SVEMOGUĆA BATINA....

a brate, pa to je najveća glupost što čuh.....jel i žene koje idu da povećaju grudi, same sebi seku i onako male sise ?

Glupost ili ne, ali toliko je slučajeva gde su ljudi sami sebi otfikarili stojka.
A koji su razlozi-ja ne znam. A postavljač se osvrće na to da "cepaju svoju stvar ne bi li dobili plastičnom operacijom bolji organ".

Ja sam samo pojasnila Novi temu. A i šta ga znaš, možda i ima ljudi koji su baš iz tog razloga se samopovredili. I to jako. :))))
 
Glupost ili ne, ali toliko je slučajeva gde su ljudi sami sebi otfikarili stojka.
A koji su razlozi-ja ne znam. A postavljač se osvrće na to da "cepaju svoju stvar ne bi li dobili plastičnom operacijom bolji organ".

Ja sam samo pojasnila Novi temu. A i šta ga znaš, možda i ima ljudi koji su baš iz tog razloga se samopovredili. I to jako. :))))

Prije par godina sam citao u novinama :" Lik odsjekao sebi kitu iz razloga sto su ga frendovi zezali da ima mali ****** jer je bio svega u erekciji 12 cm"! Pa tako frajer se ucugao i od ljutnje odsjekao ga sebi makazama,zasili mu doktori osposobili ali sad ima 7 il 8 cm u erekciji,moze pisati a moze i kresati,ali niko mu nije nadogradjivao nista vec tako ostalo,tako da za taj slucaj da ljudi placaju majmunu koji sebi odreze cunu pravljenje nove,nepoznato a i glupo,bolje da te novce usmjere na nesto sto je potrebnije drugim osobama,a za koje svi znamo da ih ima vise koji su na mnoge druge nacine osteceni ne svojom voljom!
 
Možda je tema glupa da gluplja nemož biti.
U pitanju je kastracija.
Zanima me vaše mišljenje o ovoj pojavi koja se odomaćila u nekim
muslimanskim instutucijama a polako neki naši isfrustrirani
cepaju organ nebi li plastičnom dobili poboljšanu verziju
svemoguće BATINE..
Šta gospođice i gospoje misle o toj modi i da li je to NORMALNO.:dash:

NIJE!

a i boli :neutral:
 
cek polako.
zene operisu vaginu da bi: vratile himen, suzile je, ucvrstile je, korigovale neke delove, korigovale posledice porodjaja...pa ondak porodjaji sami po sebi, secenja, usivanja, itd....
pa sto je vama problem jednom u zivotu da nabudzite buzdovan da bude: veci, deblji, jaci, tvrdji,...?
jaka muda:P
 
Ne vidim kako bih bila sa nekim tako isfrustiranim i nesigurnim da uopšte i pomisli na ovakav vid "popravke". Ako neko zbilja to radi, treba da posmatranje da se pošalje. Plastična operacija je ok, ako pomaže, ali ne ako stvara robote, na neki način.
 
vish`,a kao normalno je da se zenu seku po celom telu, od glavedo pete, po vise puta...ionda one nisu iskompleksirane i nesigurne u sebe.
nekako, u ovoj civilizaciji nesto ne stima kako treba.

Pa nije noralno i nije isto. Žene stavljaju silikone u usne i grudi. Guzu mogu i muškaci da sređuju. Ne kažem da je super, ali ako neko ima kompleks malih grudi ili mnogo tanke usne, pa joj smeta, bolje da se sredi nego da propada život. Šta ima loše u tome.
ovo sa muškarcima je druga stvar. Valjda. Barem kako ja to zamišljam.
 
pa ne moze da bude.
zene sredjuju i vaginu, silikonima je cine uzom, manjom, sta li.
pa sto onda ne bi musko sredilo penis? mislim, u cemu je, zaista razlika?
plus, zene povecavaju grudi zbog estetike, daklen, cisto ludiranje,ako cemo iskreno.
dok,akomuskopoveca penis, verovatno nema veze sa estetikom vec sa ucinkom u seksu,posebno ako je zbogmale velicine imao problema u seksu.
 
Pa nije noralno i nije isto. Žene stavljaju silikone u usne i grudi. Guzu mogu i muškaci da sređuju. Ne kažem da je super, ali ako neko ima kompleks malih grudi ili mnogo tanke usne, pa joj smeta, bolje da se sredi nego da propada život. Šta ima loše u tome.
ovo sa muškarcima je druga stvar. Valjda. Barem kako ja to zamišljam.

još samo da krenu da ubacuju botox u penis, pa su sve rešili
 
pa ne moze da bude.
zene sredjuju i vaginu, silikonima je cine uzom, manjom, sta li.
pa sto onda ne bi musko sredilo penis? mislim, u cemu je, zaista razlika?
plus, zene povecavaju grudi zbog estetike, daklen, cisto ludiranje,ako cemo iskreno.
dok,akomuskopoveca penis, verovatno nema veze sa estetikom vec sa ucinkom u seksu,posebno ako je zbogmale velicine imao problema u seksu.

naka bude i kratak od 12 cm ali da bude u obimu 18cm
 
pa ne, ne moze zenski kompleks malih grudi ili tankihnogu da budeopravdan, amuski kompleks malog penisa da nije.cak,preopravdavam ovo drugo, tj, imanekog smisla. hoceda zadovolji zenu, bla bla.a njene tanke noge...toliko bitno? kome? njenom egu.
 

Back
Top