Тадић: дајемо само мало мање од независности!!!

Strela:
Ајде да преко тога и пређемо, али нико нормалан не може прећи преко његовог одласка у Сребреницу, а истовремено не одласка у Братунац, такође и његово
мизерно нуђење да присуствује Руговиној сахрани, о осталим битним државничким
промашајима не могу ни да говорим јер ме моментално заболи глава... :?
...И да ипак додам његов трррк у ЦГ (замало није отрчао пешице), да честита неовисни "Ђуканистан", а Мило дан касније у Бриселу узвратио како и заслужује - назвавши га "само једним безутицајним политичарем у Србији".
 
Nevernik u to:
Ljudi shvatite da je Kosovo izgubljeno tacno na danasnji dan pre 7 godina,kada je Milosevic i njegova vojska potpisala kapitulaciju i predaju Kosova!

vidbudale9hz.gif
 
untouchable:
Нек Тадић дели некоме своје родно Сарајево шаком и капом, ако сме.
Или имање његових Францетовића! Тај љигавко има резервне домовине: ЦГ, БиХ и Хрватску! Ми друге ни домовине ни отаџбине немамо, а ово што имамо није ни на продају ни на предају!
 
Strela:
За људе који мисле озбиљно да се баве политиком, дакле "пуцају"
на председничку или премјерску функцију, неопходно је да су нормални,
ожењени људи са децом и то је тако у целом нормалном свету, не знам
за Бангладеш, Чад и Нигер...

znaci ko nema decu i nije ozenjen, taj nije normalan?
Kostunica nema decu...
nego, u cemu je onda problem sa Tadicem?
 
Strela:
Да, и ја знам за то да му је прва супруга отишла у манастир и то је једнинствен случај, нисам никада раније чула за неки сличан пример, тако да то доста говори о њему...Свуда у свету за председнике се бирају породични људи, обавезно са женом, децом и кућним љубимцем, без мрља у прошлости, а код нас може и човек чија је жена побегла од њега, главом без обзира, у манастир...

Клинтон је имао жену и дете, жену је варао са многим приправницама у Белој кући (Моника Левински нпр.) што и гђа. Хилари зна, али се њих двоје још нису разишли јер сада и она гради политичку каријеру (а вероватно зна за овакве ставове - "за председника се бирају нормални породични људи...").
Анте Готовина има жену и дете, Легија има жену, Фрањо Туђман има жену и децу и вероватно је имао кућног љубимца...
Ух, ал' је чињеница да неко има жену и дете сама по себи довољна да неко буде "добар председник".
Одакле ти овакав став, да ми је знати...
Ово са одласком Тадићеве бивше у самостан ми личи на оно када су нападали Коштуницу што има за кућне љубимце мачке...
Ама људи одакле ви само вучете паралеле, па то је за Гиниса...
 
Sta se bre palite? Kosovo odavno nije srpsko jer tamo nema Srbalja. A i da nam ga ponude na tacni ne treba nam, treba shipci da se sire onda i po jugu Srbije. U stvari vec kupuju kuce po Vranju! Da li bi vi prodali kucu u Vranju za veliku lovu i onda za iste kupili stan u Breogradu? Ljudi su pohlepni, a lako je vama da laprd-ate po forumu iz fotelje u Shumadiji. Ako toliko volite zemlju nasih otaca onda se preselite na jug ili pravite decu ko siptari
 

Back
Top