Svuda podji svojoj kuci dodji!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
friends-1.jpg

Mozda je od svega vaznije sto smo mi u njoj srecni ,i sto imamo oazu da bar na tren pobegnemo od RL... a svima nam je to potrebno..... ;-)
 
tommy gun:
ovde bas veselo,hmmm..hohohoho........aje da odemo u Ameriku da trazimo milostinju od bila gejtsa,koji milion evra pa da kupimo kucu men...hm.....nama!
Pa mi smo gusarsko drustvo bez odgovornosti. Sem sto smo odgovorni da ih opljackamo! :twisted: Pa ce tako i cika bili da prodje ... ako uopste i provali da smo ga uradili .... to bi bilo kao da on ima 350 tona kobasica , a mi mu drpimo jednu iz skladista gde sve vise .... ajde mozda bi i provalio ko ono baja patak kad vidi da mu fali cent u trezoru :lol: :lol:
Primamljivo primamljivo! :mrgreen:
 
Captain Jack Sparrow:
Pa mi smo gusarsko drustvo bez odgovornosti. Sem sto smo odgovorni da ih opljackamo! :twisted: Pa ce tako i cika bili da prodje ... ako uopste i provali da smo ga uradili .... to bi bilo kao da on ima 350 tona kobasica , a mi mu drpimo jednu iz skladista gde sve vise .... ajde mozda bi i provalio ko ono baja patak kad vidi da mu fali cent u trezoru :lol: :lol:
Primamljivo primamljivo! :mrgreen:
brzo an brod idemo za Ameriku!
 
Nije valjda da se osecas ko da si u gostima.Osecaj se ko kod kuce,samo nemoj da bacas ćega na monitor i da ostavljas carape u hodniku. :grin: Pozz...

NADAM SE DA NISI BUKVALISTA,ovo je sve sala,a sad da popijemo po jednu. ;-)
 
lily-sid:
Juuuupiii... zurka!!! ..Baci sve sa sebe, igraj, igraj, sve do jutra..bas te briga sta ce biti sutra... juuuuhuuuuu.... Hej, drustvo, a pice, jel sve pod kontrolom... mislim svega ima ili da se ide u nabavku? :razz: :lol:


Ohhoohhoooo,slusa se DLZ,to im je jedna od boljih. :smile:
A za nabavku me vodi u candy shop da se snabdemo i to je to. :-P
Pozz.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top