Svi koji žele prljavu metalurgiju u Srbiji ne zaslužuju da se kreću slobodno po Srbiji

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Vreme je da se ozbiljno shvate napori svih koji žele trajno da zagade prirodu Srbije a sve radi ličnog bogaćenja i opstanka na vlasti u Srbiji.
Počev od učitelja politike predsednika Srbije Vojislava Šešelja koji je nabolji primer kako urođena inteligencija može da se maksimalno zloupotrebi na zle namere pa do samog njegovog učenika Aleksandra Vučića.
Oba žele da se kopa litijum po svaku cenu u Srbiji samo ostaje još malo medijske propagande pa da sam narod digne ruke od branjenja kao što je i oko Kosova i Metohije.
 
Nemoj da se praviš blesav.Svi mogu da vide da to tvoje nije isto kada se pominje rudarenje litijuma iz jadarita.
Kriptonit u Srbiji to nije onaj iz filma o Supermenu.
Копаће се, обећао Вучко и то је то. Биће мало натезања са рајом око цена али државом још нико није изашао на крај.
 
Ti bi razvoj zagađenja kako političke elite tako i životne sredine a sve sa nekim izgovorom.
E pa SNS-ovče neče da može.

Naravno da hoću. Ako je cena dobrog života da deo prirode bude uništen, podržavam. Ne pada mi napamet da se odričem pogodnosti zarad nekakvog drveća. Uostalom, to se dešava već stotinama godina i samim činom postojanja čoveka u civilizaciji mi na to pristajemo. Sve drugo je prose*avanje.
 
Naravno da hoću. Ako je cena dobrog života da deo prirode bude uništen, podržavam. Ne pada mi napamet da se odričem pogodnosti zarad nekakvog drveća. Uostalom, to se dešava već stotinama godina i samim činom postojanja čoveka u civilizaciji mi na to pristajemo. Sve drugo je prose*avanje.
To moze u kini i u usa i u africi , sto da ne
Eto ti afrika kao opcija..
 
1706450549295.png
 
AUTORSKA
Vreme je da se ozbiljno shvate napori svih koji žele trajno da zagade prirodu Srbije a sve radi ličnog bogaćenja i opstanka na vlasti u Srbiji.
Počev od učitelja politike predsednika Srbije Vojislava Šešelja koji je nabolji primer kako urođena inteligencija može da se maksimalno zloupotrebi na zle namere pa do samog njegovog učenika Aleksandra Vučića.
Oba žele da se kopa litijum po svaku cenu u Srbiji samo ostaje još malo medijske propagande pa da sam narod digne ruke od branjenja kao što je i oko Kosova i Metohije.
Gospod Bog je dao Srbima pašnjake i reke a Srbi u betoniranom Beogradu.
Onaj iz Perua iz Sahare sa Arktika iz Japana plaču da imaju...

Gospod Bog dao Srbima litijum....
Može samo ako su demokrate na vlasti
zbog provizije
 
Gospod Bog je dao Srbima pašnjake i reke a Srbi u betoniranom Beogradu.
Onaj iz Perua iz Sahare sa Arktika iz Japana plaču da imaju...

Gospod Bog dao Srbima litijum....
Može samo ako su demokrate na vlasti
zbog provizije
Ja se divim Srbima koji su dosli u BG kako uvek nadju mesto za bleju i vide neke pasnjake...
 

Back
Top