Тадић НАЈСИРОМАШНИЈИ мећу лидерима региона!

Četko sam kuče jutros, a mogu i vas da očetkam , ako oćete. Mi u školi učilo samo internacionalne jezike: nemački, fr., pa i engleski..
Promeni nick u Staljinistkinja. Ni ne znaš šta si, al to nije u slučajevima sa sličnom dijagnozom nije ništa novo :lol:

Это гораздо лучше выучить русский язык!

А то друго се подразумева!:zgrudvanje:
 
У ствари ова тема, тј. текст у "чувеним" новинама "Ало" су само још један МАРКЕТИНШКИ ПОТЕЗ волонтерског професора маркетинга Б.Тадића. Уопште не разумем шта му то треба - да ли можда увиђа да ће ускоро "у пеМзију" па да покрене и сопствено стамбено питање.

Нормално је да ће му бити решено - као и свима пре њега. Тако се и Слоба у прво време "нећкао" али после је скокнуо до виле на Дедињу... само не знам да ли имамо више толико вила да сваког мандата "уделимо" неком "сиромашку". Али ако је могла да добије вилу она бабетина Јованка Броз - сигурно ће и ТадићИ изабрати неку и користити и све оно друго што му по закону припада као садашњем или бившем председнику.
 
Ништа се ти не брини ,ја сам уверена да он има отворене рачуне на страним дестинацијама.А изиграва сиромаха!

Nije, i ja sam istina to cula, valjda je njegova sestra govorila, da nikad nije bio materijalista (jos za izbore), tako da valjda nece sestra da laze, a osim toga tad mu je bas nesto i zamerala, tako da...mozad ipak ima istine...
 
Это гораздо лучше выучить русский язык!

А то друго се подразумева!:zgrudvanje:
Ma nemoj, da budem gorila? I tvoj Cobi je tečno govorio eng.
A ovo drugo - sredićemo, kad se slažete da vam treba pomoć, uvešćemo jednu malu ОБЗНАНУ takoreći ОБЗНАНИЦУ :lol:
 
И Тито није имао ништа у свом власништву ... а све је било његово.
Вољени нам преЦедник иде тим путем, да постане други Броз ... доживотни председник ... да нема ништа а све што пожели да је његово.
Човек је умислио да све док нам је он председник - Србија је на најбољем путу.
Манекен к'о сваки манекен ... опседнут је само тиме да се - слика ... и да ли је на сликама испао добро !
 
boris je samo štedljivi macan, ništa više...npr. svi predsednici su dobili pozive za njih i njihove supruge da prisustvuju olimpijadi u pekingu, i svi odreda su poveli svoje lepše polovine tj. supruge na olimpijadu, a jedino je štedljivi boris umesto svoje supruge poveo svog učenika vučka...:roll:

0105.jpg
 
Kada je reč o pokretnoj i nepokretnoj imovini predsednika bivše Jugoslavije novi hrvatski predsednik Ivo Josiović "šije" većinu lidera. Za njim mnogo ne zaostaju ni predsednici Makedonije i Crne Gore Đorđe Ivanov i Milo Đukanović.


Predsednik Srbije Boris Tadić je jedini od svih šefova zemalja sa prostora bivših jugoslovenskih republika nema stan ili kuću svom vlasništvu, a za razliku od većine podanika, ne poseduje čak ni automobil.

Imovinska karta predsednika Srbije ima samo jednu stavku: ušteđevina od 50.000 evra, koju je dobio od roditelja posle prodaje njihovog stana, a za potrebe kupovine sopstvenog. Pare su još na računu, a prema trenutnom stanju na tržištu nekretnina u Beogradu, predsednik jedva može sebi da priušti garsonjeru od 22 kvadrata na Vračaru, ili jednoiposoban stan do pedesetak kvadrata u nekom od prigradskih naselja, kao što su zemunska Altina ili Kaluđerica.

U odnosu na Tadića, novoizabrani predsednik Hrvatske Ivo Josipović pravi je rokfeler, a po prijavljenom bogatstvu prilično šije i ostale lidere država bivše SFRJ.

Josipović je svoje pravničke i kompozitorske veštine u „pretpredsedničkoj“ fazi života znao dobro da unovči, pa je godišnje od toga zgrtao oko 60.000 evra.

Supruga Tatjana, takođe profesor prava, popunjava kućni budžet koji godišnje dobaci i do 137.000 evra. Novi hrvatski predsednik u banci šteka 300.000 evra i povrh svega nema problem sa stambenim prostorom. Bračni par Josipović ima četiri velika stana, a vozi se “mazdom 5“ i „opel merivom“.

