Tadić okuplja Srbe u regionu

Jadni li su oni kojima je mozak ispran da nam je Sloba kriv za sve...o kamo te srece da je tako.Da je zaista tako ne bi smo imali i ubijenog Djindjica koga su uklonili isti ti njegovi mentori cim je Djindjic poceo da radi stvari na svoju ruku, jer gle drznuo se covek da brani interese svog naroda na Kosovu a lepo mu je bilo receno od UNCLE SAM-a da se to njega ne tice
 
Najvaznije je to...da je Tadic opet nesto izjavio ! Tadic ce po broju izjava uci u Ginisovu knjigu rekorda ! Ko sta radi Tadic nesto izjavljuje ! Ne mogu da zamislim ni jedan dan bez neke njegove izjave...Boris Tadic,izjavljivac nad izjavljivacima ! Sta bi mi bez Borisa Tadica,bilo bi nam mozda dosadno da nije njega i njegovih izjava ! Jedan jje Boris Tadic...ziveo Boris Tadic ako ni zbog cega drugog a ono zato da bi nesto izjavljivao !!!
Е, ово већ има неког смисла.

Додуше, без директне везе с овом темом, али је у принципу тачно. :mrgreen:
 
Kada ljudi budu poceli da misle svojom glavom a ne televizorima zhutom stampom i sl., a to se najverovatnije nece nikada desiti, onda cemo uspeti da se izvucemo iz tog zacaranog mracnog kruga u kome se kovitlamo decenijama, dok nas tajkuni politicari i sva ostala njima slicna govna peljese sistematski.Da, sistematski, jer kada bi to ucinili odjednom ne bi imali vise koga da peljese
 
Poslednja izmena:
Е, ово већ има неког смисла.

Додуше, без директне везе с овом темом, али је у принципу тачно. :mrgreen:

Dok je Djindjic bio ziv,Tadic se nije ni cuo,a onda je docekao svojih 5 godina X 2 i resio da nadoknadi sve te teske godine cutanja ! Pocinjem da sumnjam u njega,da nije kojim slucajem on ...samo da bi dosao do reci i poceo da se bavi izjavljivanjem :eek:
 
Dok je Djindjic bio ziv,Tadic se nije ni cuo,a onda je docekao svojih 5 godina X 2 i resio da nadoknadi sve te teske godine cutanja ! Pocinjem da sumnjam u njega,da nije kojim slucajem on ...samo da bi dosao do reci i poceo da se bavi izjavljivanjem :eek:
Па види, ја већ неко време опрезно и рерну, и шпајз, и гепек од кола отварам, да не би случајно оданде искочио :mrgreen:

Али, опет кажем, на спољнополитичком плану, не видим да би реално могло много боље - само стрпљења, и правити се како поштујеш тренутни поредак, а на дуже стазе радиш испод жита, па, кад дође тренутак... :zper:
 
Da da, mi vec jesmo radili "ispod zita", ali na nesrecu svog naroda.Tako je npr. neko koga predstavljaju ikonom na fakutetu za bezbednost - Jovica Stanisic, prodavao oruzje shiptarima na Kosovu.Da ne pricam o rovovima koji su se godinama kopali a koje je policija precutkivala a tek sta reci o pljacki i unistavanju srpskih fabrika na Kosovu 90-ih godina od strane SPS govana iz Beograda.Svi su lepo znali unapred sta ce biti sa Kosovom.Cak sam i ja to prozreo kao klinac sa 18 godina.
 
Da da, mi vec jesmo radili "ispod zita", ali na nesrecu svog naroda.Tako je npr. neko koga predstavljaju ikonom na fakutetu za bezbednost - Jovica Stanisic, prodavao oruzje shiptarima na Kosovu.Da ne pricam o rovovima koji su se godinama kopali a koje je policija precutkivala a tek sta reci o pljacki i unistavanju srpskih fabrika na Kosovu 90-ih godina od strane SPS govana iz Beograda.Svi su lepo znali unapred sta ce biti sa Kosovom.Cak sam i ja to prozreo kao klinac sa 18 godina.
Па добро, то знамо (бар неки од нас) знају одувек.

Али, шта је предлог, да нам је даље радити? :think:
 
Najvaznije je to...da je Tadic opet nesto izjavio ! Tadic ce po broju izjava uci u Ginisovu knjigu rekorda ! Ko sta radi Tadic nesto izjavljuje ! Ne mogu da zamislim ni jedan dan bez neke njegove izjave...Boris Tadic,izjavljivac nad izjavljivacima ! Sta bi mi bez Borisa Tadica,bilo bi nam mozda dosadno da nije njega i njegovih izjava ! Jedan jje Boris Tadic...ziveo Boris Tadic ako ni zbog cega drugog a ono zato da bi nesto izjavljivao !!!
POZER I TV fan.
 
Da da, mi vec jesmo radili "ispod zita", ali na nesrecu svog naroda.Tako je npr. neko koga predstavljaju ikonom na fakutetu za bezbednost - Jovica Stanisic, prodavao oruzje shiptarima na Kosovu.Da ne pricam o rovovima koji su se godinama kopali a koje je policija precutkivala a tek sta reci o pljacki i unistavanju srpskih fabrika na Kosovu 90-ih godina od strane SPS govana iz Beograda.Svi su lepo znali unapred sta ce biti sa Kosovom.Cak sam i ja to prozreo kao klinac sa 18 godina.

Очигледно да ти је размишљање остало на том нивоу, ..
..............(клинац са 18 година...:zcepanje:)
УЗМИ неке књиге БАШ са тог факултета, ког спомињеш,
па проучи, можда провалиш
ипак ко је продавао оружје шиптарима,...а ко је СКРИВАО информације о
рововима по КиМ...
Например,...КО није оптужен у Хагу,. (ето да мало помогнем,
да не одлуташ у незнању)

.
 
Полако.

За кратковиде, који мисле да све може по систему "џа", "бу" на брзину, и који немају појма о дипломатији, историјскомм тренутку, и реалности, можда. :think:
Da zaista ,kud nam se zuri.........sta je 10 godina u poredjenju na vecnost:roll:
 
Па види, ја већ неко време опрезно и рерну, и шпајз, и гепек од кола отварам, да не би случајно оданде искочио :mrgreen:

Али, опет кажем, на спољнополитичком плану, не видим да би реално могло много боље - само стрпљења, и правити се како поштујеш тренутни поредак, а на дуже стазе радиш испод жита, па, кад дође тренутак... :zper:
Znamo mi da on radi ispod zita,pametno je to,........ali on radi na stetu drzave,a za tudje interese,...........ne znam kako mislis da ce lakse sjediniti Srbiju,ako je pre toga celu rasparca,..........ako moze da nam objasnis:roll:
 

Back
Top