Sve ruže moje duše, osim žute

410288469_769047708594547_2729989902307201156_n.jpg
 
@module
(moram ovako jer čim ti napišem funkciju - piše > nije dostupna <
i ako ne mislim na ovu moderatorku sa Romantike! E baš svašta ...
Zato mi bolje ne piši više ovde, pametnije i sigurnije je :zcepanje:)

samo za tebe ...

aLwg2eJ.jpg


Hvala, hvala, jubavi, :zag: i ja tebe …

Ali kao što znaš, posle naše decembarske Slave sam otišla da se malo „turnejišem“ po
ovoj propaloj euRUPI - dok je još ima. Bilo je superiška, obišla malo moju “parohiju” a
i tamo gde to nije bila, lepo se provedoh mada, tačno je, tek' kad si tamo, vidiš koje im
je siromaštvo zavladalo. Ubiše ih načisto sankcije Rusima !
Za razliku od sotona poilitičara, narod je ogorčen,zbog masovnih otpuštanja, uzroka
za sve lošiji život i rad, a nezadovoljstvo >malog čoveka< i radnika, dostiglo kulminaciju.
Međutim, nikoga mi nije žao !!,,... ni listom korumpirane i kriminalne političare a još
manje narod, što je te paranoike znao ali ih je ipak birao i izabrao da im vode države.
I ako ni nama ne cvetaju ruže ali mene radi, neka svi tamo pocrkaju !

Posle sam, direktno produžila za Montreal i Vankuver na >nulte< rođoše i krštenje ali
i to si znao al' verovatno prevideo. Doduše, lepo je znati da sam (ti) falila. :zper:

Rođoši su prošli baš svečano a i kršetenje je bilo na nivou naše tradicije i srpskih običaja,
tako da je sve bilo predivno. Uostalom, drugo nije ni bilo za očekivati.
Jedino nam nije bila “po meri” ondašnja snegčina što onoliko nagruva a i načisto se beše
posmrzavasmo na onim, žešćim - teperaturama. Na dan krštenja je bilo – 20 ° !!!
A bebac je živa lutka i već se vidi da će biti ista Olja - lepotinja, što bi rekle one avetinje.

Elem, od prošle subote sam se opet prizemljila iliti što bi moja pok.Nana rekla :
„ Jel' bre dete, imaš li ti svoju kuću ?“ :zcepanje:Zato svečano obećavam, do Vaskrsa nigde više
neć' da idem …. ni đubre da bacim, ... a posle će se pitamo :think:;)

I mada, posle tolikih godina tumbanja tamo i ovamo, trebalo je da sam se konačno navikla
na tu frku međutim, uvek iznova, imam problema sa vremenskom razlikom te sam i ovu,
celu noć vilovala . Zato, odoh malo u horizontalu pa se pišemo ili vidimo večeras mada,
evo, napisah ti već pola “knjige” :)))


P.s. Ostavila sam ti kod Onako ex i Miše, one kiflice sa makom koje voliš da tamaniš :p i
nek' ti je u slast ali požuri da se ona dva mangupa, brže bolje ne predomisle :fdlan:
 
Poslednja izmena:

Back
Top