Predsednik Makedonije Đorđi Ivanov po prijavljenom bogatstvu malo zaostaje za novim hrvatskim predsednikom. On poseduje zemljište u Skoplju vredno oko 24.195 evra i “tojotu korolu“ 2007. godište (oko 12.700 evra), a na računu ima 31.145 evra i 204.222 denara. Ivanov je prijavio da ima i 3,4 miliona denara (oko 54.800 evra) zajedničke imovine od prodaje stana. Njegova supruga Maja Ivanov vlasnica je stana u Skoplju čija je vrednost oko 80.000 evra.

Predsednik Crne Gore Filip Vujanović očigledno ne kuburi sa životnim prostorom. Prema imovinskoj karti, on poseduje vikendicu u Sutomoru i dva stana u Podgorici. Osim mesečne plate od oko 1.800 evra, Vujanović nema druge prihode niti poseduje pokretnu imovinu.

Tadiću je po evidentiranoj skromnosti najbliskiji Željko Komšić, predsedavajući Predsedništva BiH. On mesečno zarađuje 1.000 evra i ima stan u Sarajevu, koji je procenjen na oko 37.000 evra. U imovinskoj karti je naveo i da je zadužen oko 70.000 evra.

Zanimljivo je da je Slovenija jedina država bivše Jugoslavije koja ne objavljuje podatke o prijavljenoj imovini svojih funkcionera. Kako su nam objasnili u slovenačkoj antikorupcijskoj komisiji, predsednik Slovenije Danilo Turk je, kao i svi javni delatnici, morao da priloži svoju imovinsku kartu, ali se ona, prema zakonima u toj zemlji, ne sme objavljivati.

http://www.mondo.rs/s158040/Info/Press_izbor/Alo-_Ko_je_najbogatiji_predsednik_u_Ex-Yu.html
 
Negde procitah imovnu kartu Bote. Samo sto nisam zaplakao kad sam video koja je sirotinja. A Dinkic nema radnu sobu u svom dvosobnom stanu niti para da se prosiri. Djelic je dosao iz inostranstva, napustio super placeni posao da nama pomogne i godinama spava na tetkinom kaucu. Prosecan gradjanin Srbije ima stan ili kucu, kola, nesto malo ustedjevine, dedovinu na selu, a prilican broj i nesto vise - u principu vecu imovinu nego sto prijavljuju politicari. Svi koji kazu da zloupotrebljavaju polozaj da bi se obogatili i da je politika unosan posao debelo lazu.
 
Negde procitah imovnu kartu Bote. Samo sto nisam zaplakao kad sam video koja je sirotinja. A Dinkic nema radnu sobu u svom dvosobnom stanu niti para da se prosiri. Djelic je dosao iz inostranstva, napustio super placeni posao da nama pomogne i godinama spava na tetkinom kaucu. Prosecan gradjanin Srbije ima stan ili kucu, kola, nesto malo ustedjevine, dedovinu na selu, a prilican broj i nesto vise - u principu vecu imovinu nego sto prijavljuju politicari. Svi koji kazu da zloupotrebljavaju polozaj da bi se obogatili i da je politika unosan posao debelo lazu.


Predlazem svima da skupimo novcanu pomoc i nasem ministru Djelicu, posto spava na tetkinom kaucu, da kupimo bar radni sto i komp, pa da moze i kod kuce nesto da uradi...
:zskace: :zskace: :zskace: :zskace:

Tacka.
:rtfm:
 
Kako nije mogao sebida pomogne?
Pa vidis li ti covece kolike je vile,devizne racune,bazene,vozne parkove prebacio na rodbinu,prijatelje i agente z:mrgreen:

ma mene zanima pocetak...bio lumperproleter...koje su to osobine za vodju...??? to je bilo OK za komunistu...ali za coveka koji pretenduje da nas uvede u kapitalizam...??? a nema nista--tacnije nije imao...
 
Eto sad moze da vam bude krivo jer se vidi da je Tadic skroman i nemozete da mu nadjete manu!

Boze, ovo ona ista picololeone koju sam ranije poznavala ovdez:mrgreen:
Nije mana imati 52. godine, dvoje dece, a nemati nigde nista?!
Ili misli dozivotno stanovati u predsednickoj palati? Ustav mu to ne dozvoljava...
Pa, kakav je domacin covek koji ni sebi nije skucio, a hoce Srbiji?
U svakom slucaju, on moze racunati na roditeljski stan, a da se mi hvalimo predsednikom koji je jedini predsednik u svetu da nema ni stan ni auto, meni je malo degutantno.
Skroman ili neodgovoran?
Pustahija?
Sta god, tek, kod nas u Srbiji se kaze: Ko do 20-e ne nauci, do 30-e ne stekne...z:mrgreen:
 

Back
Top