Тадић обмањује јавност

Na pitanje...................... odgovor Ti dajem stihom.........;)


..................................................
Створих себе, по наруџби слику
мени старом, као нов навратих
Заплака ми душа у прошломе лику
па ја себе брзо у стари повратих.

Наново се видех, постаде ми мило
што ми душу-душе не узима свако
Да не будем странац, оном што је било
јер каквог ме памте, познат ће ме лако.

Ја какав сам био, још увек сам исти
препознатљив себи, кога верно пратим
Оно што сам био, не може се скрити
а то што ћу бити...........време ће да *плати*..............
........................................................................
ЗК


Mudro zboris,nema dileme,ti bi ipak da budes to sto jesi.A sta ce on crnja kad je drugo probo` sta mu sad preostaje,nego da se .... beci.....
 
Kako vi mlatite, to je strasno. ovo je forum.radikalnihkrstasa.com
Vama svako smeta dok ne dodju ti presvetli radikali, od Boga predstavnici srpskog naroda na vlast. Covek sasvim pristojno vodi drzavu i ne moj vise da vredjas preko 50% ljudi sto je glasalo za njega. Tadic rasparcao radilkale?? Pogledajte malo bolje i nemojte za sve njega da krivite, to su vasi "kulturni" radikali krivi za raspad u njihovoj stranci, i naravno koga ce da krive gle cuda..... DS. Pored takvog njihovog ponasanja cemo izgubiti identitet u svetu, kad nas izoluju, a ne zbog Tadica. Vidim da je ovom autoru teme bilo dosadno, pa je poceo da mlati po praznoj slami. Ja ne znam sta vi vise ocekujete od njega, i dok je uvek vecine u Srbiji koja gleda ka buducnosti, a ne ko ovi nacionalisti u proslost, radikali nece nikad ni biti na vlasti. Reforme su spore i ponekad bolne, ali sve su drzave istocne Evrope to prosle, pa im nista ne fali i nisu izgubili nikakav identitet. Kao da ce svet biti briga za nas identite kada nas ovakva politika opozicionih stranaka bude predstavljala?!
Vise mi je dosta da gledam vas kako pljujete, pa sam odlucio da predjem iz ovih normalnih tema u ovu radikalsku, zato sto ima ljudi koji ne znaju sta se desava na nasoj politickoj sceni. Pa moraju da gledaju vas kako pljujete i namecete svoje neke lude, paranaoidne ideje.
Ae
 

Back
Top