kreacija stvorena ka Srbija konačno rasformira i da po delovima uđe tj.ne uđe u E.U....Ovako da cela Srbija ostane ostrvo pobune protiv evropskih vrednosti i zapada se neće dugo tolerisati...Srbija je već na predugom lancu od strane E.U. i bojim se da će uskoro doći do pucanja istog.

Tako je goxy.Narod ima da prihvati svojevoljno "evropske vrednosti" a ako ih ne prihvati ima da ih yebemo bombardovanjem sve dok ne prihvati:)
 
I ovo je skroz plitko. Koji vam je? Odakle ti znaš šta je u glavi nekog birača DSS? Ili ako ti nije jasno evo pitaj našeg Eremitu. Cela Srbija od pada vlade očekuje i smatra, posle svega i uprkos svemu, sasvim logičnom koaliciju SRS i DSS.
Ne možete braniti demokratiju služeći se zamenom teza, pretpostavkama i besmislem spekulacijama, ili još gore - podrškom nedemokratskim izjavama predsedinka, ne samo DS već i države Srbije.
Tadićeve izjave su sramotne i to treba javno i otvoreno reći, mislim ako si demokrata. Boli mene za fotelje ministara iz DS, ili, neka se dogovore s nekim i formiraju skupštinsku većinu ili neka se sele u opoziciju ako neko drugi to uradi. Sam to je poštovanje izborne volje građana.

Sramotne ili ne, u pravu je potpuno. Demokratski ili ne, nikada više, ali nikada, ludacima poput Šešelja ne smemo dozvoliti da se vrate i vode Srbiju. Nekad je bolje biti diktator, nego staviti na kocku sudbinu celog naroda. E sad, to što jedan deo naroda to ne vidi ili neće da vidi, ne znači da bi trebalo da im dozvolimo da ponovo kupujemo devize na ulicama i benzin u flašama, da ratujemo i ponovo okrenemo civilizovan svet protiv sebe.
 
Očekivala sam ovakav komentar. I nije ista logika. Radikali nikada nisu razbili ostale. Kada su bili jači to je bila mala razlika i to nije isto. Da li je tridesetak mesta u Parlamentu (razlika između radikala i DS-a) mala razlika? Ne bih rekla.
Zašto glasači DSS-a nisu glasali onda za Radikale. Ne možeš reći da je neko mislio da je DSS jači od Radikala. Očigledno da imaju nešto tu što im ne štima.

Slaba ti je matematika DS ima manje mandata u skupstini od SRS-a,ukapiraces kada bude zasedanje skupstine u novom sazivu,ako umes da brojis i racunas do 100
 
Zashto Socijalisti nisu glasali za Radikale?
Ili svi iz LDP-a za DS?
Kakve ima veze kolika je razlika?
Pobednik je onaj ko formira vladu,za nju treba 126 od 250 i to nema apsolutno nikakve veza sa tim ko je pojedinachno dobio pa makar i 124..ako ostali imaju 126.
I onaj ko ima 126 ima pravo da formira vladu.
Shta nije jasno?

Idiotizam.
Ali nema veze. Iz svega što sam proteklih meseci pročitala na ovom forumu, a i ovoga što vidim da se dešava u vezi sa izborima i pregovorima, zaključujem da u našem društvu nema pameti i obrazovanosti u dovoljnoj meri da bi se nešto uradilo da nam bude bolje. Očigledno je da je veći broj onih koji žele da sede na svojim debelim dupetima, žderu prasetinu i onako umašćeni komentarišu kako im niko ne može pomoći, pošto je svet nepravedan i oni jadni ne mogu da se izbore sa tim. Mnogo je lakše kukati nego imati šansu da se popravi situacija. Kalimero sindrom u neku ruku. Tri loša ubiše Miloša. Narod koji nema pojma šta bi sa sobom, okupljen u partijama koje imaju grozne stavove, ako ih uopšte i imaju, i koji sami sa sobom nisu jaki, ali će se zato udružiti da bi sačuvali sličnosti, e to je narod koji je rak rana ove zemlje.
Ostavljam vas da gubite vreme na isprazne priče i gubite i ono malo razuma koje ponekad pokažete. A ja se nadam da će savest proraditi kod nekih političara i da će poštovati stvarnu volju naroda.
 
Izvini ali to je potpuno pogrešno. Čega smo mi zagovornici demokratije ili puča svaki put kada nam se ne sviđaju konačni ishodi rezultata regularnih izbora? Šta bi bilo da je Nikolić izgovorio nešto makar slično ovom što Tadić bulazni poslednih par dana? Dati nekom odrešene ruke da nedemokratskim sredstvima ruši izbornu volju birača je dokaz vrlo plitkog razmišljanja.
Za mene je katastrofa podržati bilo koji oblik diktature. Ili si ti možda sasvim mlada pa se ne seđaš doba Tita i Miloševića? To već ne verujem.

