Tadić: Nema izbora do 2012. godine

Хоће да каже, да будемо срећни што имамо
оваку власт...да би свака друга била гора....
:D

Baš to, i tu je u pravu 100 nasto...hoćeš možda da kažeš da nije,
Samo, ne bi se ja radovao previše što imam lošu i goru opoziciju no vlast što je.
Može da dodje vreme, da se o izborima ne pitaju političari u Srbiji.
 
Baš to, i tu je u pravu 100 nasto...hoćeš možda da kažeš da nije,
Samo, ne bi se ja radovao previše što imam lošu i goru opoziciju no vlast što je.
Može da dodje vreme, da se o izborima ne pitaju političari u Srbiji.

Па, то је та политика,
која их уз разбијање најјаче опозиционе странке,
одржава на власти....;)
 
naravno da nisu naredili. decko hoce da ti kaze da to je nekako samo izashlo iz vas. ;)
e sad, da l' ste bas majmuni... ja ne bih bio tako oshtar i surov. : )
Na sta se vi jadni vatate na neke popisulje sto kradu patike ,ustvari to i jeste stil DS govoriti o nebitnim stvarima da bi se skrenulo sa gorucih pitanja u drzavi. Svi ste vi pozeri koji kao i rezim ne mislite nista.Ne ne mislim da lose mislite za drzavu vec ste u ogromnoj zabludi koje plasira zuto preduzece.:dash:
 

Какво ђубре, мајко мила. Кад сам чуо нисам могао да верујем у ту количину безобразлука! Могу да схватим да неко мисли да није време за изборе, али да се правиш да је све у земљи до јаја....... обиће му се о главу!
 
Какво ђубре, мајко мила. Кад сам чуо нисам могао да верујем у ту количину безобразлука! Могу да схватим да неко мисли да није време за изборе, али да се правиш да је све у земљи до јаја....... обиће му се о главу!



Čim žmuri pred pravim problemima i njih trpa pod tepih znači da je panika evidentna.
 
Нема ништа лоше у томе. Тактички за опозицију је и најбоље да сачека пун мандат. Тешко шта ново могу смислити, безплатне акције испариле, бајка са Фијатом пукла, Еу тек на пола пута, спољна политика катастрофална, да не говорим о Косову.
Видим да су се интегрисали са Батићевим ДХСС-ом, то им заиста итекако учвршћује позицију. А и добили су у Оџацима, са све "опозиционим" ЛДП-ом :hahaha::mrgreen::hahaha:

Е, па не може Тома да чека ....
Њему се жури ....

Почели бирачи да увиђају ко је, шта је и какав је,
за кога ради и ко га плаћа
па да извуче колико год може
док сасвим не буде разоткривен ...
 
ne zaboravite da se vlast svakog crnogorca nad srbiju zavrsava ratom i bombardovanjem srbije. ako i dodje do nekakvih revolucija i oktobara bice samo zato jer su bjelopavlici odlucili da uklone pivljane sa vlasti u srbiji. mi smo stoka. stoka necidjena. nas ova crnogorska bagra samo koristi kao zivo meso u svojim sukobima za vlast.
mi imamo samo jednu sansu: konacni obracun sa ovim stranim telom u srbiji. svaki pokusaj da samo promenimo vlast nece nas pomeriti ni milimetar napred. ovu vlast kao i prethodnu milosevicevu moguce je ukloniti samo ako se ukloni i biracko telo koje stoji iza ovakvih vlasti. tadic ce pasti ali brdsko plemenski imigranti u srbiji opet ce izabrati svog, to jest onog koji pripada njihovim pivljanima, bratonozicima, piperima, krajisnicima ili pak pecancima.................a njihovim kandidatima je dovoljno i samo tih 20 posto glasova. ostale glasove do 50 plus 1 posto objavice njihova izborna komisija.
zato ne ocekujte da cete ih smeniti sa vlasti prostim izborima. oni , zajedno sa svojim glasacima mogu samo na jedan nacin da odu sa vlasti................
 

Back
Top