Svrsavanje po faci- da ili ne?

Hacking Security Breach GIF by Matthew Butler
 
To je proslost sad nista bez gutanja

Mislim da si donekle u pravu. Moja drugarica je imala tipa koji je prvo insistirao da joj khm po faci, jedva je prihvatila (napominjem da je očekivao ful šminku) onda je prešao na gutanje i to je bilo jedino što ga pali. Posle ga je šutnula jer ga je zanimala samo njena glava, a telo ništa.
Možda je taj lik bio poremećen, a možda samo moderan… ko zna…
 
Mislim da si donekle u pravu. Moja drugarica je imala tipa koji je prvo insistirao da joj khm po faci, jedva je prihvatila (napominjem da je očekivao ful šminku) onda je prešao na gutanje i to je bilo jedino što ga pali. Posle ga je šutnula jer ga je zanimala samo njena glava, a telo ništa.
Možda je taj lik bio poremećen, a možda samo moderan… ko zna…
:lol:
 
Јаој, гледала сам можда најбизарнију емисију икада. Жена ставља маске на лице од сперме да би кожа била лепа што и не би било језиво да јој синови свако јутро не остављају чашицу испред врата своје собе.
Значи, згрозила сам се! А они као да је то најнормалнија ствар на свету. Још се сви снимају.
 
Јаој, гледала сам можда најбизарнију емисију икада. Жена ставља маске на лице од сперме да би кожа била лепа што и не би било језиво да јој синови свако јутро не остављају чашицу испред врата своје собе.
Значи, згрозила сам се! А они као да је то најнормалнија ствар на свету. Још се сви снимају.
Ovo bas i nisam morala da procitam. :sad2:

I odlucno njet za svrsavanje po licu i gutanje.
U jednom periodu mi je ovo drugo bilo fantazija, ali me je proslo zajedno sa mastanjem o tipu koji je to u meni izazivao. I sad mi je sama pomisao na to odvratna. Kao i taj tip.
 
Mislim da si donekle u pravu. Moja drugarica je imala tipa koji je prvo insistirao da joj khm po faci, jedva je prihvatila (napominjem da je očekivao ful šminku) onda je prešao na gutanje i to je bilo jedino što ga pali. Posle ga je šutnula jer ga je zanimala samo njena glava, a telo ništa.
Možda je taj lik bio poremećen, a možda samo moderan… ko zna…
Hej, zamisli svaki put... Ne. Imala sam sex sa jednim, 2 put uzastopno hoće samo oralno da svrši, u usta, po faci, treći put me nije video. Big no.

Kakvo bre gutanje. Samo da se ispljune. Još će to postati mera da li se dobro krešeš i da li ga voliš. Sasvim drugo je po telu. Ja inače ne jedem toliko namirnica, imam gađenje, još to.
 
Poslednja izmena:
Mnogo jadno i smesno ispadne kad se riba gadi, kao pusi i kad strcne prvi mlaz kao da se davi,izvadi ga i u cudu gledam kako se pogubi dok joj ne iscuri iz usta,posto se to nama svidja i mi pruzamo oral ,ne mislimo da je to zenama posebno,nama je posebno jer su neke druge uzivale u tome i sto je nama vrhunac uzitka da nas zadovolje 100% pa ja bez toga 50%
 
Mnogo jadno i smesno ispadne kad se riba gadi, kao pusi i kad strcne prvi mlaz kao da se davi,izvadi ga i u cudu gledam kako se pogubi dok joj ne iscuri iz usta,posto se to nama svidja i mi pruzamo oral ,ne mislimo da je to zenama posebno,nama je posebno jer su neke druge uzivale u tome i sto je nama vrhunac uzitka da nas zadovolje 100% pa ja bez toga 50%
🏆
najduza recenica 2022
 
Ma, sad, čitam ponovo šta sam jutros napisala, a jeste bilo iskreno haha, mada deluje grubo.

No, Nekako, prosto neke stvari volimo, a neke ne. Volim sex samo zato što sam mnogo puta imala pozitivnu stimulaciju i što mi je bilo jako lepo. Kada bi sad poceli da se ređaju neki sexovi u kojima se osećam loše, i to bi se poljuljalo, jer naš mozak reaguje .. pa ono Pavlovljevi refleksi, jasno je svima. To bi se desilo npr kada bi neko naredio da svaki put posle sexa moram da jedem kelj koji mrzim. Posle nekog vremena bi bežala od sexa, kao čist refleks. Tako da ne želim da ponavljam u sexu stvari koji me ne čine srećnom, a tek ono od čega mi je muka. Ne želim da kvarim.

Pa onda jbg, ako neko baš te stvari voli i ne može bez redovnog ponavljanja, odmah bi mu rekla da nismo jedno za drugo. Ne treba gubiti vreme ni moje ni njegovo.
 

Back
Top