Tadic,najavio reformu (centralizaciju) DS i obecao clanovima znoj i suze !!!

Tadić najavio reformu Demokratske stranke

05. decembar 2009. | 15:43
Izvor: Beta

Predsednik Demokratske stranke Boris Tadić najavio je danas reformu DS-a i pozvao Glavni odbor da do naredne skupštine stranke razmišlja o tome da "DS mora da se dodatno centralizuje".


http://www.emportal.rs/vesti/srbija/106502.html

"Samo centralizovan DS može da sprovede decentralizaciju", rekao je Tadić na otvorenom delu sednice Glavnog odbora DS-a u Sava centru i istakao da stranku čekaju velika i teška dela.

Obećavam vam znoj i suze, kazao je on i dodao da će se DS suprotstaviti svakom pokušaju slabljenja integriteta države i njenih centralnih institucija.

Meni ovde nista nije jasno...mozda vama jeste ???

Ili sam lud ja ili Dzordz Kluni !?

Jel moze neko da mi rastumaci ovo sto je on rekao ???


Сеча кнезова и дахија, и благи прелаз на старе добре традиције диктатуре
 
Samo centralizovan DS može da sprovede decentralizaciju

e020.gif
e020.gif
e020.gif
 
Srbi prate evropske trendove ali one koji su bili u modi pre 50 godina.




Najveci deo EU zemalja hoce da centralizuje vlast i posebno da kastrira ogromne administracije federalnih jedinica.


Srbiju treba po obstinama decentalizati.

Ali srbi su evropski od evropljana ocigledno.


I ja mislim da je jedino dobro resenje,Srbija bez pokrajina i regiona sa malo povecanim nadleznostima opstina po pitanjima od lokalnog znacaja i karaktera !
 
Мистер Кен је заборавио да обећа и крв?

Тако гласи званично гесло Черчила: "крв, зној и сузе".

Али, ту је НАТО (ако затреба) да му сачува фотељу...

Тачно, подигао и БоТа ногу.
Неко једном рече да у школи за ретардирану децу, често је и директор школе на сличном нивоу. Једино страда колатерална мањина.
 
Тачно, подигао и БоТа ногу.
Неко једном рече да у школи за ретардирану децу, често је и директор школе на сличном нивоу. Једино страда колатерална мањина.

Ako BoTa Kluni ne smeni sve sa Voždovca i raspusti Odbore on je sledeći koji puca.
DJilas će se izvući ali šatirani neće.:D
 
Tadić najavio reformu Demokratske stranke

05. decembar 2009. | 15:43
Izvor: Beta

Predsednik Demokratske stranke Boris Tadić najavio je danas reformu DS-a i pozvao Glavni odbor da do naredne skupštine stranke razmišlja o tome da "DS mora da se dodatno centralizuje".


http://www.emportal.rs/vesti/srbija/106502.html

"Samo centralizovan DS može da sprovede decentralizaciju", rekao je Tadić na otvorenom delu sednice Glavnog odbora DS-a u Sava centru i istakao da stranku čekaju velika i teška dela.

Obećavam vam znoj i suze, kazao je on i dodao da će se DS suprotstaviti svakom pokušaju slabljenja integriteta države i njenih centralnih institucija.

Meni ovde nista nije jasno...mozda vama jeste ???

Ili sam lud ja ili Dzordz Kluni !?

Jel moze neko da mi rastumaci ovo sto je on rekao ???

Рекао је:
Ништа брига ништа стрес пијте само краш експрес.
 
Уопште ми није јасно ко га узима за озбиљно !?

Па он нема никакву преставу о себи а камо ли о држави и њеном развоју. Само се држи оне старе да увек мора нешто ново да изјави иначе не би то био он. Сад, што су то све саме високоумне мисли недораслог детета то није његов проблем. То је проблем свих нас које тако здушно терорише.
 

Back
Top