Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

Mislila sam reći ako su neke emisije, vjerojatno je zbog gledanosti, možda tu bude i glume?
A u filmovima, da, uvijek neki stres u kuhinji.
Ima onaj, relativno noviji, mislim da se zove "The Menu". Neobičan je.
Ja kad gledam, obično na 24 h kitchen gledam turske kuvare, svi su cool, veseljaci!
Pa ono je prste da polizeš!
Ovaj Burak je akrobata,da ne veruje čovek!
I uvek pravi abnormalne količine jer je za restoran!
 
После овога платио би он.
Али не мени већ зубару.
Много је он умислио да је битан.
Само иебени спремач хране и ништа друго.
Ne bih znala reći, odnosno komentirati nešto što nisam gledala.
Kao što sam rekla, ono što ja mislim je da u emisijama tog tipa često dosta toga bude odglumljeno.
Što kaže Blanki, pa svatko bi razmišljao tako da ode u slučaju da ga netko ponižava ili sl.
 
111.gif
 
Ne bih znala reći, odnosno komentirati nešto što nisam gledala.
Kao što sam rekla, ono što ja mislim je da u emisijama tog tipa često dosta toga bude odglumljeno.
Što kaže Blanki, pa svatko bi razmišljao tako da ode u slučaju da ga netko ponižava ili sl.
Neko je spreman da istrpi da bi naučio tajne i dobio prestižnu diplomu
 
Neko je spreman da istrpi da bi naučio tajne i dobio prestižnu diplomu
Ali kad je ispred ekrana, nije li to više namijenjeno gledateljstvu, a možda manje samim natjecateljima?
Mada, ne znam, nisam pratila takve stvari.
Što ti kažeš, bolje mi je ovako nešto nevezano za natjecanje u kuhanju, gdje su spretni i kad vidiš da baš vole to što rade.
Općenito mi je jako lijepo vidjeti kad netko uživa u onom što radi, osjeti se kad to baš voli, bilo posao, bilo hobi.
 
Ne bih znala reći, odnosno komentirati nešto što nisam gledala.
Kao što sam rekla, ono što ja mislim je da u emisijama tog tipa često dosta toga bude odglumljeno.
Što kaže Blanki, pa svatko bi razmišljao tako da ode u slučaju da ga netko ponižava ili sl.
Ја знам да је он рјешавао много тужби вансудским поравнањем.
Ишао је и на курс контроле бијеса.
Дефинтивно има проблем.
Послије је снимао серију у којој путује по свијету па куха са локалцима...
То му је агент савјетовао да поправи имиџ.
 
Ја знам да је он рјешавао мнго тужби вансудским поравнањем.
Ишао је и на курс контроле бијеса.
Дефинтивно има проблем.
Послије је снимао серију у којој путује по свијету па куха са локалцима...
То му је агент савјетовао да поправи имиџ.
Ovo nisam znala. Ali dobro, čovjek je barem shvatio da ima problem, pa je na tome i poradio.
Nadam se da se smirio..
 
Bez uvrede za cvećare, al divnije nego bilo koje jednolično, sterilno upakovano-kupovno cveće. Još kad ga ovako sa posvećenošću upakuju....milina!
I ja sam baš bila komentirala kako u cvjećarnicama imaju običaj toliko toga nepotrebnog natrpati, da to više nema veze s cvijećem.
Najljepše je kad je samo cvijeće u prvom planu, onakvo kakvo prirodno jest. Bez onih papira, ogromnih mašni, šljokica, dodataka..
 
I ja sam baš bila komentirala kako u cvjećarnicama imaju običaj toliko toga nepotrebnog natrpati, da to više nema veze s cvijećem.
Najljepše je kad je samo cvijeće u prvom planu, onakvo kakvo prirodno jest. Bez onih papira, ogromnih mašni, šljokica, dodataka..
Da i šarenilo. Ovo je lepše od 100 ruža. Ok. 100. Al daj malo života tetka mu stara...malo šareniša. Malo više boje dodati ( u život ) :)
 
Ali kad je ispred ekrana, nije li to više namijenjeno gledateljstvu, a možda manje samim natjecateljima?
Mada, ne znam, nisam pratila takve stvari.
Što ti kažeš, bolje mi je ovako nešto nevezano za natjecanje u kuhanju, gdje su spretni i kad vidiš da baš vole to što rade.
Općenito mi je jako lijepo vidjeti kad netko uživa u onom što radi, osjeti se kad to baš voli, bilo posao, bilo hobi.
Ja generalno ne volim rialitije!
Pretpostavljam da ima i reziranih stvari, ali Dzejmi je bio ozbiljno ljut a učenici ozbiljno ocajni
Gledam samo pojedinačne kuvare i to kratko, jer toliko ogladnim od gledanja da ne stignem do dezerta!
 
Bez uvrede za cvećare, al divnije nego bilo koje jednolično, sterilno upakovano-kupovno cveće. Još kad ga ovako sa posvećenošću upakuju....milina!
Ja najviše volim poljsko cveće!
Al ga godinama ne berem, žao mi da ga bezveze ubijam
 

Back
Top