Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:zaljubljena:

Joj jesam :zaljubljena: , jos danas da prezivim pa sutra lagano :lol:


Cudno mi je sto nikad nishta ne sanjam :huh:
Uvek čovek sanja,samo se najčešće ne seća
Taman sam htjela reći slično.
Ja isto imam dojam da ne sanjam baš često.
Ali tko zna, i kad sanjam, brzo zaboravim što sam sanjala.
A što Agi kaže, tko zna koliko toga sanjam, a da ne znam uopće da sam sanjala.
 
Pa pretpostavljam, davno sam citao neku Frojdovu knjigu mislim da je bio uvod u psihoanalizu ne mogu da se setim naziva i sve hocu da procitam ona njegova tumacenja snova i nikako :lol:

Ali kaze da vrv. potiskujem podsvest iz nekog razloga :lol: Ko zna sta ja radim :lol:
Joj Freud. A tek njegova tumačenja.. Možda je i dobro da tako brzo zaboravljamo snove. :mrgreen:
 
Taman sam htjela reći slično.
Ja isto imam dojam da ne sanjam baš često.
Ali tko zna, i kad sanjam, brzo zaboravim što sam sanjala.
A što Agi kaže, tko zna koliko toga sanjam, a da ne znam uopće da sam sanjala.
Jedan san mi je ostao urezan jos kao detetu, sanjao neku bubu koja se pretvara u nekog "vampirolikog" coveka koji se stvorio pored mene, i ja kao pocnem da vristim "ja sanjam, ja sanjam" i on mi odgovara "dobro sanjas pa sta ? " kao aj ucuti vise :rotf:
 
Jedan san mi je ostao urezan jos kao detetu, sanjao neku bubu koja se pretvara u nekog "vampirolikog" coveka koji se stvorio pored mene, i ja kao pocnem da vristim "ja sanjam, ja sanjam" i on mi odgovara "dobro sanjas pa sta ? " kao aj ucuti vise :rotf:
Jesi neposredno prije toga čitao Kafku? :rotf:
Dobro, vjerojatno nisi jer si bio dijete.
 
Ali zanimljivo da si već kao dijete imao, ako sam dobro shvatila, lucidan san.
Ne znam, ako je i bio tzv. lucidan to je bio jedini momenat kad sam imao neku kontrolu u snu, valjda poceo da vristim od uzbudjenja kako znam da je sve samo san, ali ocigledno da ovog nije bilo briga za to :lol:

Ali je neverovatno da ga se secam kao da je juce bilo :lol:

Sigurno da ima neku psiholosku pozadinu ko ce ga znati, ne povezujem ga ni sa cim bitnim :lol:
 
Trebali bi uvesti neki ovakav kauč ovdje u kafanu.
Pa idemo po redu. :mrgreen:

a day to remember doctor GIF by Epitaph Records
 
Ne znam, ako je i bio tzv. lucidan to je bio jedini momenat kad sam imao neku kontrolu u snu, valjda poceo da vristim od uzbudjenja kako znam da je sve samo san, ali ocigledno da ovog nije bilo briga za to :lol:

Ali je neverovatno da ga se secam kao da je juce bilo :lol:

Sigurno da ima neku psiholosku pozadinu ko ce ga znati, ne povezujem ga ni sa cim bitnim :lol:
Kad kažeš "ovog" misliš na tu zvijer koja se stvorila iz bube?
Hahaha, nije ga bilo briga, sram ga bilo.
Pa tvoja podsvijest ga stvorila. Tko zna što ti stvarno potiskuješ. :rotf:
 
Kad kažeš "ovog" misliš na tu zvijer koja se stvorila iz bube?
Hahaha, nije ga bilo briga, sram ga bilo.
Pa tvoja podsvijest ga stvorila. Tko zna što ti stvarno potiskuješ. :rotf:
Da, taj kao vampir u nekom mracnom parku na klupi, bas zastrasujuce je delovao ali kao da on gleda neka svoja posla :lol:


A imam i drugi, mislim da sam spomenuo pre par god. njega negde sigurno na krstarici.

Kao dete sam voleo da posmatram avione na nebu, delovali su mi kao male igracke, i sanjam kako jedan pada na zemlju u moje dvoriste ali je toliko mali da mogu da ga uzmem u ruke, i ja trcim svom snagom ka njemu da ga uzmem ali se tu stvara moja pokojna baba koja ga uzima i pocinje da ga jede :eek:
Verujem da sam se bas izbedacio kad sam se probudio :lol:
 
Jedna od svrha snova je da se mozak rastereti od nepotrebnih informacija
Zato ih ni ne pamtimo, sem kad su baš upečtaljivi
Ja imam one odvratne ponavljajuće snove
Uvijek iste?

Da, taj kao vampir u nekom mracnom parku na klupi, bas zastrasujuce je delovao ali kao da on gleda neka svoja posla :lol:


A imam i drugi, mislim da sam spomenuo pre par god. njega negde sigurno na krstarici.

Kao dete sam voleo da posmatram avione na nebu, delovali su mi kao male igracke, i sanjam kako jedan pada na zemlju u moje dvoriste ali je toliko mali da mogu da ga uzmem u ruke, i ja trcim svom snagom ka njemu da ga uzmem ali se tu stvara moja pokojna baba koja ga uzima i pocinje da ga jede :eek:
Verujem da sam se bas izbedacio kad sam se probudio :lol:
Majko mila.. :rotf:
Agi, molim te, daj analizu ovog sna. :mrgreen:

Understand The Good Doctor GIF by ABC Network
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top