Tadic o Rugovi.

U stvari, to nije bio samo govoro Rugovi, onako hvalospevan, bojim se da takav stav ima i prema zahtevima pristalica istog, u ostalom sam bog zna cije su sve kuhinje proradile, osim one narodne.....
 
Ambasador:
A ne cini li Vam se malo neukusno da Predsednika drzave oslovljavate samo sa Tadic.
Predsednik je ipak No 1 u zemlji i ustaljeno je da izrazi saucesce povodom smrti
jednog drugog Predsednika,zar ne? :lol:
Ja sam ovde nov, a ti si zalutao brate.Taj drugi predsednik je nametnut, a ovaj No 1 je ili naivan ili se pravi lud.
 
Sta tu da se prica, pragmaticar, rukovao se sa TACIJEM UBICOM, ON TACIJU KOMPROMIS A OVAJ PRED SVIMA U GRCKOJ SAMO NEZAVISNOST, SNIMAK NE PUSTAJU JER TADICU OSMEH NE SILAZI SA LICA, VALJDA JE TO PRAGMATICKI GRC.I dalje mu je zao sto nije bio na sahrani...........
 
Pa da rezimiramo gde je Uros Nejaki popio vrata u poslednjih nekoliko meseci: Bio je u Srebrenici ali mu nisu dali da se slika i odrzi govor; Zamolio je okupatora da dodje na deo svoje teritorije da bi prisustvovao sahrani njihovog vodje - nisu mu dali, dabome; pozeleo je da posalje pomoc Crnoj Gori zbog zel. nesrece - odbili su.
 

Back
Top