sve za ljubav...sex

nepopravljiva:
Kao svako kulturno i fino vaspitano, obrazovano dete pochetju ovu temu ovako:
UVOD chitajutji ovih dana razne odgovore na ovim temama zakljuchih da mi radi inspiracija...
RAZRADA neshto mi pada na pamet...shta sve nisam uradila iz ljubavi, a posle opet zarad sex-a...javila se valjda zelja, materinski instinkt, da okupam moje mushko stvorenje je, posle ga mazala kremicama od A do SH...on se napalio...sve bilo brzo gotovo...ne znam, `se napalio na samog sebe mislim onako iz ljubavi, ili shta vetj... bilo je pouchno i vredno ponavljanja..
ZAKLJUCHAK pitam se, a i vas, shta je onako najlepsha i najgora stvar koju ste uradili\le svojim partnerima zarad i jednog ili drugog

stvarno nisam shvatila
 
ok, sad razumem. hm...
ja ne znam sta sam sve radila iz ljubavi. verovatno sve i svasta, s tim sto se i ne secam, neka se secaju oni. a i nekako, kad volis, sve to nekako ide prirodno. jedino sto znam je da nista ne treba raditi protiv svojih stavova i zelja, ma koliko nekoga voleli. jer, to se samo nama obije o glavu. znaci, sve ima svoje granice.
 
NovaIsta:
ok, sad razumem. hm...
ja ne znam sta sam sve radila iz ljubavi. verovatno sve i svasta, s tim sto se i ne secam, neka se secaju oni. a i nekako, kad volis, sve to nekako ide prirodno. jedino sto znam je da nista ne treba raditi protiv svojih stavova i zelja, ma koliko nekoga voleli. jer, to se samo nama obije o glavu. znaci, sve ima svoje granice.


tacno znam kakva si ti osoba....nisi losa
 

Back
Top