Тадић : Хрватска се меша у унутрашње ствари Србије

po cemu je to nastup RH na MSP mijesanje u unutrasnje stvari Srbije ? i zasto je to "noz u leda" ?..
a sto se tice mesica, vec sam rekla...ni u samoj RH ga nitko ne uzima za ozbiljno, zasto bi vi, po mom misljenju to ni nije sluzbena politika RH, to je mesicev licni bezobrazluk i cobanstvo (dodik mu se neda zezati a on kao predsjednik bosnjaka...)
najbolje da ga albanci zadrze dolje ili exportiraju u sarajevo
 
po cemu je to nastup RH na MSP mijesanje u unutrasnje stvari Srbije ? i zasto je to "noz u leda" ?..
a sto se tice mesica, vec sam rekla...ni u samoj RH ga nitko ne uzima za ozbiljno, zasto bi vi, po mom misljenju to ni nije sluzbena politika RH, to je mesicev licni bezobrazluk i cobanstvo (dodik mu se neda zezati a on kao predsjednik bosnjaka...)
najbolje da ga albanci zadrze dolje ili exportiraju u sarajevo
Цела та прича је свирање...ако има овде неко од политичара да ваља,смањиће робну размену са Хрватском.:cool:Имате с друге стране Словенце,покушајте да за*бавате њих и да им продате вашу робу.То би било то.:)
 
Filip i Stipe „slave“ Božić u Prizrenu

Četvrtak - 10.12.2009

Predsednici Crne Gore i Hrvatske Filip Vujanović i Stjepan Mesić juče i danas se u Zagrebu dogovaraju o detaljima zajedničke posete Kosovu!

Састало се зло и горе, да се мало разговоре.

Немају где да се нађу, к'о последњи клошари, па у туђој кући.
 
Цела та прича је свирање...ако има овде неко од политичара да ваља,смањиће робну размену са Хрватском.:cool:Имате с друге стране Словенце,покушајте да за*бавате њих и да им продате вашу робу.То би било то.:)

hrvatska je bez srbije 0
 
Цела та прича је свирање...ако има овде неко од политичара да ваља,смањиће робну размену са Хрватском.:cool:Имате с друге стране Словенце,покушајте да за*бавате њих и да им продате вашу робу.То би било то.:)

ako doista mislis da je to u interesu Srbije, onda to propagiraj masovnije...:)
 
Након таквих хрватских подривачких потеза, ово је никаква реакција, а ово обашка: "надам се да немају
намеру да односе две државе спусте на нижи ниво - рекао је Тадић"!!!!
:rtfm:

Уместо да Србија повуче конкретан потез, он се прибојава да Хрватска не спусти односе на нижи ниво!?! :evil:

ne mogu da trazim sad sto sam pisao letos...ali sam tvrdio da cim prodje turisticka sezona braca crnogorci i hrvati ce opet oplesti po srbima...ko se seca tvrdio sam da nas oni postuju cak i vole 4 meseca---dok im traje turisticka sezona...4 meseca nas preziru i smisljaju sta mogu da nam napakoste preostala 4 meseca kad nas cak i otvoreno mrze...
 
ne mogu da trazim sad sto sam pisao letos...ali sam tvrdio da cim prodje turisticka sezona braca crnogorci i hrvati ce opet oplesti po srbima...ko se seca tvrdio sam da nas oni postuju cak i vole 4 meseca---dok im traje turisticka sezona...4 meseca nas preziru i smisljaju sta mogu da nam napakoste preostala 4 meseca kad nas cak i otvoreno mrze...

Ма јасно је то огромној већини овде.
Па видео си на једној анкети о најнепопуларнијим личностима екс ЈУ, Мило води одмах иза Тачија и Харадинаја.
 
Ма јасно је то огромној већини овде.
Па видео си на једној анкети о најнепопуларнијим личностима екс ЈУ, Мило води одмах иза Тачија и Харадинаја.

e pa sad kad su ukinute vize...i ako su srbi bar malo pametni...pomenuta braca moci ce komotno da nas mrze barem 11 meseci godisnje....jos ako grcka i bugarska budu pametne pa ukinu bilo kakve takse...videcemo dogodine koliko cemo se voleti i uvazavati...
 
pa da srbija nastupa marketinski agresivno kao sto hrvatska nastupa u bih, pola prehrambenih proizvoda iz hrvatske moglo bi na spaljivanje. em su losijeg kvaliteta em su skuplji. npr.mlijecna i mesna industrija, pa keksi,cokolade.... sve je jeftiniji od 10-50%
U BG-u je hrvatska roba uglavnom jeftinija od naše,ali pošto vidim da je ono što se uvozi iz Nemačke i Austrije još jeftinije a daleko bolje,mislim da bi ako se bilo šta bude kretalo normalno,hrvatsku robu treba izbaciti iz ponude.
 
e pa sad kad su ukinute vize...i ako su srbi bar malo pametni...pomenuta braca moci ce komotno da nas mrze barem 11 meseci godisnje....jos ako grcka i bugarska budu pametne pa ukinu bilo kakve takse...videcemo dogodine koliko cemo se voleti i uvazavati...

