Светској првакињи стан

?????

  • auuuu, zagorčala si mi veče, očekivanja se moja srušiše, razočarala me

  • svaka joj čast na tituli, ma kojoj stranci pripadala


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ахаха... то сам чекао... ову исправку...:hahaha:.......:ok:... али стварно
има их 40 Х више од нас и било би логично да имају 40 Х више
освојених награда - али ШИПАК. То само значи да народ са ових
територија има веома велики психо-физички потенцијал. Да ли је
то у питању клима или неко зрачење из утробе Земље или неки
одређени ген који се преноси - не знам, али
нешто има.

Инат...:)
 

А што се успеха тиче цео демократски свет је видео да је пливала под Српским обележајима и да је свирана Српска химна,остаће дакле забележено да је представник Србије светски шампион ма колико теби то било мрско......

I sta sa tim? Koga briga za to?
Koliko ta devojcica uopste ima godina? I ja sve to smatram idolopoklonstvom.
 
Ja bih sačekao da dobije taj stan,ako je ne slažu kao mnoge sportiste dosad.

Буди сигуран да ће добити тај стан, а жути ће се сликати с њом и бити на насловним странама свих новина, па и у дневнику.

На Б92 неће ни споменути Нађу, већ ће интервјуисати жуте.
 
strasno..koje preterivanje,

pa narod nam nema leba da jede i puna je srbija beskucnika a oni ovoj maloj daju stan?! :eek:

Hitno prekinuti sa ovom histerijom i idolopoklonstvom prema sportistima i ostalim estradnim zvezdama i docekivanjem istih na trgovima,

a sve na teret osiromasenih poreskih obveznika,

i vratiti se svakodnevnim radnim zadatcima!!!
:rtfm:

Vidim,ti ne silazis sa ''radnog zadatka''!!!

A,i ovi sto ih ti podrzavas,bas osiromasili!

More,kuuuuuus!!!
 
strasno..koje preterivanje,

pa narod nam nema leba da jede i puna je srbija beskucnika a oni ovoj maloj daju stan?! :eek:

Hitno prekinuti sa ovom histerijom i idolopoklonstvom prema sportistima i ostalim estradnim zvezdama i docekivanjem istih na trgovima,

a sve na teret osiromasenih poreskih obveznika,

i vratiti se svakodnevnim radnim zadatcima!!!
:rtfm:

Klasican srpski turista, samo gleda u sise i dupe i nosi paradajz na plazu,

odma ga prepoznaju lokalni domorodci?!:cool:
file.php
file.php
file.php


:sad2::sad2::sad2:

У коју и у какву школу си ишао, мајке ти!?
:think::think::think:
 
Три злата и сребро за овако малу земљу свима враћају наду. Јуче су и јуниори у кошарци узели злато.

То је знак да можемо и паре ће доћи, не можемо заувек живети у посткомунистичком, транзиционом и претприступном друштву. Окренути се себи и искористи своје потенцијале.

Slažem se i nadam se i ja da će sve jednom leći kako treba, nego nešto drugo pokušavam da kažem....Stan jeste velika stvar u ovoj zemlji, mnogima je san sopstveni krov nad glavom bez 20-togodišnje robije nekoj banci, nije mala stvar, sve to stoji...ali, realno, kolika je to pomoć vrhunskom sportisti? Da ga izdaje za 200 ojra mesečno? Da ga proda pa da plati vrhunskog trenera 6 meseci?
(cifre lupam k'o Maksim po diviziji, niti znam kiriju u Pančevu niti koliko košta trener)
U svakom slučaju, to je jedna, ne mala, ali sramno kratkoročna pomoć kojom se ova zemlja odužuje za tu nadu o kojoj pričaš.
I kojom, moglo bi se čak reći, pere ruke od ozbiljnijih investicija u njihovu budućnost i budućnost ostalih klinaca.
 
Ахаха... то сам чекао... ову исправку...:hahaha:.......:ok:... али стварно
има их 40 Х више од нас и било би логично да имају 40 Х више
освојених награда - али ШИПАК. То само значи да народ са ових
територија има веома велики психо-физички потенцијал. Да ли је
то у питању клима или неко зрачење из утробе Земље или неки
одређени ген који се преноси - не знам, али
нешто има.
RAČUNAJ I ČINJENICU DA NJIHOVE PLIVAČE NIKO NE TJERA IZ BAZENA I ZABRANJUJE IM TRENINGE!!!
 
Ma kakav stan !
Pa nije bre ona neki strokavi partijski parazit i fukara da dobija stanove !
Da nece mozda i vilu na Dedinju? E zato ce morati malo vise da zapne.Sta ona misli, da je tesko biti prvi u svetu ??!! Pojma nema ona,neka upita ove strokave spodobe sto kunjaju u parlamentu,koliko je truda,pregora i posvecenosti potrebno biti poslednji.Jaka konkurencija.
Ne radis nista ; imas blindirana kola,obezbedjene sa budzeta,sta ti se prohte.Tesko je raditi i biti najbolji,al' je jos teze nista ne raditi.
I samo jos jedna sitnica, kod nas se vec dugo, dugo pliva za tom zlatnom medaljom...ne od juce. Sirom sveta sportisti zaradjuju fantasicne novce, kod nas je to ocito neobicno.
zaista bih voleo da znam da li je stan stvarno uknjizen na njeno ime ili samo dodeljen na koristenje. Ima li neko tacnu informaciju o tome?
 

Back
Top