Tadić među prvih 10. najuticajnijih evropskih političara

"O pokojniku sve najlepse" - nekad je bilo pravilo u ovom narodu koje se postovalo vise od zakona.....Svaki covek je jedinstven kako za sebe tako i za druge,pa i mi koji ovde sudimo o necem i nekom a sami nismo stisli ni petlju niti imamo rasta misliti da bi bili bolji....A ZORAN je znao biti dovoljno mali da bi bio VELIKI ...

O pokojniku sve najlepse? Dobro, o pokojniku sve najlepse.
Pa dobro, eto lepo je to sto je mrtav.
Inace ne mogu da se setim bilo sta drugo sto je lepo u vezi Djindjica.
 
O pokojniku sve najlepse? Dobro, o pokojniku sve najlepse.
Pa dobro, eto lepo je to sto je mrtav.
Inace ne mogu da se setim bilo sta drugo sto je lepo u vezi Djindjica.

Blago majci koja te rodila...njoj se nista lepse u zivotu nije moglo desiti.....
pa ziveo ti njoj i nama sto godina, ne bi li Bog imao vremena uliti malo pameti
tamo gde je nema.
 
ŠTA STE SMOROVI NAPALI TADIĆA ZATO ŠTO SU GA IZABRALI ZA UTICAJNOG POLITIČARA. PA TREBA DA VAM JE DRAGO DA SE NEKO I SETIO NAŠEG PREDSEDNIKA . A PO TOME KAKO NAM CENE PREDSEDNIKA TAKO I CENE DRŽAVU KOJU ON PREDSTAVLJE TJ. SRBIJU. AKO SMO NA 9 MESTU ONDA JE DOBRO ZNAČI EVROPA JE POČELA DA NAS RESPEKTUJE. ZNATE LI GDE SMO BILI PRE. A NA KOM MESTU JE BIO KOŠTUNICA KAO PREDSEDNIK U EVROPI. NIKO GA NIJE N I POMINJAO. SEĆAM SE KADA JE POSLE 2000.TE ENGLESKA KRALJICA POZVALA KOŠTUNICU NA DVOR, KAO ETO DEMOKRATSKOG PREDSEDNIKA, KADA JE ON PROGOVORIO ONA JE MISLILA DA JE POZVALA MILOŠEVIĆA. MISLIM DA GA VIŠE NISU NIGDE NI ZVALI I AKO JESU SAMO DA BI MU NEŠTO NAREDILIz:plez:z:plez:z:plez:z:plez:z:plez:
 
Ma zebro Sloba je najjaci lik bio, ja svaki dan placem za njime uvece, sto li nam ga ikada smakose njega :(. On je bio srpska majka, ovi sada tadic i kompanija sve lopovska bagra.. Mnogo se bolje ranije zivelo.. dobra stara vremena..

A Mira bila srpski tata. Joj sad tek vidim koliko su bili perverzni,ni Slavica-Đukić im nije mogla pomoći kao lekar specijalista-:sanke:
 

Back
Top