Taci i drugari...jos malo cinjenica!

pa ako je izbacivanje sa posla zbog "nepodobnosti" bila ponacionalnom principu, normalno da je i pomoc bila. i sto enko rece, nisu samo kosovari davali, bilo je i albanaca iz makedonije, crne gore,a bilo je i drugih. ja znam svedjane koji su davali, cisto iz sazaljenja prema nama.
Колико је Срба само избачено 80-их теби заплет на Косову и Метохиј почиње доласком Милошевића али заплет је много старији и насиље над Србима је много пре Милошевића.
 
Колико је Срба само избачено 80-их теби заплет на Косову и Метохиј почиње доласком Милошевића али заплет је много старији и насиље над Србима је много пре Милошевића.

rekoh ja, nasilja je bilo i pre milosevica... sa njime je to samo kulminiralo do nevijdenih granica...makar od WW II
 
rekoh ja, nasilja je bilo i pre milosevica... sa njime je to samo kulminiralo do nevijdenih granica...makar od WW II
Па наравно чак су албански шовинисти запалили и Пећку Патријаршију 1981. колико је та мржња била усмерена према култури и религији Србије да је то страшно.
 
Па наравно чак су албански шовинисти запалили и Пећку Патријаршију 1981. колико је та мржња била усмерена према култури и религији Србије да је то страшно.

rekoh, svet nije video takav teror.... bilo ne ponovilo se
 
rekoh, svet nije video takav teror.... bilo ne ponovilo se

terror1.jpg

Albanian extremists tried to destroy this most holy site of Serb Orthodoxy
Scenes of the burned monastery dormitories in 1981

bwter4.jpg

The charred walls of the Patriarchate Monastery Dormitories
which was burned by Albanian extremists in 1981
 

Back
Top