Светски конгрес плавуша

Морао би ту да се направи неки канал, па преглед аутентичности "природних плавуша" да се не прошверцује нека са црним "бусеном" а?

Prave plavuse napred, ostali stoj. Ne podrzavam farbanje i pokusavanje da se predstavi nekako drugacije od onoga sto neko jeste.

Mozda bi bilo moguce prouciti zasto se toliko zena i devojaka kod nas farba u plavo - kad znaju za reputaciju? ;)

Jeste, vise volim crnke :mrgreen: I znam da su vicevi o plavusama ipak jako daleko od istine.
 
Prave plavuse napred, ostali stoj. Ne podrzavam farbanje i pokusavanje da se predstavi nekako drugacije od onoga sto neko jeste.

Mozda bi bilo moguce prouciti zasto se toliko zena i devojaka kod nas farba u plavo - kad znaju za reputaciju? ;)

Jeste, vise volim crnke :mrgreen: I znam da su vicevi o plavusama ipak jako daleko od istine.

...zato sto oko od svih boja prvo registruje zutu boju, pa samim tim prvo sto uocis kada, recimo, udjes u neku prostoriju je plavusa..eto..jednostavno..
 
...zato sto oko od svih boja prvo registruje zutu boju, pa samim tim prvo sto uocis kada, recimo, udjes u neku prostoriju je plavusa..eto..jednostavno..

Aha... A kad u prostoriji bude 90 plavusa i 10 crnki, koga prvo naciljas? :whistling:

Mislim, ide se u tom smeru :mrgreen:


p.s. za boje... mozda prvo ipak naciljamo narandzastu? to je boja vatre, toga su pre par hiljada godina morali da se cuvaju, ostale stvari su manje opasne ;)
 
Наравно и остале расе губе своје карактеристике том приликом... Наравно то што црнци постају браон није никаква утеха. Ја не желим да плавуше постану браон а то што се њима дешава је њихов проблем. Ако им се не допада што им кожа бледи нека се окану мешања са нама.
 
jel zna neko neki frisak fazon o plavusama ?

Ево један модеран:

Поседали у круг и једно другом налепили цедуљу на чело, плавуша добила име Мерилин Монро, па пита:
Да ли сам ја филмска личност? Да.
Да ли сам плава? Да

АВАТАР?
 

Back
Top