Tadić na proslavi svršenih studenata vojne akademije

Kohen:
[/B]

Gresis..........upravo su SAD , koje su dugo bile protiv rasturanja SFRJ.....imale interes da im JAKA SRBIJA bude partner br 1 na Balkanu.................

Ali, nikome nije bilo u interesu , da ONAKVA, SLOBINA i SESELJEVA Srbija bude jaka...
Verujem da je to bila istina na samom početku raspada SFRJ, i ne Srbi već SFRJ. A onda su se prilagodili Nemačkom "planu" ... i ta priča oko Srba na Balkanu
posle raspada ne stoji, naprotiv - već sam objasnio - a Sloba ili Šešelj su samo izgovori ...
Evo već 6 godina - još nas muče. Prijateljima se valjda pomaže ...
Gde su ti efekti pomoći ?
 
Lacibg:
Verujem da je to bila istina na samom početku raspada SFRJ, i ne Srbi već SFRJ. A onda su se prilagodili Nemačkom "planu" ... i ta priča oko Srba na Balkanu
posle raspada ne stoji, naprotiv - već sam objasnio - a Sloba ili Šešelj su samo izgovori ...
Evo već 6 godina - još nas muče. Prijateljima se valjda pomaže ...
Gde su ti efekti pomoći ?

Jos je rano da se, posle onog rata, nazivamo prijateljima..............ali, naznake za pocetak "jednog lepog prijateljstva" :D postoje....................

Dalje, odobreno je mnogo kredita, pod vrlo povoljnim uslovima, primljeni smo rekordno brzo u sve organizacije ...................

Ako se budemo ponasali pametno , sa prsto, na celu, umesto na obaracu.........imamo sansu, jacu nego Slovacka..............
 
AcaBg82:
Prekrasno, da da prekrasna parada.

Samo pazi ovo Srpska vojska hmmm ajde i da prodje, a na sve to himna koja velica srbe a ostale narode koji ovde zive ko ****.

Ko ce da se kladi da ce ovo Evropa da prokomentarise u najnegativnijem smislu. Postavi ce pitanje sta je sa ostalim narodima. Sto se ostali ne spominju u himni.

Samo gledajte.
Ma zabole Zapad za reči himne.....Trust me ;) .......To je za njih formalnost.....
 
serb_pagan:
ako uradimo sve sto od nas zahtevaju,bice JAKE SRBIJE..u suprotnom...zna se..usluga za uslugu...tako to funkcionise..
Ovo što pričaš je "štap i šargarepa" a ne interes jake Srbije

Pokazivanje interesa nezavisne SFRJ (od 1950 pa nadalje) su lepo
pokazali i Rusija i Amerika - tako se to radi kad je interes u pitanju.
Neverovatni krediti po povoljnim uslovima itd.
 
AcaBg82:
Prekrasno, da da prekrasna parada.

Samo pazi ovo Srpska vojska hmmm ajde i da prodje, a na sve to himna koja velica srbe a ostale narode koji ovde zive ko ****.

Ko ce da se kladi da ce ovo Evropa da prokomentarise u najnegativnijem smislu. Postavi ce pitanje sta je sa ostalim narodima. Sto se ostali ne spominju u himni.

Samo gledajte.

Pa jel ovo Srbija ili sta.Velica srpski narod zato sto je himna srpske drzave i naroda a u himni se niko ne vredja.Da nije mozda trebala da ostane hej sloveni?
Dosta vise sa tim sranjima,pa da li si gledao nekada HTV.Pa tamo i u reklamama i u svim drugim sitnicama uvek imas ono hrvatski....;hrvatska voda,hrvatsko voce,hrvatski cvarci.....Pa i tamo bas nisu 100% Hrvati.
 
Lacibg:
Ovo što pričaš je "štap i šargarepa" a ne interes jake Srbije

Pokazivanje interesa nezavisne SFRJ (od 1950 pa nadalje) su lepo
pokazali i Rusija i Amerika - tako se to radi kad je interes u pitanju.
Neverovatni krediti po povoljnim uslovima itd.
izvini,ali pozivanje na SRFJ i situaciju u svetu za vreme blokovske podele i poredjenje sa situacijom danas je hm...u najmanju ruku diskutabilno...ustvari,ta i danasnja situacija nemaju gotovo ni jedan zajednicki element na osnovu koga bi se mogla izvuci paralela sa situacijom danas
 
Torrente-BG:
Pa jel ovo Srbija ili sta.Velica srpski narod zato sto je himna srpske drzave i naroda a u himni se niko ne vredja.Da nije mozda trebala da ostane hej sloveni?
Dosta vise sa tim sranjima,pa da li si gledao nekada HTV.Pa tamo i u reklamama i u svim drugim sitnicama uvek imas ono hrvatski....;hrvatska voda,hrvatsko voce,hrvatski cvarci.....Pa i tamo bas nisu 100% Hrvati.
Što se sastava Hrvatske tiče tačno je da nije 100% ... imaju još 2 Srbina
3 Italijana i 4 Nemca .... Tek da nije potpuno čisto ...
 
