SVEČANE HALJINE ZA IZVESNE GODINE:)

haljina21qn3.jpg
 
Za zene u zrelijim godinama, ukoliko im se kilaza ne uklala u danasnji standard vitke zene, imaju jedan jako lijepo opremljen butik na bulevaru kralja aleksandra... otprilike kod djeram pijace, sa desne strane.
U prvi mah haljine djeluju bapske, posto su boje najcesce zatvorenije, ali ima predivnih modela.
To je zene koje nose preko 42 broj.
Tamo je mama kupila predivnu haljinu. Istina da je nosila najmanji broj u radnji:)
Svaka joj je stajala kao salivena, i bas laskaju figuri.

To je moje prijatno iznenadjenje.

Mozda nekome bude koristilo:)
 
afro, a sta zelis da istaknes a sta da sakrijes?
mozda bi trebalo tim pricipom da biras haljinu

...jao, ja tek sad ovo videla...izvini PIL:rumenko:

...iskreno jedino što mi je bitno da prikrijem je stomak, koji ako
bude sreće i ja ne budem lenja, možda i neće baš morati mnogo
da se prikriva....:think:

...divne su mi ove duge haljine, ali nisu za tu priliku za koju meni treba,
i rađe bi da dužina bude do pola kolena, ili tačno ispod kolena, ni santimetar
duže....ne bih rukave nikakve, pošto i ovako jedva izlazim na kraj s' vrućinama,
a, jedan lepo deholte dolazi u obzir, pošto još uvek mogu sasvim svesno da
kažem, da mi bista pristojno izgleda pa nema potrebe da se zakopčam do
grla....

...da je lagana, ne previše mladalačka, a opet ni preozbiljna...nešto između...:confused:
 
Afro, meni je ova glavni favorit. Čim sam je videla odmah sam je spazila. Možda je malo duža, nego što ti želiš, ali mislim da ne bi izgubila fazon i da je kraća. Boja mi je lepa, dekolte fin, bretele malo šire. Ne znam samo za prikrivanje stomaka.


...i meni se dopada...mada kad sam je pokazala gospođici koja se tu više pita
od mene same..samo je rekla NE...i to baš zbog dužine...a meni iako baš volim
da je kraća...ta dužina na toj haljini sasvim odgovara...
 
Dopada mi se i ona pored nje, evo staviću je ponovo, ali je dekolte za nijansicu predubok, a bretele tanje. Mada, kad malo bolje pogledam - i nije. Dekolte izdužuje bistu, a bretele se lepo i elegantno sužavaju ka ramenu. A kombinacija ta dva materijala je otmena i skladna, ali može li tako nešto da se nadje ili sašije kod nas. Kao i ona crvena, iz posta 27, za koju je Anabela već glasala, koja izgleda da je izvezena nekim zlatom. I isto je predivna.

 
....najgore od svega je što više gledaš manje vidiš...ustvari teže se odlučiš, bar je
kod mene takav slučaj uvek...i to me zbunjuje, a i, izašla sam iz štosa za tako
neke kupovine iskreno...

....moraću da odvojim par dana pa onako pre podne po hladovini, da obiđem deo
po deo grada i vidim šta se nudi, ima li takvih ili bar sličnih, kakve su cene, pa
da sve stavim na papir....i vidim šta se više isplati....ipak je to bitan dan za nas...:lol:
 

Back
Top