Mogram da primetim, odnosno priznam da, i pored svih naših političkih razmimoilaženja i prepucavanja zadnjih meseci, da me zadivljuješ svojim stavovima u ovih par dana. Ne samo ovim postom, nego uopšte.
Za Tadića ne verujem, ali za tebe mislim da mogu da garantujem da si pravi demokrata, a ne samo deklarativni.
Da je više takvih, manje bi bilo ostrašćenih podela među Srbima.
 
Sramotne ili ne, u pravu je potpuno. Demokratski ili ne, nikada više, ali nikada, ludacima poput Šešelja ne smemo dozvoliti da se vrate i vode Srbiju. Nekad je bolje biti diktator, nego staviti na kocku sudbinu celog naroda. E sad, to što jedan deo naroda to ne vidi ili neće da vidi, ne znači da bi trebalo da im dozvolimo da ponovo kupujemo devize na ulicama i benzin u flašama, da ratujemo i ponovo okrenemo civilizovan svet protiv sebe.

Е сад га претера!!!!!!!!!!!! Ако хоћеш силом, бићеш прва која ће да попије батину!!!!
 
Sramotne ili ne, u pravu je potpuno. Demokratski ili ne, nikada više, ali nikada, ludacima poput Šešelja ne smemo dozvoliti da se vrate i vode Srbiju. Nekad je bolje biti diktator, nego staviti na kocku sudbinu celog naroda. E sad, to što jedan deo naroda to ne vidi ili neće da vidi, ne znači da bi trebalo da im dozvolimo da ponovo kupujemo devize na ulicama i benzin u flašama, da ratujemo i ponovo okrenemo civilizovan svet protiv sebe.

Sudbina naroda je bila nametnuta ,to si zaboravila:cmok:
 
Sramotne ili ne, u pravu je potpuno. Demokratski ili ne, nikada više, ali nikada, ludacima poput Šešelja ne smemo dozvoliti da se vrate i vode Srbiju. Nekad je bolje biti diktator, nego staviti na kocku sudbinu celog naroda. E sad, to što jedan deo naroda to ne vidi ili neće da vidi, ne znači da bi trebalo da im dozvolimo da ponovo kupujemo devize na ulicama i benzin u flašama, da ratujemo i ponovo okrenemo civilizovan svet protiv sebe.

A ko je to rekao da ce nam uvesti sankcije,shta bulaznish?
Ovo je nivo svesti prosechnog SPS glasacha 90-tih.
Samo ti josh fali krezuba vilica i slepljena slika druga Borisa na chelenku.
Ti svojim stavom znachi oduzimash pravo na slobodu izbora maltene 2/3 glasacha iz Srbije.
 
Bojim se derer da će sledeće bombing biti mnogo razornije od ''strašne 99.-e'' i da će biti nešto poput Iračkog a da će takođe biti i ulaska kopnenih trupa,jer se bombardovanjem samim,što je pokazala praxa, vrlo malo postiže, što će biti nešto slično Prvom Svetskom Ratu...

Znam da se vi Ujke tome nadfate i prizeljkujete ali dzaba bato.:D:lol:
 
Idiotizam.
Ali nema veze. Iz svega što sam proteklih meseci pročitala na ovom forumu, a i ovoga što vidim da se dešava u vezi sa izborima i pregovorima, zaključujem da u našem društvu nema pameti i obrazovanosti u dovoljnoj meri da bi se nešto uradilo da nam bude bolje. Očigledno je da je veći broj onih koji žele da sede na svojim debelim dupetima, žderu prasetinu i onako umašćeni komentarišu kako im niko ne može pomoći, pošto je svet nepravedan i oni jadni ne mogu da se izbore sa tim. Mnogo je lakše kukati nego imati šansu da se popravi situacija. Kalimero sindrom u neku ruku. Tri loša ubiše Miloša. Narod koji nema pojma šta bi sa sobom, okupljen u partijama koje imaju grozne stavove, ako ih uopšte i imaju, i koji sami sa sobom nisu jaki, ali će se zato udružiti da bi sačuvali sličnosti, e to je narod koji je rak rana ove zemlje.
Ostavljam vas da gubite vreme na isprazne priče i gubite i ono malo razuma koje ponekad pokažete. A ja se nadam da će savest proraditi kod nekih političara i da će poštovati stvarnu volju naroda.

Дај барем да не губимо време на твоје глупости....
 

Back
Top