Svi iz Nada i Nestorovićevog pokreta za nova.rs kažu da neće sa SNS, osim Jerkovića i njegove odbornice, a oni su dovoljni za većinu u Beogradu

Da li će biti novih izbora u Beogradu ove godine?


  • Ukupno glasova
    7
A vi sto ste glasali za Mi kao niste znali da ce da dodje do ovoga :D A i da niste sada se vidi sta se desava kad se glasa za politicke sarlatane.
До чега. Да се догоди да се на почетку политичког живота појави један шарлатан. и Јуда. Па то никакве везе нема. Покрет, то јест будућа политичка странка није издала у целини. А тога нема. Идемо даље.
 
Treba da budu novi izbori u Bg.
OPozicija da se organizuje da ima dovoljno kontrolora.Ako potpisu zapisnik da je sve bilo u redu a poslije kazu kradja izbiti im sve zube i onda tako krezavi mogu da glasaju za precednika.
A i glasače da nadju
Pitaju ovi izBosne jel ċe biti jopet?
 
A vi sto ste glasali za Mi kao niste znali da ce da dodje do ovoga :D A i da niste sada se vidi sta se desava kad se glasa za politicke sarlatane.
To su ljudi sa najozbiljnijom naracijom, koja ne podrazumeva bežanje pod suknju njegovoe ekselencije gospodina ambasadora Amerike a ni šizofrenu politiku predsednika Vučića.
 

OSMISLILI NAPAD DA ODBRANE IMIDŽ? Nestorovićevi ljudi u ofanzivi, posle svog prešli u tuđe dvorište: "Judu" pronašli i u "Srbiji protiv nasilja"​

Posle unutrašnjih obračuna, ljudi sa liste čiji je nosilac na republičkom nivou bio Branimir Nestorović, krenuli su u politički obračun i sa proevropskom opozicijom. Siniša Ljepojević, jedan od osnivača pokreta "MI - Glas naroda", uperio je prst u listu "Srbija protiv nasilja" i rekao da će jedan njihov odbornik "da pređe na stranu vlasti" i tako obezbedi većinu za Beograd.

https://www.blic.rs/vesti/politika/...nasilja-da-njihov-odbornik-u-beogradu/6wmw696
 

OSMISLILI NAPAD DA ODBRANE IMIDŽ? Nestorovićevi ljudi u ofanzivi, posle svog prešli u tuđe dvorište: "Judu" pronašli i u "Srbiji protiv nasilja"​

Posle unutrašnjih obračuna, ljudi sa liste čiji je nosilac na republičkom nivou bio Branimir Nestorović, krenuli su u politički obračun i sa proevropskom opozicijom. Siniša Ljepojević, jedan od osnivača pokreta "MI - Glas naroda", uperio je prst u listu "Srbija protiv nasilja" i rekao da će jedan njihov odbornik "da pređe na stranu vlasti" i tako obezbedi većinu za Beograd.

https://www.blic.rs/vesti/politika/...nasilja-da-njihov-odbornik-u-beogradu/6wmw696
Куповина одборника и издаја нису неовествари.Важно је да покрет није издао , нити погазио штаје рекао. Нико није имун на продају, иза никог се не може гарантовати.Тако је Сергеј Трифуновић продао свој политички мандат и нестао нетрагом, а на своје место поставио практично малоумног Павла Грбовића. Уостлом, живи били па видели. " "Србија против насиља" је тако разнородна интересна скупина, да је тешко поверовати да су сви до једног високо морални и да нико не би издао за неки ћар. Да не говорим да су главни актери те калакурције у главном сагласни са Вучићем и да и имају сијасет заједничких аранжмана.
 

OSMISLILI NAPAD DA ODBRANE IMIDŽ? Nestorovićevi ljudi u ofanzivi, posle svog prešli u tuđe dvorište: "Judu" pronašli i u "Srbiji protiv nasilja"​

Posle unutrašnjih obračuna, ljudi sa liste čiji je nosilac na republičkom nivou bio Branimir Nestorović, krenuli su u politički obračun i sa proevropskom opozicijom. Siniša Ljepojević, jedan od osnivača pokreta "MI - Glas naroda", uperio je prst u listu "Srbija protiv nasilja" i rekao da će jedan njihov odbornik "da pređe na stranu vlasti" i tako obezbedi većinu za Beograd.

https://www.blic.rs/vesti/politika/...nasilja-da-njihov-odbornik-u-beogradu/6wmw696
Ja sam to rekao jos pre mesec dana da ce neko iz SPN preci i iz MI, toliko je sve providno i provaljeno.
I da ce vecina iz SPN prihvatiti mandate plata je sada duplirana za poslanike.
 
Ako Vučić krene u tom pravcu imaće proteste i od strane MI ali odvojeno od SPN/NADA. :lol:

Ko bi rek’o da ce komunista da ga zabiberi MI :lol:

Pavlovica je trebalo nogirati odma zbog Jerkovica; on mu je bio žirant; ali posto Srbi imaju pamcenje do 3 dana, nastavice da ih yebe ko stigne.
 

Back
Top