Није ни мржња најгора, најгори је презир, а то због сервилне политике ових наших властодржаца имамо.

http://forum.krstarica.com/threads/315398

Ево те анкете, у којој су испред Мила само злочинци Чеку и Тачи, значи народу је све јасно, "елита" ништа
не схвата...
 
Zato sto je Hrvatska jedina otvorila pitanje autonomnih pokrajina kao takvih, zagovarajuci tezu da one (obe) imaju pravo na nezavisnost.

pri tome je besramno lazno i podlo ( ne moze se reci da ona nije znala procitati ustav iz 1974) navodila da su "autonomne pokrajine bile konstutivni djelovi sfrj" , gdje je slucajno zaboravila dodati "u okviru srbije"
 
pri tome je besramno lazno i podlo ( ne moze se reci da ona nije znala procitati ustav iz 1974) navodila da su "autonomne pokrajine bile konstutivni djelovi sfrj" , gdje je slucajno zaboravila dodati "u okviru srbije"
Naravno. U sustini sve se svodi na to da je Hrvatska iskasapila taj ustav i selektivno iznosila podatke iz njega, a sa kojim ciljem? Pa, recimo da mi teorije po kojima su se Hrvati naostrili da nas zaebu gde stignu i da im je to ni manje ni vise nego dugorocna drzavna politika vise ne zvuce toliko blesavo.
 
Naravno. U sustini sve se svodi na to da je Hrvatska iskasapila taj ustav i selektivno iznosila podatke iz njega, a sa kojim ciljem? Pa, recimo da mi teorije po kojima su se Hrvati naostrili da nas zaebu gde stignu i da im je to ni manje ni vise nego dugorocna drzavna politika vise ne zvuce toliko blesavo.[/QUOTE
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hoce da budu posto-poto lider na ovim prostorima, (koliko samo upinjanja da dokazu da oni spadaju u zapadni Balkan, a Srbija u istocni) a koristice sva raspoloziva sredstva koja im dodju pod ruku.
A, dodje im dosta toga.
Hrvatska nikada nije bila fer "igrac",niti ce biti.
Treba je izbegavati i po horizontali i po vertikali.
 
..vjerovatno..gledaju malo drugačije na povijesna dogadjanja sa ovih prostora..misim.ono.iz novije povijesti...WW1....;).WW2...;).90-te..;).skužili ljudi u čemu je problem.. drže se one narodne ....bolje spriječiti nego liječiti..jeftinije je....

Da je stvarno tako, vas i Nemaca (recimo , mada neka se ni drugi ne osecaju izostavljenim) ne bilo...ali eto bedaka, Vatikan ocito moze jos mnogo vise i gore. :rtfm:
 
po cemu je to nastup RH na MSP mijesanje u unutrasnje stvari Srbije ? i zasto je to "noz u leda" ?..
a sto se tice mesica, vec sam rekla...ni u samoj RH ga nitko ne uzima za ozbiljno, zasto bi vi, po mom misljenju to ni nije sluzbena politika RH, to je mesicev licni bezobrazluk i cobanstvo (dodik mu se neda zezati a on kao predsjednik bosnjaka...)
najbolje da ga albanci zadrze dolje ili exportiraju u sarajevo

:roll:
 
Након таквих хрватских подривачких потеза, ово је никаква реакција, а ово обашка: "надам се да немају
намеру да односе две државе спусте на нижи ниво - рекао је Тадић"!!!!
:rtfm:

Уместо да Србија повуче конкретан потез, он се прибојава да Хрватска не спусти односе на нижи ниво!?! :evil:

Hrvatska je paravan. Nemci vuku poteze u cilju jačanja političkih pozicija za legitimizaciju odvajanja Vojvodine.
 
Naravno. U sustini sve se svodi na to da je Hrvatska iskasapila taj ustav i selektivno iznosila podatke iz njega, a sa kojim ciljem? Pa, recimo da mi teorije po kojima su se Hrvati naostrili da nas zaebu gde stignu i da im je to ni manje ni vise nego dugorocna drzavna politika vise ne zvuce toliko blesavo.

Ma, ne vode oni svoju nego nemačku politiku, a k'o vele, ogrebaće se usput. Hoće...
 

Back
Top