Tačke protiv Facebook-a

Da li treba zabraniti facebook?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
HotGirls1-1.jpg


:ok:
 
I JA IMAM FEJSBUK PROBLEM, pa reko da pitam ima li josh neko. naime:

..... jutros iskoristim ja onu novu opciju za chije je postojanje pisalo obaveshtenje na svachiijem news fedu miliona i miliona korisnika fejsbuka.... ono da dobijem juzernejm, i tako ja otkucam da mi bude facebook.com/miroslavviii , imam shta da vidim! niko od prijatelja ne mozh da mi udje na profil! pishe

The page you requested was not found.

You may have clicked an expired link or mistyped the address. Some web addresses are case sensitive.

* Return home
* Go back to the previous page

shta sad. shta sad. moja fejsbuk stranica mi je sve shto imam u zhivotu!!! :D

Još jedno "zašto"!
 
GZ:
Imas li ti dokaze za ove tvrdnje momce????
Mozemo i imamo pravo da sumnjamo u kojesta, da se nerviramo zbog ovog, ali ovako ozbiljna prica, hocu reci optuzba bi trebalo da se dokaze bar jednim opipljivim dokazom..
Ko ovo javno cita, a ne poznaje stvar, moze i da povjeruje u ovakve tvrdnje, cak i ako si u pravu, opet se ne moze ovako optuzivati bez bar nekog argumenta :)

Hahahaha...Da lli mozes stvarno da budes toliko slep..pogledaj slavu microsofta..mislis da se sve to dobilo postenim radom.Koliko god da su dobri nema sanse da ne saradju sa FBI ili tako nesto..Mislim da je njihova slava najveci dokaz..ali ako ti opet ne verujes,stavi prst na celo pa razmisli malo o svemu...;););) :ok::think:
 
Hahahaha...Da lli mozes stvarno da budes toliko slep..pogledaj slavu microsofta..mislis da se sve to dobilo postenim radom.Koliko god da su dobri nema sanse da ne saradju sa FBI ili tako nesto..Mislim da je njihova slava najveci dokaz..ali ako ti opet ne verujes,stavi prst na celo pa razmisli malo o svemu...;););) :ok::think:

Zašto ne bi bilo poštenim radom?

Niko te ne tera da klikneš (osim tvog uma koji mora sve da proba i da vidi, da sve čuje i zna).
Mi sami nismo svesni da zavisimo oko stvari koje nas okruzuju.

Na face-u se tračare poznaju.
original: na boju se junaci poznaju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top