Kohen:
Jos je rano da se, posle onog rata, nazivamo prijateljima..............ali, naznake za pocetak "jednog lepog prijateljstva" :D postoje....................

Dalje, odobreno je mnogo kredita, pod vrlo povoljnim uslovima, primljeni smo rekordno brzo u sve organizacije ...................

Ako se budemo ponasali pametno , sa prsto, na celu, umesto na obaracu.........imamo sansu, jacu nego Slovacka..............
Ma svi smo mi jedna velika intergalaktička porodica :-D
cover_lg.jpg
 
serb_pagan:
jednostavno,NATO pakt predstavlja deo "paketa" za ulazak u evroatlanske integracije,i ulazak srbije je deo plana cije konture mi mozemo samo da naziremo...

sto se tice "potpuno legalnog" dela teritorije,moje misljenje je da srbija mora sto pre da se odrekne teritorije na kojoj zivi 2 miliona ljudi krajnje neprijateljski raspolozenih prema ovoj drzavi i koja predstavlja bespotreban teret za ionako izmucenu zemlju...

Ja sam duboko uveren da Severna Irska, Maldivi (ili Folklandi), Sveta Helena, Gibraltar... mnogo koštaju Veliku Britaniju, Da Francuska polinezija mnogo košta Francusku, Čečenija, a posebno Kurili Rusiju, Južna Osetija Gruziju, Nagorno Karabah Azerbejdžan...
Šta li je tek sa ostrvljem Bouvet koja se nalaze 8000 milja daleko od matice Norveške...
Cook Islands koja pripadaju Novom Zelandu itd. itd. pa ih se nešto ne odriču.
A Slovenci i Hrvati umalo da zarate zbog par stotina kvadratnim metara oko reke Mure...
 
DraGo70:
Ja sam duboko uveren da Severna Irska, Maldivi (ili Folklandi), Sveta Helena, Gibraltar... mnogo koštaju Veliku Britaniju, Da Francuska polinezija mnogo košta Francusku, Čečenija, a posebno Kurili Rusiju, Južna Osetija Gruziju, Nagorno Karabah Azerbejdžan...
Šta li je tek sa ostrvljem Bouvet koja se nalaze 8000 milja daleko od matice Norveške...
Cook Islands koja pripadaju Novom Zelandu itd. itd. pa ih se nešto ne odriču.
A Slovenci i Hrvati umalo da zarate zbog par stotina kvadratnim metara oko reke Mure...
To je bilo ''bockanje'' da obe strane vide koliko je koja daleko spremna da ide 8-)
 
serb_pagan:
izvini,ali pozivanje na SRFJ i situaciju u svetu za vreme blokovske podele i poredjenje sa situacijom danas je hm...u najmanju ruku diskutabilno...ustvari,ta i danasnja situacija nemaju gotovo ni jedan zajednicki element na osnovu koga bi se mogla izvuci paralela sa situacijom danas
Vidi, nije diskutabilno. Evo ti primera iz današnjice :
EU je veoma stalo da naš budžetski i finansijski status bude - kako nasta onaj izraz - transparentan i da podaci budu dostupni svima - pa i njima. I znaš šta su uradili ?
Pod hitno (obzirom da mi nemamo para) poslali su komjuterske opreme svim budžetskim upravama - DONACIJA EU - ogromne vrednosti.
Tako se pokazuje pravi interes !
Nije njima do nas nego hoće da imaju uvid u podatke - efikasno, najsavremenijim
sistemom !
 
DraGo70:
Ja sam duboko uveren da Severna Irska, Maldivi (ili Folklandi), Sveta Helena, Gibraltar... mnogo koštaju Veliku Britaniju, Da Francuska polinezija mnogo košta Francusku, Čečenija, a posebno Kurili Rusiju, Južna Osetija Gruziju, Nagorno Karabah Azerbejdžan...
...
Britanija,Francuska,Rusija,Kina...velesile,kojima odvajanje za te,da ih nazovem "problematicne" regione ne predstavlja bas toliki teret u poredjenju sa srpskim odvajanjima za kosovo...ovo chisto sa ekonomske strane..sa druge strane gore nabrojane teritorije imaju minoran broj neprijateljski raspolozenih stanovnika u odnosu na ukupan broj stanovnika velesila koje s njima imaju probleme..opet,ni ta paralela ne stoji
 
Lacibg:
Vidi, nije diskutabilno. Evo ti primera iz današnjice :
EU je veoma stalo da naš budžetski i finansijski status bude - kako nasta onaj izraz - transparentan i da podaci budu dostupni svima - pa i njima. I znaš šta su uradili ?
Pod hitno (obzirom da mi nemamo para) poslali su komjuterske opreme svim budžetskim upravama - DONACIJA EU - ogromne vrednosti.
Tako se pokazuje pravi interes !
Nije njima do nas nego hoće da imaju uvid u podatke - efikasno, najsavremenijim
sistemom !
hm.nismo se razumeli...ovo sto ti navodis nema veze sa titovom jugoslavijom i njenim balansiranjem izmedju dva bloka...
 

Back
Top