Tadic "okrece novi list" i grli se sa Crnogorskim antisrbima ko da nista nije bilo

Da li je Tadicevo mirenje sa Crnogorcima u ovom trenutku izdaja Srbije?

  • DA - mirenje sa Crnogorskim antisrbima u ovom trenutku je izdaja

  • NE - to sto su priznali nezavisnost Kosova nema veze mi smo braca


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Moraću da te razočaram, ali, izgleda da više vole crnogorsku vlast :mrgreen:
Rezultati koalicije Evropska Crna Gora (DPS-SDP-HGI-BS) na parlamentarnim izborima 2009
Andrijevica: 44.84%
Bar: 51.85%
Berane: 53.07%
Bijelo Polje: 58.98%
Budva: 70.16%
Danilovgrad: 54.49%
Žabljak: 47.41% (a naš kandidat za gradonačelnika je nakon toga pobijedio ujedinjenu opoziciju)
Kolašin: 49.14%
Kotor: 49.68%
Mojkovac: 48.32%
Nikšić: 53.09%
Plav: 65.03%
Plužine: 27.60%
Pljevlja: 46.21%
Podgorica: 48.96%
Rožaje: 81.84%
Tivat: 54.31%
Ulcinj: 23.47%
Herceg Novi: 35.94%
Cetinje: 64.46%
Šavnik: 52.27%

Ne mozes da me razocaras,jer kad odem tamo svi me lepo docekaju . ;)

Nikad me niko nije :mafijas:kada sam reko odakle sam..

Dok sam u Budvi dobio izjavu,ne trebate nam vi,imamo mi nase ruse.. Doduse to moze samo idiot da izjavi,tako da me ni to pogadja. Ali u sustini,Berane mi je uvek drago..

P.S.I koja je to srpska vlast tamo pa vise volu ovu drugu?
 
Србија никако да се курталише пијавица са својих леђа званих - црногорштине.
Таман помислиш, скинусмо ту беду с грбаче .... кад ти се у Србији појави неки Црногорац с Дедиња и све Јово-наново !
Деценијама Србију упропашћавају Црногорци из Монтенегра и ови са Теразија ... посебно својим међусобним сукобима !
 
Ne mozes da me razocaras,jer kad odem tamo svi me lepo docekaju . ;)

Nikad me niko nije :mafijas:kada sam reko odakle sam..

Dok sam u Budvi dobio izjavu,ne trebate nam vi,imamo mi nase ruse.. Doduse to moze samo idiot da izjavi,tako da me ni to pogadja. Ali u sustini,Berane mi je uvek drago..
Ovo za Budvu si slagao ka pas. ;)
P.S.I koja je to srpska vlast tamo pa vise volu ovu drugu?

:mrgreen:
 
Tadić: Okretanje novog lista sa CG
26. januar 2010. | 11:08 | Izvor: Dan, Tanjug
Podgorica -- Srbija je spremna za okretanje nove stranice u odnosima sa Crnom Gorom, što podrazumeva uvažavanje legitimnih interesa obe države, kaže Boris Tadić.

Predsednik Srbije Boris Tadić rekao je u intervjuu podgoričkom dnevniku "Dan" da su odnosi Srbije i Crne Gore lošiji nego ranije i ocenio da je bitno učiniti sve da se oni unaprede u ubrzanom i zajednički planiranom postupku.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=01&dd=26&nav_category=11&nav_id=406690
-------------------------


Eto ovo vam pokazuje da Boris Tadic nije Srbin vec Crnogorac na vlasti u Srbiji jer su mu bitniji interesi Crne Gore od interesa Srbije.

Mislim stvarno neverovatno! Posle jos jednog "crnogorskog zabadanja noza u leđa", Tadic poziva na okretanja novog lista?! Priznali su nezavisnost Kosova, uspostavili diplomatske odnose, i to u veoma osetljivim trenucima za Srbiju i proces pred medjunarodnim sudom, a mi smo se durili par dana i onda nikom nista?! Ne vodi se tako ozbiljna nacionalna i drzavna politika i Tadic je svaki dan sve dalji od nje, a sve blizi politici LDP sto pokazuju i izbori u Odzacima gde su na jednoj listi isli Tadiceva DS i LDP.

Sta je bre sa tobom nikad nije ni prestajao da se njusi.
 
Ne mozes da me razocaras,jer kad odem tamo svi me lepo docekaju . ;)

Nikad me niko nije :mafijas:kada sam reko odakle sam..

Dok sam u Budvi dobio izjavu,ne trebate nam vi,imamo mi nase ruse.. Doduse to moze samo idiot da izjavi,tako da me ni to pogadja. Ali u sustini,Berane mi je uvek drago..

P.S.I koja je to srpska vlast tamo pa vise volu ovu drugu?

Pa ne znam zašto bi te uopšte neko vrijeđao jer si Srbin...
Nema srpske vlasti, mislio sam na aktuelnu crnogorsku vlast, odnosno koaliciju ECG... ili ako ćeš Vladu Crne Gore
 

Back
Top