Svi se oni jednom vrate...

  • Začetnik teme Mala plava zbunjena
  • Datum pokretanja
Mala plava zbunjena:
Ma nije to tuzno. Ja se ne vracam bivsima ni da su poslednji na planeti. Zato mi i jeste sve ovo cudno. Jos je cudnije da nema bas nijedan izuzetak.


Pazi sta kazes sad?!
TI SE NE VRACAS NJIMA?!
A oni tebi DA! Vracaju se.Bivsi se vracaju.Tebi.Na kafu i rahatluk?!
Ili na sex?! Ako je ovo drugo,pa i prvo,kako to onda,ti se ne vracas njima?Ili mislis,ne zoves ih prva?!Pa sta ti vazno ko koga zove prvi?!Njima lepo,a tebi?!
 
Mala plava zbunjena:
Svi moji bivsi mladici mi se vracaju! Neki posle nekoliko godina neki posle nekoliko meseci, ali se bas,bas svi vrate.
Da li je to generalno muski manir ili su to samo ovi moji dokoni pa se tako nakon milion godina sete... Sta je u pitanju? Kakva vi iskustva imate po tom pitanju i da li se to desava i mladicima? Odnosno da li to i devojke cine?
Nisi jedina...I meni se isto to desava,ali mislim da to ne treba da te brine vec da ti imponuje.. :wink:
 
Mala plava zbunjena:
Svi moji bivsi mladici mi se vracaju! Neki posle nekoliko godina neki posle nekoliko meseci, ali se bas,bas svi vrate.
Da li je to generalno muski manir ili su to samo ovi moji dokoni pa se tako nakon milion godina sete... Sta je u pitanju? Kakva vi iskustva imate po tom pitanju i da li se to desava i mladicima? Odnosno da li to i devojke cine?

ako si stvarno ok vratice ti se ta osoba u suprotnom ne-a u kom smislu dobra,na tebi je da otkrijes od njih.
 

Back
Top